Uniwersytet Morski

Uniwersytet Morski

Wybierz numer

58 558-62-74
p...@umg.edu.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/8 - Uniwersytet Morski Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Uniwersytet Morski Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Uniwersytet Morski Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Uniwersytet Morski Gdynia +5 1
 

O nas

Uniwersytet Morski jest uczelnią kształcącą przyszłych oficerów marynarki handlowej, wysoko kwalifikowanych specjalistów w zakresie eksploatacji statków, portów, zarządzania systemem transportowym oraz innych specjalistów dla gospodarki morskiej.
Uniwersytet Morski – gdyńska uczelnia z wieloletnimi morskimi tradycjami.
Praktyki na statkach, doskonale wyposażone laboratoria, symulatory, wyprawy morskie na drugi koniec świata. Studia, które przygotowują do ciekawej, dobrze opłacalnej pracy, a jednocześnie stwarzają ogromne możliwości swoim absolwentom. Uniwersytet Morski w Gdyni to największa tego typu uczelnia w Polsce i dobry wybór dla tych, którzy chcą korzystnie zainwestować w swoją przyszłość.
Wyjątkowość oraz konkurencyjność Uniwersytetu Morskiego w Gdyni stanowią m.in. specjalności zarówno morskie, jak i lądowe. Swoją bogatą ofertą edukacyjną UMG odpowiada na aktualne zapotrzebowanie wymagającego rynku pracy. Uniwersytet kształci przyszłych oficerów floty handlowej zgodnie z Konwencją STCW oraz kadry inżynierskie i menedżerskie dla gospodarki morskiej i regionu nadmorskiego na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i doktorskim.
Uniwersytet Morski w Gdyni tworzą 4 prężnie rozwijające się wydziały: Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny oraz Zarządzania i Nauk o Jakości oraz Instytut Morski, w ramach których Uczelnia rozwija swoją działalność badawczą, naukową i dydaktyczną. 9 kierunków studiów do wyboru: Elektrotechnika, Elektronika i Telekomunikacja, Informatyka, Technologie Kosmiczne i Satelitarne, Mechanika i Budowa Maszyn, Nawigacja, Transport, Innowacyjna Gospodarka, Towaroznawstwo, z pewnością pozwolą na wybór właściwego kierunku nauki i dalszej kariery zawodowej.
Uniwersytet Morski w Gdyni jest armatorem trzech statków: sławnego na całym świecie żaglowca „Dar Młodzieży”, nowoczesnego statku badawczo- szkoleniowego „Horyzont II” oraz statku badawczego „IMOR”, który jest pierwszą polską jednostką przystosowaną do badań strefy przybrzeżnej i płytkich wód zalewowych.
Studia na Uniwersytecie Morskim w Gdyni z pewnością będą wymagające, ale też dadzą niesamowitą możliwość rozwoju i będą początkiem wspaniałej przygody.
 

Oceny (1)

Andy
Termin usługi: marzec 2023 

Ciekawe kierunki z przyszłością. możliwość realizowania interesujących staży i praktyk. Ważny jest też fajny klimat na uczelni, który tworzą wykładowcy i studenci. Polecam

Szkoły wyższe

5.4