Najlepsze domy drewniane i altany

Oceny (3)

Maciej Robczewski
Termin usługi: luty 2017

Stan deweloperski bez zastrzeżeń. Wykonują wszystkie instalacje zgodnie z projektem, ale także są otwarci na zmiany i dostosowują się do pomysłów inwestora. Polecam jako wykonawcę.

Budowa domów pod klucz

6.0
Perita
Termin usługi: kwiecień 2011

Wiadomość z ostatniej chwili :-), właśnie zakończyliśmy budowę domku letniskowego w Gdańsku, wykonawca sprawdził się na medal, projekt domku był nasz własny a Firma dostosowała się do wykonania jak należy, bardzo dobry i miły kontakt, żadnych , naprawdę żadnych problemów w omawianiu szczegółów wykonania poszczególnych pomieszczeń w domku, wykonanie , hmmm w tempie błyskawicznym z odpowiednią precyzją, JESTEŚMY NAPRAWDĘ BARDZO ZADOWOLENI i POLECAMY Firmę Tromar jako wykonawcę domków , przy okazji pozdrawiamy firma PERITA ;-)

Domy drewniane i altany

6.0
zak12
Termin usługi: 01-02-2011

Mieliśmy okazję z żoną skorzystać z usług tej firmy. tromar postawił dom szkieletowy w stanie deweloperskim błyskawicznie. W porownaniu z konkurencyjnymi firmami ceny są bardzo atrakcyjne a jakość naprawdę bardzo dobra. dom jest dobrze ocieplony wełna 15 cm oraz elewacja na 15 cm styropianie. Bardzo dobry kontakt na etapie wstępnym (bezpłatny kosztorys innych projektów). Polecam!!!

Budowa domów pod klucz

6.0