Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców kat.A, A2, AM, B, B1, BE, C, CE, D, Akredytacja Kuratora Oświaty

Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Wybierz numer

58 341-76-02 504-460-570 501-757-810
k...@vektra.com.pl pokaż
Otwarte do 15:30 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Kurs prawa jazdy kat.B - 20.06.2024 o g.16:30.
Szk. okr. i kw. wst. - zapisy w systemie ciągłym.
Umożliwiamy płatność w ratach. ZAPRASZAMY!
Ośrodek Szkolenia Kierowców "VEKTRA" działa nieprzerwanie od 1991 roku.

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia na rynku szkół nauki jazdy.

Posiadamy Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty - potwierdzającą wysoki poziom kształcenia dzięki m.in. prowadzeniu szkolenia na fabrycznie nowych pojazdach oraz bardzo wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorów-wykładowców i stale wdrażanym nowatorskim metodom szkolenia (np. e-learning).

Posiadamy ''Certyfikat Rzetelnej Firmy''.

Uzyskaliśmy poświadczenie tzw. "Super OSK", potwierdzające najwyższe uprawnienia szkoleniowe w Polsce.

Prowadzimy kursy:
• prawa jazdy (A, A2, AM, B, BE, C, CE i D)
• dla kierowców zawodowych:
 ◦kwalifikacje wstępne (kurs niezbędny dla osób chcących wykonywać zawodowo przewóz osób i/lub rzeczy), 
   ◦ ADR podstawowy,
   ◦ ADR cysterny,
   ◦ szkolenia okresowe

Organizujemy coroczne obowiązkowe warsztaty dla instruktorów i wykładowców.

Poza godzinami otwarcia biura możesz skontaktować się z nami poprzez formularz na naszej stronie. Zapisz się ONLINE. Zapraszamy!

Odwiedź naszego bloga!

Oceny (174)

Elwira
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2019 

Bardzo polecam! Teorię przybliżyłam poprzez e-learning. Wszystkie działy bardzo szczegółowo I dokładnie opisane. Jak pojawiły się jakieś wątpliwości, bez problemu mogłam sie zapytać instruktora, który bardzo szczegółowo wszystko objaśniał. Zajęcia były bardzo przyjemne I bezstresowe, wręcz za szybko zleciały ;) Cały kurs zaliczyłam w miesiąc, a prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Polecam! Bardzo dobra I profesjonalna szkoła ze świetnym podejściem do początkujących kierowców :) .

Kursy prawa jazdy

6.0
stanislaw
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo dobra szkoła, zdałem C i później C+E za pierwszym razem, instruktor Marek super wszystkiego nauczy i wytłumaczy

Kursy prawa jazdy

6.0
Arkadiusz
Termin usługi: czerwiec 2023 

Wszystkie kategorie z nimi zrobiłem. Pełna profeska

Kursy prawa jazdy

6.0
Pawel
Termin usługi: wrzesień 2022 

Super bardzo polecam. Szybki kurs, odpowiednie podejscie do kursanta. Zdane za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: kwiecień 2022 

Z czystym sumieniem polecam Pania Edytę. Jazda z taką instruktorka była sama przyjemnością. Super podejście do kursanta. Instruktorka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Punktualna i rzetelna i bardzo wyrozumiała. Zawsze znała odpowiedzi na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona.

piotr g.
Termin usługi: marzec 2022 

Super przeszkolenie i przygotowanie do egzaminu. Pan Szymon godny polecenia w każdym aspekcie: kategoria C zdana za pierwszym podejściem również analogiczny wynik dla kategorii C+E. Jeszcze raz bardzo dziękuje. mega pozytyw!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Łukasz
Termin usługi: wrzesień 2021 

Powoli i do przodu, trzeba w końcu rozszerzyć swoje klasyfikacje zawodowe. Dzięki szkole nauki jazdy OSK Vektra było to możliwe jak i przy pomocy Pana Sławka instruktora który nauczył mnie bez błędnie manewrów na placu jak i na drodze, polecam serdecznie każdemu tą szkołę jazdy na pewno spotkamy się jeszcze egzamin zdany za pierwszym razem

Kursy prawa jazdy

6.0
G
Termin usługi: sierpień 2021 

Polecam osk vektra, od samego początku do końca kursu pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta. Instruktor Szymon prawdziwy profesjonalista w swoim fachu i mega zaangażowany w to co robi! Potrafiący spokojnie i ze zrozumieniem wytłumaczyć każdy szczegół w milej atmosferze. Jak kategoria A to tylko z Szymonem! Duży plus za nowe motocykle utrzymane w idealnym stanie technicznym. Dzięki Szymon! Polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Kinga
Termin usługi: kwiecień 2021 

Kat. D Serdecznie polecam instruktora p. Ryszarda. To cudowny, ciepły człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i cierpliwością. Świetne przygotowanie, elastyczne podejście do kursanta. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Marek
Termin usługi: marzec 2021 

Serdecznie polecam !!! W szczególności instruktora - Pana Szymona (kat. C i C+E). Profesjonalne podejście do kursanta. W spokojny i przystępny sposób przekazuje swoją ogromną wiedzę i doświadczenie. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu zarówno pod kątem merytorycznym jak i praktycznym. W kontakcie z biurem również pełen profesjonalizm. Wszystkie sprawy załatwiane praktycznie od ręki. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc lub podpowiedź.

Kursy prawa jazdy

6.0
Roman K.
Termin usługi: wrzesień 2020 

kategoria C oraz C+E, instruktor Szymon - bardzo ale to bardzo polecam. sama szkola i załatwianie spraw bez najmniejszych zastrzeżeń. Co do Szymona, instruktor rewelacyjny, opanowany z ogromnym doświadczeniem, na spokojnie tłumaczy zostawiając kursantowi furtkę na samodzielne przeanalizowanie każdej sytuacji, jednak zawsze kontrolując rozwój sytuacji. oba egzaminu zdane za 1 razem, wielka zasługa przygotowania merytorycznego i praktycznego Szymona. jeżeli szukacie kogoś spokojnego, z wielkim zapleczem doświadczenia, słuchajacego i cierpliwości, to właśnie Szymon. polecam Roman

Kursy prawa jazdy

6.0
PiotrSeb
Termin usługi: wrzesień 2020 

Chciałabym serdecznie polecić szkołę jazdy vektra z Gdańska oraz instruktorów Pana Darka i Szymona za świetne przygotowanie do egzaminu na kat. A. Wszystkie spotkania odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, a po każdym kursie czułam, że będę dobrze przygotowany do końcowego egzaminu. Świetna szkoła jazdy z instruktorami którzy uczą dobrej techniki jazdy i dzięki której nie tylko zdałem egzamin, ale wiele cennych wskazówek wykorzystuję na co dzień poruszając się motocyklem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Adam P. (kat. C i C+E)
Termin usługi: wrzesień 2020 

Kat. C i C+E. Przede wszystkim Panowie Szymon Kiedrowski i Mariusz Ostrowski. Genialni instruktorzy z dużym doświadczeniem. Szkolenia odbywają się na MAN'ach i DAF'ie. Wspaniałe Panie z sekretariatu, które doskonale zawiadują ośrodkiem szkoleń, no i oczywiście szef Pan Dariusz Tarnowski, którym im dzielnie "pomaga" :) Tak ja, ktoś już napisał. Nauczysz się jeździć MAN'em, na egzaminacyjnym DAF'ie nie będzie problemu. Zdałem wszystkie egzaminy, teoretyczne i praktyczne za pierwszym podejściem. Polecam i pozdrawiam.

Kursy prawa jazdy

5.0
Ewelina
Termin usługi: sierpień 2020 

Moje drugie podejście do tematu po kilku latach przerwy- wybór Vektry trafiony 100%! Doczekałam się zdania za pierwszym razem! Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi! Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera!

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek Lasocki
Termin usługi: lipiec 2020 

Kurs kat. D prowadzony w profesjonalny sposób. Począwszy od wszystkich spraw papierowych i biurowych skończywszy na szkoleniu praktycznym. Nieocenionym plusem jest nowoczesny autobus dla kursantów, na którym można zdawać egzamin państwowy. Na specjalną opinię zasługuje również (albo przede wszystkim) instruktor z ogromną praktyką Pan Ryszard. Człowiek podchodzący do szkolenia kursantów z dużym oddaniem i odpowiedzialnością aż do egzaminu włącznie. Jeżeli ktoś poważnie myśli o nabyciu cennych umiejętności do zawodu kierowcy autobusu to polecam szkołę Vektra.

Kursy prawa jazdy

6.0
Nina Alot
Termin usługi: kwiecień 2020 

Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z najlepszego instruktora jakim był Krzysiek!!! Bardzo polecam, wszystko idzie sprawnie i bez problemów, a nauka jazdy to sama przyjemność.

Kursy prawa jazdy

6.0
Oktawian Bielecki
Termin usługi: kwiecień 2020 

Najlepsza szkoła jaką można sobie wymarzyć. Instruktorzy cierpliwi i bardzo pomocni. Zawsze wszystko dokładnie i dobrze wytłumaczone. Perfekcyjna szkoła jazdy instruktorzy wykwalifikowani, którzy uczą się jeździć .Dla każdego kursanta indywidualne podejście jak do Własnego członka rodziny. Panie w biurze wszystko idealnie pomagają wypełnić ,bardzo miłe i kompetentne osoby. Polecam gorąco . Dwadzieścia Lat temu robiłem kategorię B , Teraz robię C i D inie znam lepszych instruktorów nie czuję strachu przed jazdą Pan Rysiu wyszkolił mnie perfekcyjnie polecam z czystym Sumieniem

Kursy prawa jazdy

5.7
Krystian
Termin usługi: styczeń 2020 

Na kurs w OSK Vektra trafiłem z Unijnego projektu i był to kurs kat. „D”. Na zajęcia praktyczne trafiłem do pana Ryszarda któremu raz jeszcze z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalizm, dobry kontakt, częstotliwość spotkań, podejscie do człowieka... Autokar zawsze czysty, pachnący, zajęcia odbywały się na obszarach egzaminacyjnych, wszystkie zagadnienia tłumaczone w przejrzysty i przystępny sposób dlatego egzamin zdany za pierwszym podejściem. Tacy pracownicy to podstawa biznesu... dziękuje rysiek ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon Okuń
Termin usługi: styczeń 2020 

Serdecznie polecam wszystkim ten jakże profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców. Właśnie wróciłem do domu po zdaniu egzaminu kat. C+E, za pierwszym podejściem, tak samo jak przy kat C, którą również zdawałem z tym ośrodku. OSK Vektra zapewnia sprawny, zadbany i nowoczesny sprzęt do nauki oraz elastyczne godziny jazdy. Personalnie chciałbym podziękować Panu Instruktorowi Szymonowi Kiedrowskiemu za zaangażowanie, profesjonalizm i aktywne przekazywane wiedzy kursantowi w postaci trafnych wskazówek i porad dotyczących techniki jazdy. Po kursie na kat. C, było dla mnie oczywistym, że na kat. C+E również będę szkolił się u Pana Szymona, który swoją drogą wygrał Plebiscyt Dziennika Bałtyckiego na Instruktora Jazdy Roku 2019 ! Moje gratulacje i podziękowania za świetne szkolenie! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Tatiana
Termin usługi: październik 2019 

Polecam Szymona!! KAT A zdana za pierwszym razem mówi sama za siebie. Dziękuję :)

Kursy prawa jazdy

6.0