Najlepsze żłobki Gdańsk

Oceny (23)

S.
Termin usługi: październik 2023

Bardzo fajna placówka. Niewielka grupa dzieciaków, zaangażowane Ciocie podchodzące z sercem do dzieciaków. Córka uczęszczała chętnie do placówki. :) Polecam.

Żłobki

6.0
Amanda
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo polecamy żłobek U Cioci Kingi, synek spędził w nim ponad 2 lata, od samego początku chodził chętnie. Nie było problemów z adaptacją. Bardzo mała grupa dzieci, maksymalnie chyba 15 dzieciaczków. Ciocie bardzo ciepłe, ciekawe zajęcia zorganizowane dla dzieci typu sensoryka, zumba, zajęcia z logopedą, w okresie Bożego Narodzenia wizyta Świętego Mikołaja, bale karnawałowe. Dzieci w okresie wiosna- jesień dużo bawią się na ogródku, zimą zdarzają się spacery po osiedlu przy wężu spacerowym. Bardzo dobry kontakt z Panią Dyrektor. Serdecznie polecam!

Żłobki

6.0
Maria K.
Termin usługi: sierpień 2023

Spędziliśmy 2 lata u Cioci Kingi i nasz synek zawsze z radością przychodził do Cioć. One są przemiłe i cudowne, uwielbiają dzieci, nie ignorują potrzeb dziecka i to jest najważniejsze. Mi zależało na kontakcie synka z Ciociami, ponieważ jest nieco wrażliwym dzieckiem od urodzenia i potrzebował czasami dużo przytulania, noszenia, niekiedy spania razem. I to było możliwe dzięki zaangażowaniu Cioć i podejścia do dzieci bliskiego naszemu (jako rodziców). Będziemy zawsze wdzięczni za te cudowne 2 lata w żłobku, pierwsze 3 lata to fundament dla dziecka na całe życie i cieszymy się ogromnie, że Ciocie opiekowały się z cała dusza. P.S. Nam nie zależało na codziennych spacerach albo brudzeniu się w placówce - są do tego inne zajęcia i miejsca, gdzie można spędzić czas. U Cioci Kingi bardzo dużo różnych zajęć było organizowane dla dzieci, i tance i teatrzyki, i sensoryka. Dlatego nie mogę się zgodzić z komentarzem poniżej. Najważniejsze w wieku żłobkowym to kontakt dziecka, zaspokojenie potrzeb, rozwój, bezpieczeństwo, i to zawsze było w pełni spełnione.

Żłobki

6.0
Natallia
Termin usługi: wrzesień 2023

Jesteśmy bardzo zadowolony że wybraliśmy ten żłobek jako pierwsza placówka dla dziecka. Nie jesteśmy Polakami ale córka szybko była adaptowana i miała przepiękny czas z ciociami. Zaczęła tam nawet jeść warzywa i owoce, czego nie jadła w domu zajęcia też są ciekawe.

Żłobki

6.0
Małgorzata
Termin usługi: wrzesień 2023

Osobiście nie byłam w pełni zadowolona ze żłobka, jednym z wielu minusów jest brak adaptacji z rodzicem, relacja z adaptacji też nie była zadowalająca, Panie wysłały kilka zdjęć przez cały okres adaptacji, a jednak to jest ważne dla rodzica. Kolejną kwestią jest to, że dzieci zasypiają przy głośnym szumie, może taka praktyka sprawdza się w żłobku w przypadku mniejszych dzieci, ale jeśli chodzi o 2/3 latki, bo takie też tam uczęszczają chyba nie do końca. Warto również wspomnieć, że w żłobku brakuje brudzących aktywności, które są istotne biorąc pod uwagę rozwój sensoryczny małego dziecka. Panie w większości przypadków decydują się na kredki i krepę, od "święta" przygotują coś "extra" np. z okazji dnia mamy. Jeżeli drogi rodzicu zastanawiasz się, czy Twoje dziecko będzie wychodziło na spacery i spędzało aktywnie czas na podwórku to w pierwszym przypadku odpowiedź brzmi NIE a w drugim TAK, ale tylko, jak jest ładna pogoda, więc kalosze i kurtka przeciwdeszczowa, kombinezon na śnieg itp. nie są obowiązkowym elementem żłobkowej wyprawki. Niestety nie spotkałam się z Tym, aby Panie ubrały dzieci zimą i wyszły z nimi na śnieg, a więc od jesieni do wiosny dzieci są zamknięte na sali.

Żłobki

3.0
Martyna
Termin usługi: maj 2023

Z całego serca polecam żłobek u Cioci Kingi! Córka spędziła tam dwa wspaniałe lata, bardzo fajna atmosfera, wspaniałe ciepłe ciocie, różnorodne zajęcia, dostęp do podwórka, pomoc przy odpieluchowaniu, organizowane bale, spotkania z Mikołajem. Z czystym sumieniem polecam znajomym i wszystkim którzy chcą mieć pewność że ich dzieci są w najlepszych rękach!

Żłobki

6.0
Marzena
Termin usługi: styczeń 2023

Bardzo miło będziemy wspominać pobyt synka :) wspaniałe ciocie, super kontakt z Panią dyrektor :) serdecznie polecamy !!

Żłobki

5.6
Katarzyna
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo dobrze oceniamy pobyt syna w żłobku "u Cioci Kingi". Super atmosfera, przyjazna dla maluszków, bardzo mądra i kompetentna kadra. Nasz syn bardzo lubił chodzić do żłobka i będziemy ciepło wspominać ten czas. Dziękujemy bardzo !

Żłobki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo indywidualne podejście do dziecka jak I do rodzica. Podczas adaptacji jak i przy różnych innych problematycznych sytuacjach uzyskaliśmy dużo wsparcia, spokoju i cierpliwości. Dzieci szczęśliwe, zaopiekowane. Ciocie dużo przytulają ale też uczą samodzielności. Fajne zajęcia, dziecko zawsze wracało szczęśliwe. Ogólna ocena bardzo dobra. Jedynym minusem jest bardzo mały plac zabaw, ale przy ledwo chodzących maluchach to być może nie jest tak duża kwestia. Generalnie polecamy!

Żłobki

6.0
Weronika
Termin usługi: maj 2022

Z całego serca mogę polecić żłobek "U Cioci Kingi". Rewelacyjna opieka :) Dziekujemy za Wszystko !

Żłobki

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2022

Cudowne miejsce dla maluszków! Bardzo przytulne wnętrze, dobrze wyposażone. Przemiłe Ciocie, które codziennie zdawały relacje z całego dnia. Pani Dyrektor zawsze służyła pomocą, dobrą radą. Dodatkowe zajęcia sensoryczne oraz taneczne- duży plus! Posiłki zdrowe i urozmaicone. Córka bardzo lubiła uczęszczać do żłobka, spędzać tam czas z dziećmi, a przede wszystkim z Ciociami, które na długo zostaną w jej pamięci i w sercu. Polecam!

Żłobki

5.8
xyz
Termin usługi: sierpień 2021

Miejsce przyjazne dzieciom. Ciocie bardzo sympatyczne. Nam szczególnie przypadła do gustu Ciocia Daria, od której bije niezwykły spokój i ciepło. Nasz maluch ją pokochał :) Drugim największym plusem jest mało liczna grupa, co może, ale nie musi, mieć przełożenia na rzadsze chorowanie (wiadomo, że dzieciaki i tak swoje muszą odchorować). Dziecko zaczęło uczęszczać do placówki wraz z początkiem pandemii i przez 1,5 roku ani razu nie została nałożona na nas kwarantanna.

Żłobki

6.0
M
Termin usługi: wrzesień 2021

Gorąco polecam placówkę. Super atmosfera i opieka bez zastrzeżeń

Żłobki

6.0
Mama Marty
Termin usługi: wrzesień 2021

Jesteśmy szczęściarzami, że nasza córka trafiła pod opiekę Cioci Kingi. Jest ona osobą o wielkim sercu do dzieci. Codziennie witała nas z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie było po niej widać zmęczenia i trudu jakiego wymaga jej praca. Marta zawsze chętnie chodziła do żłobka, a teraz gdy jest już w przedszkolu często wspomina zabawy i piosenki od Cioci Kingi. Szczerze polecamy to miejsce.

Żłobki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2021

Super żłobek. Moja córka uwielbiała tam przebywać. Miła, ciepła i bezpieczna atmosfera. Ciocie zawsze informowały jak maluchowi minął dzień. Dziecko odbierałam uśmiechnięte, czyste, zadowolone.

Żłobki

5.6
Szymon
Termin usługi: lipiec 2021

Syn spędził w żłobku okres między 15 a 31 miesiącem życia. Zdecydowaliśmy się po tym czasie od razu "awansować" syna do przedszkola, ponieważ naszym zdaniem był już na ten ruch gotowy. Pobyt w żłobku u Cioci Kingi z pewnością się do tego przyczynił. Syn nie tylko wspaniale znosił pobyt (wracał do domu zawsze w dobrym humorze i bardzo dobrze się zachowywał) ale również rewelacyjnie się w tym czasie rozwinął. "Ciocie" zapewniały bardzo wysoki poziom opieki, poświęcały dzieciom mnóstwo uwagi i zżyły się z synem, a on z nimi. Niewątpliwie ten żłobek może się pochwalić wspaniałą, ciepłą atmosferą i wielkim sercem do dzieci. Jesteśmy wraz z małżonką bardzo zadowoleni i szczerze polecamy. Kontakt z szefową, podobnie jak jej podejście do organizacji pracy placówki czy intuicja do zatrudniania cioć zasługują na najwyższą ocenę.

Żłobki

6.0
Wdzięczni Rodzice
Termin usługi: sierpień 2021

Córka przebywała w placówce rok, teraz przechodzimy do przedszkola. Będziemy wspominać ten czas z dużym sentymentem. Dużo dobrych emocji, za które raz jeszcze bardzo dziękujemy. Szczerze polecamy.

Żłobki

6.0
Zadowolona Mama - opinia
Termin usługi: luty 2021

Polecamy z całego serca. Nasz Syn przebywał w placówce ponad rok i był to bardzo ważny dla niego rok. Rzetelna i ciepła opieka, bezproblemowa współpraca. Polecamy.

Żłobki

6.0
Patrycja
Termin usługi: luty 2020

Najlepsze miejsce dla dzieci w wieku żłobkowym . Super opieka, bardzo fajne podejście i duuużo miłości

Żłobki

6.0
mama Liwki
Termin usługi: styczeń 2020

Chcę z całym przekonaniem polecić żłobek U cioci Kingi! Trafiliśmy tam z polecenia znajomej mamy, która miała swoje dziecko pod jej opieką i była zachwycona. My też jesteśmy i polecamy tę placówkę dalej. Pani Kinga i Panie w żłobku robią świetną robotę! Nasza córka chodziła tam przez ostatni rok i była bardzo zadowolona. Żłobek jest bardzo przyjaznym miejscem dla dzieci i wspiera ich rozwój - nasza córka najbardziej lubiła zajęcia z okazywania emocji, poznawanie kolorów i zabawy motoryczne.

Żłobki

6.0