Tyszkiewicz Finanse

Tyszkiewicz Finanse

Wybierz numer

784-008-353
t...@tyszkiewicz.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - Tyszkiewicz Finanse Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Tyszkiewicz Finanse Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Tyszkiewicz Finanse Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Tyszkiewicz Finanse Gdańsk +4 1
 

O nas

Rozpocznij współpracę z najlepszymi. Aleksandra Witka i Daniel Banaś to doświadczeni specjaliści Tyszkiewicz Finanse, którzy dobiorą kredyt dopasowany do Twoich potrzeb.
Pozyskanie korzystnego sposobu finansowania zakupu nieruchomości i dopasowanie warunków do potrzeb i możliwości Klienta to ich nadrzędny cel. Dzięki tej parze specjalistów kredyt hipoteczny nie musi być drogi.
 

Zweryfikuj z nami zdolność kredytową i zyskaj:

- szybka decyzja i uruchomienie finansowania
- profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie
- analiza aktualnych ofert kredytowych
- współpraca z najważniejszymi bankami
- kompleksowa obsługa Twojego kredytu
- pewność, że dobrze lokujesz swoje finanse
 

Co nas wyróżnia?
 
Działamy szybko i skutecznie na terenie Trójmiasta, Kaszub i Kociewia. Podczas pierwszego spotkania poznajemy Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu od razu sprawdzamy, który bank oferuje kredyt dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Nie musisz martwić się o formalności. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu i szybkiej wypłacie środków na zakup Twojej wymarzonej nieruchomości.

Finansowanie zakupu nieruchomości znamy od podszewki. Nasi eksperci finansowi otrzymują najwyższe oceny Klientów, wyrażone opiniami na portalu trójmiasto.pl.

Umów się na spotkanie ze specjalistą Tyszkiewicz Finanse już dziś!
 

Oceny (35)

Zbigniew
Termin usługi: maj 2024 

Pani Aleksanda to profesjonalistka która zawsze dba o swoich klientów. Z całego serducha polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Wiktoria Korbas
Termin usługi: grudzień 2023 

Wraz z mężem bardzo polecamy współpracę z Panią Aleksandrą - pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Pani Aleksandra potrafiła odpowiedzieć na nasze każde pytanie, działa ekspresowo, bez zbędnej zwłoki. A co najważniejsze dzięki jej pomocy otrzymaliśmy kredyt z pierwszego banku, do którego wnioskowaliśmy.

Kredyty i pożyczki

6.0
Łukasz K
Termin usługi: styczeń 2024 

Pełen profesjonalizm i dbałość o klienta :). Bezproblemowy kontakt, widoczna chęć pomocy i znalezienia najlepszej oferty i rozwiązania dla klienta, wraz z wyjaśnieniem każdego aspektu aby każdy mógł wszystko zrozumieć. Polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2024 

Współpraca z Panią Aleksandrą była przyjemna i owocna. Jej wiedza, umiejętność słuchania i personalizacja usług znacząco przyczyniły się do znalezienia idealnego rozwiązania kredytowego. Gorąco polecam każdemu, kto szuka kompetentnej osoby która bezstresowo przeprowadzi procedurę kredytową.

Kredyty i pożyczki

6.0
Jakub
Termin usługi: listopad 2023 

Z całego serca polecam! Jej profesjonalizm i zaangażowanie były widoczne na każdym kroku procesu kredytowego. Aleksandra wykazała się niezwykłą umiejętnością wysłuchania i zrozumienia moich potrzeb finansowych, co pozwoliło na znalezienie idealnego rozwiązania kredytowego dostosowanego do mojej sytuacji. Jej głęboka wiedza i bogate doświadczenie w branży finansowej okazały się nieocenione, a jej cierpliwość i gotowość do pomocy sprawiły, że cały proces był przejrzysty i bezstresowy. Jestem niezmiernie zadowolony z wyników naszej współpracy i z pełnym przekonaniem polecam Aleksandrę każdemu, kto szuka profesjonalnej i rzetelnej pomocy w uzyskaniu kredytu.

Kredyty i pożyczki

6.0
ZG
Termin usługi: październik 2023 

Dzięki Pani Aleksandrze Witce udało mi się przejść przez cały proces związany z bankiem bez najmniejszych trudności. Zawsze mogłam liczyć na radę, a wszystkie formalności zostały zredukowane do minimum.

Kredyty i pożyczki

6.0
Emilia
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą, posiada ona obszerną wiedzę na temat kredytów. Na każde pytanie cierpliwie odpowiadała oraz pomogła w przygotowaniu niezbędnych dokumentów dzięki czemu zawarcie umowy kredytowej poszło gładko i przyjemnie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Krzysztof
Termin usługi: październik 2023

Pani Aleksandra została mi polecona przez znajomą i to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Pomoc Pani Aleksandry przy ogarnięciu kredytu hipotecznego była nieoceniona. Profesjonalne podejście, ekspercka wiedza, wszystko jasno wytłumaczone, sprawny kontakt oraz pomoc ze wszystkimi dokumentami i formalnościami. Zdecydowanie polecam!

Doradztwo finansowe

6.0
Ania
Termin usługi: październik 2023

Serdecznie polecam współprace z Panią Aleksandrą. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Z dużą cierpliwością odpowiadała na wszystkie pytania. Wszystko poszło szybko i sprawnie.

Doradztwo finansowe

6.0
Kacper Skolik
Termin usługi: czerwiec 2023 

Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała nas strachem. Już po pierwszej rozmowie z P. Aleksandrą zorientowaliśmy się że mamy do czynienia z osobą kompetentną, rzeczową i kulturalną a nasze obawy odeszły nieco w niepamięć. Niekwestionowany profesjonalizm, wiedza, elokwencja i rzetelność wywarły na nas ogromne wrażenie. Dzięki niespotykanej cierpliwości i wyrozumiałości P.Aleksandry dobrnęliśmy do podpisania umowy kredytowej. Pani Ola w naszej ocenie oprócz posiadanej wiedzy i doświadczenia prezentuje szacunek i klasę w relacji z klientem. Wartościowe jest także jej zaangażowanie w realizację procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów. W imieniu naszej rodziny pragniemy serdecznie podziękować Pani Aleksandrze za udzieloną nam pomoc, dyspozycyjność oraz poświęcony naszej sprawie czas. Beata, Arkadiusz, Kacper Skolik; Gliwice czerwiec 2023r

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą, wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Kredyt został uruchomiony bardzo szybko, jesteśmy zachwyceni

Kredyty i pożyczki

6.0
Bartek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Profesjonalna obsługa i duża wiedza o kredytach. Polecam współpracę z Panią Aleksandrą!

Kredyty i pożyczki

6.0
Natalia Marczak
Termin usługi: kwiecień 2023 

Z całego serca polecam Panią Olę. Czysty profesjonalizm, bardzo duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pani Ola włożyła dużo wysiłku, żeby znaleźć dla nas najkorzystniejszą ofertę i udało się! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Vladyslav B.
Termin usługi: kwiecień 2023

Od czystego sumienia mogę polecić Panią Aleksandrę! Dzięki jej profesjonalizmu udało się uzyskać kredyt hipoteczny w dobrych warunkach a potem jeszcze po pół roku zrobić przeniesienie do innego banku pod mniejsze oprocentowanie. Cały czas Pani byla bardzo pomocna w prowadzeniu sprawy kredytowej, odpowiadała na moje pytanie nawet po godzinach pracy. Bez żadnych wątpliwości będę współpracować z Panią w przyszłości!

Doradztwo finansowe

6.0
Paula Tusk
Termin usługi: kwiecień 2022 

Z Panią Aleksandrą Witka współpracujemy od 2 lat. Niejednokrotnie z Jej pomocą udało nam się spokojnie i sprawnie przejść przez wszystkie zawiłe procedury kredytowe. Jest osobą profesjonalną, dyspozycyjną, cierpliwą -zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Pani Aleksandra była obecna przy podpisywaniu umów kredytowych, kontroluje wszystkie drobiazgi, jest bardzo dobrym negocjatorem. Polecam każdemu takiego specjalistę kredytowego.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta Szumacher
Termin usługi: maj 2022 

Mieliśmy okazje z mężem brać kredyt rok temu z pomocą Pani Aleksandry i już wtedy wykazała się ogromnym profesjonalizmem i chęcią pomocy na każdym etapie. Jeszcze bardziej zaopiekowani poczuliśmy się kiedy Pani Ola skontaktowała się z nami w celu refinansowania kredytu na lepsze warunki w związku z panująca inflacja i przeprowadziła nas przez wszystkie etapy tego przedsięwzięcia, przekazała cała posiadana wiedzę abyśmy zrozumieli cały proces. Jeszcze raz dziękujemy i jesteśmy w kontakcie przy ewentualnych dalszych zmianach! Polecamy w 100% :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Pawel
Termin usługi: grudzień 2021 

W 100% Polecam, Pełen profesjonalizm! Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt, cały czas mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie od samego początku do wypłaty pieniędzy. Pani Aleksandra posiada ogromną wiedzę i cała procedura odbyła się dokładnie tak jak nam to opisała na pierwszym spotkaniu, nie było żadnego zbędnego obiecywania i cały czas byłem pewny ,że Pani Aleksandra wybierze dla nas najlepszą z dostępnych ofert.

Kredyty i pożyczki

6.0
Zaya
Termin usługi: listopad 2021 

Pani Aleksandra jest specjalistką w swojej dziedzinie. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Dbałość o szczegóły i stały kontakt przekładają się na płynność współpracy i sprawną finalizację. Trafiłam na Panią Olę z polecenia. Podeszłam z ogromnym zaufaniem do jej oceny sytuacji i ułatwiło mi to przejście przez ten zawiły proces. Szczerze polecam :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Kamila
Termin usługi: listopad 2021 

Z całego serca polecam Panią Olę! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie a przy tym spokój i opanowanie :) Brałam pierwszy raz w życiu kredyt na mieszkanie na dużą sumę, Pani Ola przeprowadziła mnie przez wszystkie procedury, doradziła, informowała we wszystkim na bieżąco dzięki czemu wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam, Kamila K.

Kredyty i pożyczki

6.0
Przemek Es
Termin usługi: wrzesień 2021

Aleksandra Witka - super profesjonalizm i fachowość!

Doradztwo finansowe

6.0