Biuro Obrotu Nieruchomościami UNIKAT

Biuro Obrotu Nieruchomościami UNIKAT

Wybierz numer

58 551-55-59 502-305-303 502-305-308
b...@unikat.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Najlepsze nieruchomości w Sopocie - Biuro UNIKAT
UNIKAT Biuro Obrotu Nieruchomościami - FIRMA RODZINNA OD 1994 ROKU.

Biuro UNIKAT oferuje profesjonalną i skuteczną pomoc we wszelkich sprawach związanych z obrotem nieruchomościami, zapewniając pełną obsługę organizacyjną prowadzonych transakcji. Oferta naszej firmy obejmuje zarówno osoby fizyczne jak i prawne, krajowe i zagraniczne.

Nasz zespół zbada i rozwiąże potencjalne problemy prawne oraz wynegocjuje najkorzystniejsze dla Państwa warunki umowy oraz w razie potrzeby pomoże z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Dewizą firmy UNIKAT jest natychmiastowe działanie, troska o klienta i jego interesy, indywidualne traktowanie każdego z nich oraz stałe podnoszenie kwalifikacji personelu.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Dzięki naszej współpracy zyskujesz:

- Pewność przeprowadzenia transakcji według Twoich założeń.
- Komfort - w Twoim imieniu przejmiemy wszystkie spadające na Ciebie obowiązki dotyczące umowy.
- NAJWAŻNIEJSZE - zyskujesz CZAS. Wszystkie obowiązki które są niezbędne do sfinalizowania Twojej transakcji przejmujemy MY.
- Gwarancja profesjonalnej opieki oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jeżeli nie wiesz jak przeprowadzić swoją transakcję, nie masz czasu lub masz jakiekolwiek obawy związane z rynkiem nieruchomości - skontaktuj się z nami. WŁAŚNIE PO TO ISTNIEJEMY!

SPRAWDŹCIE, UNIKAT MILE WAS ZASKOCZY JAKOŚCIĄ, KOMPETENCJAMI I DBAŁOŚCIĄ O POWODZENIE TRANSAKCJI.

 

Oceny (9)

Jozef Janiszewski
Termin usługi: kwiecień 2024

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem obrotu nieruchomościami unikat. profesjonalna, rzetelna obsługa. Polecam serdecznie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Oliwia Kuchcinska
Termin usługi: marzec 2024

Polecam z Całego serca P.Halinkę ! Za profesjonalizm , dokładność , opiekuńczość , pomoc . Człowiek anioł od początku do końca zaopiekuje się dopilnuje wszystkiego .

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Beata M
Termin usługi: luty 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Unikat. Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i przemiły kontakt. Moja sprawa załatwiona tak jak chciałam, z pełnym wsparciem i właśnie o to mi chodziło. Serdecznie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mariusz
Termin usługi: styczeń 2024

Świetna obsługa. Szybko sfinalizowana transakcja, polecam serdecznie Marius,

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.5
Aleksandra
Termin usługi: luty 2024

Gorąco polecam, pełen profesjonalizm i wymarzone mieszkanko jest już moje

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Sebastian Wielgus
Termin usługi: październik 2023

Współpracowałem przy zakupie z p.Michałem Dziengo Jr. Współpraca przebiegała tak jak bym sobie i każdemu tego życzył. p.Michał jest punktualny, słowny i dobrze przygotowany do każdego spotkania, do tego płynnie obraca się na Sopockim rynku nieruchomości. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maja
Termin usługi: lipiec 2023

Kontakt z firmą Unikat okazał się strzałem w dziesiątkę! W niebywałe krótkim czasie sfinalizowano transakcję komunikując się ze mną oddaloną od kraju wiele tysięcy kilometrów! Usługę przeprowadzono sprawnie, rzetelnie i uprzejmie. Wyrazy uznania dla P. Michała za jego profesjonalizm mimo młodego wieku. Polecam Unikat wszystkim potrzebującym takiej usługi.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Darek S
Termin usługi: czerwiec 2023

Wspaniała robota agencji a w szczególności Pana Michała. Sprzedawaliśmy mieszkanie w Sopocie będąc za granica. Pomimo trudności biurokratycznych związanych z transakcja Pan Michał wszystkim się zajął jak by to robił dla siebie. Super team godny pełnego zaufania. Serdecznie polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna N
Termin usługi: czerwiec 2023

Pani Halina Dziengo z wielkim zaangażowaniem pomaga klientom przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Pełen rzadko spotykany w obecnych czasach profesjonalizm oraz empatyczne podejście do klienta. Sprawne rozwiązywanie problemu z dużą dawką cierpliwości. Najlepsza agencja, z jaką miałam do czynienia. Serdecznie polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0