True Restaurant

True Restaurant

Wybierz numer

727-600-601
t...@truerestaurant.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
 

O nas

TRUE to restauracja łącząca na jednym talerzu dwa całkowicie odmienne, lecz równie smakowite produkty - krwiste steki i orzeźwiające owoce morza. Ponadto na państwa talerzu może znaleźć się homar , krab i wyjątkowe ostrygi

Oceny (3)

Poll
Termin usługi: czerwiec 2022   

really really bad service. don't go to this restaurant. I left a comment on instagram, I was immediately blocked Went yesterday, terrible service! the waitress was rude all the time! complained to the chief, he did nothing!!!!!

Restauracje

1.0
Tati Vaitovich
Termin usługi: marzec 2019   

W końcu udało się odwiedzić to miejsce! I to miejsce stało się dla mnie jednym z najlepszych w Trójmieście, a może nawet i lepszym! Wystrój, muzyka, obsługa jest niesamowity balans i równowaga, miło się spędza czas. Czułam siebie maksymalnie zrelaksowana. Widać odrazu że to miejsce stworzyli ludzi którym zależy na jakości. Czuła się nowoczesność i lekkość. Dobór smaków to jest oddzielny temat, kuchnia i bar-wyższa półka. Udało mi się spróbować ostrygi, zupę z owocami morza (polecam!!!) Stek krwisty, delikatny, mega soczysty, idealny! Powtórzę się balans, równowaga,dobry gust! Ludzie wiedzą co robią i robią to dobrze. Jednym słowem - PASJA. TRUE-wielka klasa!!! Pozdrowienia dla obsługi! Odwiedzę was ponownie!

Restauracje

6.0
Kara
Termin usługi: marzec 2019   

Obłędne jedzenie, które czaruje już samym widokiem. Profesjonalna obsługa, wystrój ze smakiem i przyjemna muzyczka w tle. Na pewno wrócimy!

Restauracje

6.0