Usługi Stolarskie Rafał Czapiewski - schody, parkiet

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Pruszcz Gdański 83-000, Ogrodowa 1/3

Usługi Stolarskie Rafał Czapiewski

Wybierz numer

604-881-517 606-229-419
j...@czapiewski.biz pokaż

O nas

Schody, parkiety :: Usługi Stolarskie Jan Czapiewski :: Oferujemy schody drewniane, schody samonośne oraz na beton, podłogi drewniane, parkiet, deski podłogowe, finish parkiet. Także kompleksowe wykończenie wnętrz, cyklinowanie. Gwarancja na usługi.

Oceny (12)

Ireneusz Piotrowski
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2020

Polecam firmę pana Czapiewskiego, warto skorzystać z jego porad i doświadczenia. Fachowe i staranne wykonanie, schody które dla nas zrobił zachwycają każdego. Pozdrawiam

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Alicja
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo sprawny montaż. Pięknie wykonane schody. Wszystko dopracowane.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
A.M.
Termin usługi: październik 2019

Panowie Jan i Rafał robią jak dla siebie: dokładnie i fachowo, pewnie dlatego nie ma się do czego przyczepić :) Do tego są terminowi i służą dobrą radą. Jestem bardzo zadowolona ze schodów, które zrobili. Polecam ich usługi.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
kasia
Termin usługi: listopad 2018

Pan Janek z synem Rafałem wykonali u nas schody dębowe na beton. Efekt koncowy przeszedł nasze oczekiwania. Pan Czapiewski potrafi w fachowy sposób doradzić.Firmę cechuje sumienność, terminowość i uczciwość. Jakość materiałów bardzo wysoka. polecamy

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Monika
Termin usługi: sierpień 2018

Pan Jan i pan Rafał wykonali u nas schody. O ich pracy można pisać tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Terminowość, fachowe doradztwo, precyzyjne wykonanie i bardzo dobrej jakości materiały. Szczerze polecam.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Dariusz
Termin usługi: kwiecień 2017

Użytkuje schody już ponad rok. Wszyscy znajomi nawet ci którzy mają pojęcie o budownictwie są zachwyceni. Wykonanie szybko, konkretnie i fachowo. Warte swojej ceny. Polecam

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Ola
Termin usługi: sierpień 2017

Firma Czapiewski jest jak najbardziej godna polecenia. Panowie wykonali schody - pięknie dopasowali do dość trudnego wnętrza. Jakość doskonała, wszystko przemyślane, wcześniej przedyskutowany najdrobniejszy szczegół Później wykonano podłogę - absolutnie perfekcyjnie.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Lusi
Termin usługi: Czerwiec 2016

Jednym słowem pięknie !!!

Schody, balustrady, poręcze

6.0
JANEK
Termin usługi: kwiecien2015

bardzo solidna firma wykonanie fachowe jestem bardzo zadowolony POLECAM

Schody, balustrady, poręcze

5.0
Przemek
Termin usługi: 2015-03-23

Schody piękne.Wykonane fachowe. Polecam.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Marek
Termin usługi: 2012

Z Panem Janem miałem przyjemność współpracować w 2012 roku, gdy wykonywał schody na 2 piętrach do mojego nowego domu. Z pośród wielu podwykonawców i osób pomagających wykończyć domu Pan Jan wyróżniał się dotrzymywaniem terminów (nigdy nie doszło do sytuacji w której termin wykonania prac został przekroczony), rzetelnego wykonania powierzonego mu zlecenia - schody wyszły idealnie, dokładnie tak jak zostało to obiecane, jestem wybredny i nie lubię fuszerki a w tym wypadku nie trzeba było nic poprawiać/zmieniać (jak to miało miejsce z innymi "fachowacami"). Do tego dzięki fachowej wiedzy schody nadal pięknie wyglądają i nie skrzypią pomimo częstego użytkowania. Naprawdę, szczerze mogę polecić firmę Pana Jana Czapiewskiego każdemu kto szuka IDEALNYCH schodów do swojego domu i oczekuje, że otrzyma to co zostało przedstawione w TERMINIE! Pozdrawiam.

Schody, balustrady, poręcze

6.0
Kamil
Termin usługi: 2011

Pan Czapiewski prawie 2 lata temu zamontował u mnie schody dębowe, na beton. Oceniam teraz, gdyż minimum po pełnym sezonie można oceniać schody drewniane. Uważam tę współpracę za wzorową ze względu na terminowość, wspaniałe doradztwo i zakres usługi. Same schody wyglądają przepięknie, po prawie 2 latach nic się z nimi nie dzieje, a w porównaniu z kilkoma salonami w Gdańsku otrzymałem ofertę bardziej przystępną cenowo. Spośród wielu wykonawców na budowie, tę współpracę oceniam z wyróżnieniem. Rzetelny, terminowy, godny zaufania wykonawca, polecam.

Schody, balustrady, poręcze

5.8