Uniwersyteckie Centrum Kliniczne dawniej Szpital Studencki

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Wybierz numer

58 727-05-05
i...@uck.gda.pl pokaż
 

Artykuły o nas

Najczęściej zadawane pytania

Czy wizyty odbywają się osobiście?
Nie, znaczna większość wizyt odbywa się w formie teleporady. W przeddzień wizyty otrzymują Państwo SMS z informacją, że wizyta będzie miała formę rozmowy przez telefon z lekarzem. Jeżeli jest konieczność wizyty osobistej, poradnia informuje wcześniej o tym, aby na taką wizytę się stawić. Teleporada odbywa się tego samego dnia, co zaplanowana wizyta około umówionej godziny. Prosimy jednak o wyrozumiałość - ze względu na wiele zobowiązań lekarzy oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta czasami mogą zdarzyć się opóźnienia.
Co jeśli mam umówioną teleporadę, a lekarz nie zadzwoni?
W sytuacji, w której mieli państwo planowane teleporady, a lekarz w tym dniu nie zadzwonił, przede wszystkim należy zweryfikować poprawność telefonu kontaktowego podanego w naszym systemie.
Czy honoruje się elektroniczne skierowania wystawiane przez inne placówki?
Niestety, na ten moment UCK nie ma dostępu do elektronicznych skierowań wystawianych w innych placówkach.
W jaki sposób można zarejestrować się na badania MRI/TK/USG (rezonans magdnetyczny/tomografia komputerowa/ultrasonograficzne)?
W celu zarejestrowania się na badanie MRI/TK/USG prosimy o przesłanie skierowania lub podanie danych na adres mailowy radiologia@uck.gda.pl
Dlaczego czas oczekiwania na infolinii jest długi i ulega zmianie?
Na infolinię dzwonią osoby zainteresowane wszystkimi Poradniami Specjalistycznymi w naszej placówce a także w sprawie Zakładu Radiologii, Biura Numerów. Do każdego pacjenta staramy się podejść indywidualnie i pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów.
W jaki inny sposób niż telefoniczny można skontaktować się z rejestracją?
Zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem rejestracja@uck.gda.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby czas odpowiedzi na maile był jak najszybszy, ze względu na duże zainteresowanie trwa to do 5-7 dni.