Ubezpieczenia Maciej Wylandowski Ergo Hestia S.A. / PZU / Pru

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni

Ubezpieczenia Maciej Wylandowski

Wybierz numer

58 524-06-35 501-015-626
m...@wylandubezpieczenia.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/12 - Ubezpieczenia Maciej Wylandowski Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Ubezpieczenia Maciej Wylandowski Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Ubezpieczenia Maciej Wylandowski Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Ubezpieczenia Maciej Wylandowski Gdańsk +9 1
 

Artykuły o nas

O nas

Pełna oferta ubezpieczeniowa. Zapewniam także obsługę po zawarciu ubezpieczenia.
Insurance for you and your company.
все виды страхования
Życie jest warte ubezpieczenia.
Ergo 4 Ubezpieczenie na życie, zdrowie i utraty zdolności do wykonywania pracy
Best Doctors - organizacja i leczenie za granicą więcej informacji.

Jak dobrze się ubezpieczyć, na co zwrócić uwagę, ubezpieczając mienie prywatne, firmę, odpowiedzialność cywilną OC firmy, jej majątek, lub flotę pojazdów. Co to są gwarancje ubezpieczeniowe, jak dzięki nim zwiększyć płynność w firmie, oraz po co jest ubezpieczenie od utraty zysku wskutek wszystkich ryzyk tzw business interruption BI.
Nasze biuro znajduje się dokładnie na przeciwko kamienicy w której urodził się Günter Grass.

Najczęściej zadawane pytania

Czy w ERGO Podróż i Moja Podróż występuje karencja?
W pakiecie ERGO Podróż i Moja Podróż nie występuje karencja. Ochrona działa od dnia następnego, czyli jeśli dziś dojdzie do transakcji ochrona rozpoczynie się od jutra od godziny 0:00.
Czy ERGO Hestia pokryje koszty leczenia w razie zachorowania na koronawirusa podczas podróży zagranicznej?
Tak, zachorowanie w związku z koronawirusem będzie traktowane jako nagłe zachorowanie za granicą, a więc ubezpieczony może liczyć na pomoc medyczną do wysokości sumy ubezpieczenia kosztów leczenia (max suma ubezpieczenia: ERGO Podróż - 1 000 000 zł / Moja Podróż - 800 000 zł).
Co ważne – nie ma konieczności dokupowania dodatkowych rozszerzeń do podstawowego zakresu ubezpieczenia. Ubezpieczenie działa tylko za granicą, czyli jeżeli objawy chorobowe zostaną zaobserwowane dopiero po powrocie z podróży do Polski – nie będzie odpowiedzialności za koszty leczenia w Polsce.
Czy ERGO Hestia pokryje koszty leczenia związane z zachorowanie na COVID–19 mimo ogłoszenia pandemii?
Tak, bez względu na to czy pandemia została ogłoszona czy nie – będzie odpowiedzialność za koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem. Nie mamy wyłączenia odpowiedzialności w związku z ogłoszoną epidemią, czy pandemią.
Czy w przypadku konieczności poddania się izolacji/kwarantannie są zwracane koszty, np. hotelu lub odwołanego lotu z uwagi na przymusową kwarantannę?
A-TAK) Izolacja Ubezpieczonego z pozytywnym wynikiem testu na COVID–19
W tej sytuacji u Ubezpieczonego zaszło nagłe zachorowanie, ale ze względu na stan jego
zdrowia pobyt Ubezpieczonego w szpitalu nie jest wymagany. W tym zakresie przyjmujemy odpowiedzialność i pokrywamy koszty zakwaterowania i wyżywienia. Odpowiadamy zgodnie z zapisami OWU jak w przypadku każdego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.
B-NIE) Pobyt na kwarantannie Ubezpieczonego z podejrzeniem zachorowania na COVID–19.
W tej sytuacji Ubezpieczony nie jest chory na COVID–19, a jedynie z uwagi na kontakt z osobą zarażoną musi pozostawać na kwarantannie. W tym zakresie nie udzielamy
Odpowiedzialności, gdyż nie zaszło zdarzenie ubezpieczeniowe w postaci nagłego Zachorowania.
Kwarantanna
Kwarantanna – czyli przymusowe czasowe odosobnienie ludzi lub zwierząt, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być roznosicielami chorób zakaźnych. Stosuje się w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się epidemii.
Izolacja
Izolacja – czyli przymusowe czasowe odosobienie ludzi lub zwierząt w przypadku pozytywowego wyniku na COVID-19.
Ile kosztuje OC na moje auto?
składka OC komunikacyjne zależy od pojemności auta, doświadczenia kierowcy tzn. ilości lat posiadania prawo jazdy i pozytywnej historii ubezpieczenia w UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny) udostępnianą online po numerze pesel, regon, NIP, lub po numerze rejestracyjnym auta. Pojazd zarejestrowany w dużej miejscowości będzie miał większą stawkę wyjściową niż takie samo auto zarejestrowane w małej miejscowości. Większość Towarzystw Ubezpieczeniowych daje dodatkowe zniżki w OC za nnw kierowcy i pasażerów, oraz np. za ubezpieczenie mieszkania, czy firmy.

Oceny (73)

Amadeusz Markun
Termin usługi: październik 2023 

Profesionalna obsługa, bardzo wysoka kultura w obsłudze klienta.

Ubezpieczenia

6.0
Martyna
Termin usługi: wrzesień 2021 

szybka i bardo konkretna pomoc. Polecam!

Ubezpieczenia

6.0
Paulina M.
Termin usługi: kwiecień 2020 

Pan Maciej posiada ogromną wiedzę merytoryczną i potrafi tę wiedzę w przystępny sposób przekazać klientowi. Moja sprawa została załatwiona w sposób rzetelny i szybki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak profesjonalnym agentem. Serdecznie polecam!

Ubezpieczenia

6.0
Sławomir
  

Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza Pana Macieja , pozwoliła mi na zawarcie ubezpieczania spełniającego moje wymagania. Dziękuje i polecam korzystanie z usług proponowanych przez Ubezpieczenia Maciej Wylandowski .

Ubezpieczenia

6.0
Emilia
  

Sprawna komunikacja, wszystko na czas. Pana Macieja poleciła mi przyjaciółka. A ja polecam wszystkim pozostałym :)

Ubezpieczenia

6.0
polecam!
  

Jestem bardzo zadowolona z usługi pana Macieja, wszystkie transakcje przebiegły szybko i sprawnie, bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Oferta cenowa bardzo atrakcyjna. Profesjonalny w swojej dziedzinie, do tego bardzo przyjemny i pomocny. Szczerze.. gorąco polecam pana Macieja. Mój pierwszy i najlepszy wybór.

Ubezpieczenia

6.0
Maciek
  

Wszystko zostało powiedziane niżej, więc nie ma co powielać. Mówiąc krótko - pełen profesjonalizm. Jestem już drugim pokoleniem w rodzinie, które korzysta z usług pana Macieja, co tylko potwierdza poniższe, pozytywne opinie. Zdecydowanie polecam.

Ubezpieczenia

6.0
Nowakowska H.
  

Dzień dobry, bardzo polecam współpracę z Panem Wylandowskim. Błyskawiczna odpowiedź na zapytanie o ofertę, niezbędne dokumenty do zawarcia polisy na wyjazd otrzymałam natychmiast. Współpracę tę oceniam jako profesjonalną, na pewno skorzystam w przyszłości.

Kamil G
  

Szybka i fachowa obsługa. Do tego Hestia ma fajny system do zatwierdzania polisy i do płatności online. Polecam

Ubezpieczenia

5.8
Marta
  

Polecam usługi Pana Macieja, rzetelnie i expresowo załatwił ubezpieczenie na wyjazd!

Ubezpieczenia

6.0
Joanna Sawczuk
  

Za najlepszą rekomendację powinno wystarczyć to, że współpracuje na z Panem Maciejem od blisko 20 lat. Polecam!

Ubezpieczenia

6.0
Mariola
  

Pan Maciej jest naszym doradcą . Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystkie transakcje z jego udziałem przebiegają szybko i sprawnie , bardzo szybko odpowiada na każde nasze zapytanie . Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie , gorąco polecamy pana Macieja

Ubezpieczenia

5.8
elisabeth
  

na telefon, na cito, najlepiej i wybitnie profesjonalna obsługa

Ubezpieczenia

6.0
Karina
  

Pełen profesjonalizm, oferta cenowa bardzo atrakcyjna, polisa załatwiona sprawnie, udana współpraca, polecam.

Ubezpieczenia

6.0
Michał
  

Witam Dzwoniłem do różnych firm ubezpieczających domki letniskowe na ogrodach działkowych i nigdy nie trafiłem na tak kompetentnego agenta jakim jest Pan Maciej Wylandowski z Ergo Hestii. Doradztwo bardzo szybkie a przede wszystkim na temat. Pan Maciej sprawdzi tak naprawdę jakie są potrzeby klientów i w Ergo Hestii najlepsze ubezpieczenia w dobrej cenie. POLECAM współpracę z Panem Maciejem.

Ubezpieczenia

6.0
Ela Kozak
  

Polecam Pana Macieja jako doradcę ubezpieczeniowego, szybka obsługa, bez zbędnych pytań i problemów (także technicznych przy obsłudze platformy ubezpieczeniowej). Profesjonalna pomoc przy ofercie ubezpieczenia pojazdu.

Ubezpieczenia

6.0
Francesco
  

Pełen profesjonalizm. Umowa ubezpieczenia przygotowana szybko i rzetelnie. Bardzo duże zaangażowanie ze strony p. Macieja. Oprócz przedstawienia samej oferty i przygotowania umowy wyszedł z inicjatywą edukacyjną w zakresie ubezpieczeń majątkowych wskazując elementy, na które należy zwracać uwagę porównując ze sobą oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia

6.0
Irena
  

Po komplikacjach z odnowieniem polisy na ubezpieczenie mieszkania otrzymałam kontakt do pana Macieja, który błyskawicznie przygotował rozsądną ofertę, rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania i bardzo szybko i profesjonalnie sprawa została załatwiona.

Ubezpieczenia

5.8
Maciej
  

Profesjonalny,rzeczowy,przyjemny w kontakcie. Bardzo dobre oferty cenowe

Ubezpieczenia

5.8
Daria
  

Całym sercem mogę polecić pana Macieja, sprawa załatwiona szybko, rzetelnie. Człowiek o wielkiej cierpliwości, profesjonalnie podchodzący do klienta. Polecam!

Ubezpieczenia

6.0