Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 i Klinika 89

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38

Wybierz numer

519-677-688
s...@szkolaterapeutow.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 Gdańsk 2
 

O nas

Specjalizujemy się w szeroko pojętej Naturoterapii. W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 prowadzimy kursy i warsztaty rozwojowe, podczas których krok po kroku, naturalnie wypracujesz swój osobisty rozwój na wszystkich poziomach: Ciała, Duszy i Umysłu.

W czym się specjalizujemy?
Do Uczelni Świadomego Terapeuty 38 zapraszamy wszystkie osoby chcące świadomie wybrać zawód, terapeutów pracujących w zawodzie, masażystów chcących poszerzyć swoje umiejętności, osoby po maturach i studiach chcące dbać o dalszy samorozwój. Studenci otrzymują wiedzę na najwyższym poziomie, dostęp do odpowiednich terapeutów i wykładowców. Potencjałem Uczelni są staże kliniczne. Z nami zostaniesz kompletnym Terapeutą, który będzie leczył swoich Pacjentów nie tylko na poziomie Ciała, ale także Umysłu oraz Ducha.

Jesteśmy również otwarci dla osób, które potrzebują sesji terapeutycznych, bądź chcą umówić się na indywidualne konsultacje numerologiczne, astrologiczne czy refleksologiczne. U nas znajdziesz pomoc i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Kim są nasi wykładowcy?
W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 możesz zostać dyplomowanym Terapuetą Psychotronicznym, Refleksoterapeutą, Terapeutą Ajurwedyjskim, Terapeutą Ustawień Systemowych oraz Terapeutą Numerologiem. Prowadzący to praktycy znający naturę człowieka, profesjonaliści w swojej dziedzinie uwzględniający potrzebę holistycznego podejścia do pacjenta oraz specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.