UMAM Andersa

UMAM Andersa

Wybierz numer

536-788-884
b...@umam.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - UMAM Andersa Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - UMAM Andersa Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - UMAM Andersa Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - UMAM Andersa Gdańsk +10 1
 

O nas

Rzemieślnicza cukiernia z autorskimi słodkościami tworzonymi z pasją przez Krzysztofa Ilnickiego - jurora World Chocolate Masters i programu Bake Off - Ale Ciacho. Zapraszamy Cię do naszego świata wypełnionego po brzegi słodkim smakiem.

Słodkości UMAM powstają według tradycyjnych receptur. Serwowane są w nowoczesnym i  twórczym wydaniu. Szukamy inspiracji u najlepszych światowych cukierników, takich jak: Ramon Morató, Oriol Balaguer czy Pierre Hermé.

Nasze desery:
Wszystkie nasze desery przygotowujemy od podstaw, nie używając półproduktów. Bazujemy na lokalnych składnikach. Najważniejsza jest dla nas świeżość i jakość. 
Nie boimy się odważnych smaków, dużą wagę przykładamy do tego, aby ciastko nie tylko wyglądało dobrze, ale również zaskakiwało z każdym kolejnym kęsem.
Poza standardową ofertą deserów, produkujemy również monoporcje, torty, ciasta komercyjne, bufety czy specjalne zamówienia pod eventy i inne.
Nasze lody:
Produkcja lodów i sorbetów odbywa się w naszej pracowni w Gdańsku. Lody produkowane są na prawdziwym slow food'owym mleku, a nasze sorbety tworzymy bazując na prawdziwych owocach. Jesteśmy rzemieślniczą cukiernią wolnym od syropu glukozowo - fruktozowego. Nie ograniczamy się do standardowej oferty smaków.

Napisali o nas:
1. https://deluxe.trojmiasto.pl/Gdanska-cukiernia-najlepsza-w-Polsce-n99725.html
2. https://www.anywhere.pl/article,448,Mucha-w-zupie-Wesele-w-burdelu
3. http://wroclawskiejedzenie.pl/2018/01/16/umam-cukiernicze-umami/
4. http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/Boska-moc-tworzenia-4215.html
5. http://hastalabistro.pl/oto-najpiekniejsze-ciastka-w-polsce-czy-smakuja-rownie-dobrze/#
6. https://krytykakulinarna.com/umam-cukiernia-doskonala/
7. https://www.werandaweekend.pl/od-kuchni/luksusowe-ciastko
8. https://maciej.je/na-miescie/gdansk/umam-gdansk/

Oceny (4)

Grzegorz
Termin usługi: czerwiec 2024 

Za namową znajomych wybrałem się na lody do lokalu przy PKM Jasień. Moja pierwsza wizyta i pozytywne zaskoczenie co do wielkości porcji lodów. Pomyślałam, że w końcu miejsce gdzie uczciwie nakładają lody. Kolejny raz wybrałem się około tygodnia później i jakie było moje zdziwienie gdy otrzymałem kubeczek z lodami (celowo wybrałem w kubeczku bo przy ostatniej wizycie zamawiając dwie porcje w wafelku musiałem szybko jeść aby nie spadło). Ogólnie jakaś kpina, tak mikroskopijnej porcji jeszcze nigdzie nie dostałem. Nie wiem co miało na to wpływ? Inna obsługa? Zbliżający się sezon? Ogólnie jakiś żart. Tak więc absolutnie nie polecam.

Cukiernie i piekarnie

2.5
Ola
Termin usługi: październik 2023 

Mieć taki lokal w okolicy to wygrana na loterii, szczególnie dla takich łasuchów jak ja! Serdecznie polecam, zaczynając od zwykłych wizyt w celu wypicia kawki/herbaty, czy w kwestii zamówień tortu na okoliczność rodzinną.

Cukiernie i piekarnie

6.0
Małgosia
Termin usługi: wrzesień 2023 

Uwielbiamy to miejsce, często przychodzimy z rodziną i zawsze zamawiamy u nich torty na różne okazje. Rewelacja!

Cukiernie i piekarnie

6.0
ej Ty
Termin usługi: sierpień 2022 

Ogólnie bez szału ciastka ok kawa może być. Drogo.

Cukiernie i piekarnie

2.4