Gabinety Medyczne Twój Doktor

Gabinety Medyczne Twój Doktor

Wybierz numer

607-811-991 887-811-991
g...@twojdoktor.eu pokaż
Działalność on-line 
 • Zdjęcie 1/5 - Gabinety Medyczne Twój Doktor Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/5 - Gabinety Medyczne Twój Doktor Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/5 - Gabinety Medyczne Twój Doktor Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/5 - Gabinety Medyczne Twój Doktor Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

 • Ranking 2023: najlepsi ginekolodzy w Trójmieście
  Ranking lekarzy ginekologów w Trójmieście - szukasz dobrego specjalisty, ale nie wiesz, kogo wybrać? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych gabinetów ginekologicznych w Trójmieście. Opieramy się na opiniach i ocenach naszych czytelników.
  15 grudnia 2023 (17 opinii)
 • Połóg: czas powrotu organizmu do stanu sprzed ciąży
  Niektórych może to zdziwić, ale wiele kobiet o połogu słyszy po raz pierwszy dopiero w chwili zajścia w ciążę. Co oznacza ten termin dla laika i jak kobieta powinna dbać o siebie w tym szczególnym czasie, spytaliśmy trójmiejskich lekarzy.
  16 grudnia 2015 (58 opinii)
 • Nowości ginekologii estetycznej w Trójmieście
  Dzięki wykorzystaniu lasera w ginekologii estetycznej mieszkanki Trójmiasta coraz chętniej korzystają z zabiegów, które pomagają poprawić wygląd narządów płciowych i lepiej poczuć się po porodzie czy menopauzie.
  14 listopada 2015 (74 opinie)

O nas

Witam w "Gabinetach Medycznych Twój Doktor". Troska o zdrowie kobiet, od tej najmłodszej do dojrzałej, jest naszym powołaniem.
Zapraszam,
Ewa Paszkiewicz-Juszczak
Specjalista ginekolog położnik, ginekolog dziewczęcy

Oceny (13)

L
Termin usługi: grudzień 2023

Pani Ewa jest niesamowita !

Ginekolodzy

6.0
Marzena
Termin usługi: grudzień 2023

Pani doktor Ewa jest doskonałym, dociekliwym fachowcem, wspaniała, empatyczna . Na pewno wrócę i polecam

Ginekolodzy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2020

Najlepsza Pani Doktor na świecie!!!!

Ginekolodzy

6.0
Angelika
Termin usługi: styczeń 2020

Bardzo nowoczesne gabinety, miła obsługa i przede wszystkim przesympatyczna i kompetentna pani doktor. Polecam serdecznie, trafiłam przez przypadek, a teraz prowadzi moja ciąże.

Ginekolodzy

6.0
Ola
Termin usługi: marzec 2020

Pani Doktor jest przesympatyczną osobą, pełną zrozumienia i wsparcia w trudnej sytuacji. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i z pewnością nie ostatnia. Serdecznie polecam!

Ginekolodzy

6.0
Mateusz K
Termin usługi: marzec 2020

Bardzo dobra jakość usług. Wizyta odbyła się o czasie i bez pośpiechu ze strony lekarza. Polecam

Prywatne kliniki

6.0
Bogumiła
Termin usługi: marzec 2020

Wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy. Cudowny człowiek .Tym razem na wizytę zarejestrowałam swoją córkę. Pani Doktor zna ją od początku ... Bo to właśnie Pani Doktor siedemnaście lat temu przez całe dziewięć miesięcy opiekowała się moja córcią. Nie wyobrażam sobie lepszego ginekologa dla siebie i córki. Dziękuję

Ginekolodzy

6.0
Asia
Termin usługi: marzec 2020

Do Doktor Paszkiewicz trafiłam z polecenia koleżanki i był to strzał w 10. Przesympatyczna i profesjonalna Pani Doktor, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze :) Oczywiście będę wracać ponownie i polecać panią Doktor dalej.

Ginekolodzy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: kwiecień 2020

Polecam całym sercem! Zdecydowanie najlepszy ginekolog w Trójmieście, jeśli nie w Polsce !!!

Ginekolodzy

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2018

To, jak bardzo jesteśmy z mężem wdzięczni Pani Doktor za wszystko wiemy tylko my!! Ta wspaniała kobieta zawsze profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, ale co równie ważne zawsze jest uśmiechnięta, bardzo serdeczna i otwarta na drugiego człowieka. Życzyłabym sobie, aby tylko takie anioły dbały o nasze zdrowie ;) Jestem bardzo szczęśliwa, że moje nienarodzone jeszcze dzieciątko ma taką "ciocię" :)

Ginekolodzy

6.0
Dorota
Termin usługi: wrzesień 2017

Najlepszy lekarz na świecie. Nikomu innemu nie zaufałabym w kwestii prowadzenia ciąży, gorąco polecam!

Ginekolodzy

6.0
pacjentka
Termin usługi: regularnie od lutego 2013

Bardzo dobra lekarka. Trafiłam do niej kiedyś na 'pogadankę' ze szkoły, leczyłam się wtedy gdzie indziej - a mimo młodego wieku mam co leczyć - pco i niedoczynność tarczycy robią swoje. Po kilku latach o poprzedniej lekarce zaczęły krążyć bardzo złe opinie, więc aby sprawdzić, czy ze mną na pewno wszystko w porządku, poszłam do Pani Doktor. Okazało się, że całe szczęście, bo jeszcze trochę i mogłoby się zacząć robić niebezpiecznie. Pani Doktor nie tylko mnie pamiętała, ale też rozwiązała wszystkie moje problemy i przeprowadziła potrzebne badania. Być może jest trochę chaotyczna, ale nie zmienia to faktu, że jest profesjonalistką, w pełni oddaną swojej pracy i pacjentkom, a przy tym bardzo miłą i serdeczną. Sprzęt w gabinecie jest pierwszej klasy, tak samo estetyka i obsługa w recepcji. Czas oczekiwania zazwyczaj krótki, a jeśli sprawa jest pilna, Pani Doktor specjalnie wydłuża godziny przyjęć. Ceny, jak na prywatny gabinet, bardzo przystępne i do tego zniżki studenckie. Polecam z całego serca.

Ginekolodzy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: .

To bardzo, ale to bardzo dobry lekarz! Dzięki Pani doktor, w gabinecie czuję się miło i swobodnie! Wszystko jasno i dokładnie wytłumaczy. Tyle ile ja mam problemów zdrowotnych, to nikt nie zajął się mną tak fachowo! Nigdy nie zmienię dr Paszkiewicz na innego lekarza!

Prywatne kliniki

6.0