Usługi Pogrzebowe KALIA

Usługi Pogrzebowe

Wybierz numer

518-779-479 663-163-035
k...@o2.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Usługi Pogrzebowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Usługi Pogrzebowe Gdańsk 3
 

O nas

Współpraca z włoską firmą PILATO zaowocowała zakupem ekskluzywnego karawanu Jaguar XF - jako pierwsi w woj. pomorskim możemy poszczycić się posiadaniem tak profesjonalnego samochodu specjalnego.
Nowa siedziba firmy przy ul. Łostowickiej jest w pełni wyposażonym domem pogrzebowym z całym zapleczem. Jako druga firma w Gdańsku posiadamy własną chłodnię, kaplicę. Jesteśmy firmą rodzinną całkowicie niezależną. Naszym celem jest bardzo wysoki standard obsługi. Każda ceremonia jest bardzo elegancko przygotowana niezależnie od kosztów pogrzebu. Przez 8 lat sukcesywnie podwyższamy standard naszych usług i od roku 2019 możemy zapewnić najwyższą jakość w całym województwie pomorskim.

Oceny (1)

Joanna
Termin usługi: wrzesień 2023

Firma godna polecenia. Wszystko przygotowane z najwyższa starannością i dbałością o każdy szczegół. Obsługa przemiła i pomocna począwszy od Pań z biura po Panów obsługujących ceremonie. Niskie ceny w porównaniu do innych firm pogrzebowych. Cieszę się ze wybrałam tą firmę na ostatnią drogę dla bliskiej mi osoby. Dziękuję.

Zakłady pogrzebowe

6.0