Tutoria - Szkoła Językowa z dostawą do domu

Tutoria

Wybierz numer

790-586-682
i...@tutoria.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Tutoria Jankowo Gdańskie 4
  • Zdjęcie 2/5 - Tutoria Jankowo Gdańskie 3
  • Zdjęcie 3/5 - Tutoria Jankowo Gdańskie 2
  • Zdjęcie 4/5 - Tutoria Jankowo Gdańskie +2 1
 

O nas

Oferujemy indywidualne kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy oraz kursy ONLINE. Zapraszamy uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nie ucz się w grupie - ucz się indywidualnie ! Umówmy się u Ciebie!
W Szkole Językowej Tutoria od 14 lat specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć indywidualnych i dla małych grup z dojazdem lektorów do Uczniów oraz zajęciach ONLINE. Nasze zajęcia prowadzone są według indywidualnie przygotowywanego programu kursu uwzględniającego potrzeby, oczekiwania i predyspozycje Ucznia. Prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku od 5 do 105 lat :), na każdym poziomie zaawansowania, w tym kursy przygotowujące do egzaminów oraz  kursy specjalistyczne - Business English, język techniczny, medyczny, branża IT i wiele innych.Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem i pasją do uczenia :)

Oceny (12)

J.Kudrycki
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2020 

Z usług korzystam już od 3 lat, podejście do zajęć profesionalne

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy :)

Szkoły językowe

6.0
Małgorzata
Termin usługi: sierpień 2023 

Świetni lektorzy. Polecamy.

Szkoły językowe

6.0
Kamil
Termin usługi: sierpień 2023 

Komunikacja TOP Lektorzy TOP

Szkoły językowe

6.0
Kossy
Termin usługi: sierpień 2023 

Wysoki poziom i dobrze przygotowani nauczyciele; elastyczni w ustalaniu terminow lekcji indywidulanych; super wspolpraca od ponad 3 lat!

Szkoły językowe

6.0
Ilona - lat 60
Termin usługi: sierpień 2023 

Super szkoła językowa. Od czterech lat korzystam z indywidualnego nauczania języka angielskiego w domu. Lektor jest wymagający i cierpliwy, co jest niewątpliwie atutem.Materiały dydaktyczne w cenie kursu. Szkoła językowa warta polecenia.

Szkoły językowe

6.0
Waldemar
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo kompetentna kadra. Polecam

Szkoły językowe

6.0
Magdalena
Termin usługi: sierpień 2023 

Z całego serca polecam szkołę językową Tutoria!!! Nauczanie na najwyższym poziomie.

Szkoły językowe

6.0
Jolanta
Termin usługi: sierpień 2023 

Nauczycielka wybrana pod nasz grafik co nie było łatwe, pomijam ze świetna i syn wtedy 7 letni był zachwycony i godzina angielskiego po całym dniu szkoły była przyjemnością. Ciekawe lekcje- tu zeszyt, tu książki zaraz aplikacja brak nudy. Najważniejsze ze w domu w tym czasie rodzic może zając się innymi sprawami polecam:)

Szkoły językowe

6.0
Leszek
Termin usługi: wrzesień 2020 

Bardzo elastyczne podejście do klienta. Mam lekcje indywidualne dla całej rodziny.

Szkoły językowe

6.0
Tomasz
Termin usługi: 2011-09-01 

Moja córka uczy się angielskiego od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ze względu na dość niski poziom lekcji w szkole od 4 lat chodzi też na prywatne lekcje. Jednak dopiero w zeszłym roku znaleźliśmy Tutorię, w której Pola uczy się od początku roku szkolnego, i to jest to! Wreszcie są efekty nauki, córka ciągle uczy się czegoś nowego i co najważniejsze uczy się chętnie bo lekcje jej się podobają. W poprzednich szkołach bywało z tym różnie. Polecam Tutorię wszystkim rodzicom! Profesjonalne podejście do klienta, odpowiedni poziom nauki i nauczyciel, który przyjeżdża do domu.

Szkoły językowe

5.5
MA
Termin usługi: obecnie 

Najwyższy standard i najniższe ceny, tego szukałam i znalazlam. To jest naprawdę produkt szyty na miarę! Polecam!

Szkoły językowe

5.8
uczennica
Termin usługi: X.2010-obecnie 

Powstanie tego typu szkoły to strzał w dziesiątkę. Długo szukałam kursów językowych, aż w końcu zdecydowałam się na indywidualne lekcje i jestem bardzo zadowolona. Miałam wpływ na wybór lektora, okazało się,że osoba, która mi polecono idealnie mi pasuje. Myślę, że warto zdecydować się na taką szkołę, która oferuje korepetycje u ciebie w domu. Ceny są porównywalne do tych, które oferują korepetytorzy"na czarno" a tutaj masz umowę i profesjonalne podejście.

Szkoły językowe

6.0