Najlepsze szkoły językowe Gdańsk

Oceny (5)

Ania
Termin usługi: październik 2017 

Polecam serdecznie zajęcia z Eweliną Małkowską, bo to zarówno świetny nauczyciel jaki i interesująca i przemiła osoba, która zaraża pasją do Norwegii. Zawsze stara się przygotować zajęcia zgodne z potrzebami ucznia. Zawsze służy pomocą. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

Szkoły językowe

5.3
Krzysztof
Termin usługi: 2014 

Naukę z Magdą, która teraz prowadzi w Gdańsku szkołę Trolltunga, zacząłem w Oslo około 2 lat temu. Nie byłem optymistycznie nastawiony. Pamiętam ze szkoły, jak uczyli chociażby angielskiego – nic nie rozumiałem. Tego samego spodziewałem się po norweskim. Gdy słyszy się jak rozmawiają Norwegowie, na początku nie da się ani słowa wyłapać – idzie to melodyjnie, wyrazy się łączą w tonach i stąd miałem wrażenie, że niemożliwe jest ogarnięcia tego języka. A Magda uczy tak, by nauczyć – zależnie od Twoich potrzeb. Była w Norwegii i wie jak melodyjnie brzmi norweski. Są różne kursy, ale jeśli nauczyciele nie byli w Norwegii, to nie będą w stanie tak uczyć. To, co w innych szkołach było dla mnie czarną magią, przełożyła na coś, co idzie z łatwością zrozumieć. Już podczas pierwszych zajęć miała swój materiał z którego uczyła, później dostałem ze 30 słówek do nauczenia, ćwiczenia oraz kolejny tekst w formie audio na pocztę. Reszty nie zdradzam, choć i tak na pewno teraz ma coraz lepsze sposoby by uczyć. Jestem w Norwegi od 6 lat. Teraz mam język, chęć do pracy i fach, który potrafię najlepiej. A język jest najważniejszy! Nie życzę nikomu w Norwegii pracować bez znajomości

Szkoły językowe

5.8
Konrad
Termin usługi: początek 2016 

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z norweskiego, które prowadziła Magda. Biegle mówi po norwesku. Potrafi w profesjonalny, interesujący sposób poprowadzić zajęcia, korzysta z wielu materiałów, wciąga w dyskuje po norwesku uczestników zajęć, jest zawsze bardzo przygotowana do zajęć. Porównując różne doświadczenia moich znajomych z lektorami norweskiego w Trójmieście muszę stwierdzić, że udział w zajęciach prowadzonych przez Magdę to była swietna inwestycja. Stanowczo polecam!

Szkoły językowe

6.0
Miłka
Termin usługi: wrzesień 2015 - styczeń 2016 

Magda to niesamowicie kompetentna lektorka norweskiego. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, które rzetelnie prowadzi. Wybiera interesujące materiały edukacyjne dostosowane do osoby, którą uczy. Prowadzi lekcję w całości w języku norweskim :) W zajęciach grupowych, w których brałam udział wykorzystywała nowe technologie, co bardzo urozmaica naukę i ułatwia zapamiętywanie. Jednocześnie, to co było dla mnie najważniejsze w całym kursie, to przełamanie mojej bariery mówienia w języku norweskim. Zdecydowanie polecam!

Szkoły językowe

5.7
Asia
Termin usługi: llistopad - grudzień 2014 

Bardzo sobie chwalę lekcje z Magdą. Kompetentna i sympatyczna osoba. Dzięki naszym spotkaniom zaczęłam swobodnie i sprawnie posługiwać się językiem norweskim, co pozwoliło mi zmienić pracę :) Szczerze polecam!!!

Szkoły językowe

5.8