Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące

Wybierz numer

58 523-26-90 58 523-26-91
 

Oceny (9)

rodzic
Termin usługi: kwiecień 2024 

Szkoła bardzo dobrze się zapowiadała, jednak po zmianie prowadzącego i odejściu wielu nauczycieli i pracowników szkoły to już nie ta sama szkoła. Faktycznie budynek , wyposażenie i atmosfera tolerancji są na plus. Niestety obecnie liczniejsze klasy, nie realizowane obiecane zajęcia we współpracy z uczelniami, brak zaangażowanych nauczycieli. "Innowacyjne" metody nauczania niektórych nauczycieli niestety się nie sprawdziły, a uczniowie nie czują się przygotowani do matur. Praktycznie wszyscy do matury przygotowują się na korepetycjach i kursach zewnętrznych.

Szkoły średnie

1.5
Rezydent
Termin usługi: luty 2024 

Innowacyjne podejście do ucznia. Brak nacisku na wyniki pod kątem rankingów zdawalności np. matur. Bo to często rodzic "sponsoruje" te wyniki płacąc za korepetycje ucznia, a nie uczeń wynosi ze szkoły.

Szkoły średnie

6.0
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2024 

Szkoła z bardzo fajnymi, normalnymi nauczycielami. Dużo ciekawych zajęć poza szkołą np na uniwerku. Dobra i bezpieczna atmosfera pełna tolerancji. Nie ma kocenia itp. Bardzo ładny budynek gdzie zamiast ławek na korytarzach są normalne kanapy do siadania i miejsce gdzie mozesz sobiec zrobić kawe z ekspresu. Owszem dużo wymagają, ale to jest szkoła dla tych co chcą się uczyć.

Szkoły średnie

5.6
-
Termin usługi: grudzień 2023 

dyrektor nie zajmuje sie realnymi problemami uczniow, wszystkie ich prosby nt zmiany w szkole sa ignorowane. od czasu przejecia placowki przez fundacje ze szkoly odeszlo wielu nauczycieli, poziom nauczania drastycznie spadl. atmosfera w szkole jest nieprzyjazna i niesprzyjajaca odpowiedniemu rozwojowi mlodych osob

Szkoły średnie

1.0
Rodzic maturzysty
Termin usługi: maj 2023 

Super nowoczesna szkoła, dobra atmosfera, wysoki poziom nauczania.

Szkoły średnie

6.0
rodzic
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo fajna atmosfera, zajęcia na gdańskich uczelniach, ambitni uczniowie czują się tutaj jak ryba w wodzie :), mają to czego oczekiwali. Jednym słowem mówiąc dla nas wybór trafiony w 100% . Absolwenci szukajcie , czytajcie i wybierajcie !

Szkoły średnie

6.0
Rodzic
Termin usługi: kwiecień 2022 

Świetne miejsce rozwoju! Szkoła przyjazna uczniom i bardzo współpracująca z rodzicami.

Szkoły średnie

6.0
alina szlachetko
Termin usługi: marzec 2020 

dużo zajęć dodatkowych na terenie kampusu uczelni

Szkoły średnie

6.0
rodzic K.
Termin usługi: marzec 2020 

Super szkoła, a będzie jeszcze lepsza.

Szkoły średnie

6.0