ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie

Przywidz 83-047, Spacerowa 3inne oddziały

ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie

Wybierz numer

888-888-115
k...@viacamp.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie Przywidz 4
  • Zdjęcie 2/30 - ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie Przywidz 3
  • Zdjęcie 3/30 - ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie Przywidz 2
  • Zdjęcie 4/30 - ViaCamp - Kolonie i Obozy Letnie Przywidz +27 1

TV Filmy

45

ViaCamp - Kolonie i Obozy Młodzieżowe

O nas

ViaCamp sp. z o.o. to firma zajmująca się organizowaniem kolonii i obozów młodzieżowych, imprez integracyjnych i zielonych szkół w Polsce. Jako organizator tego typu wypoczynków, cieszymy się bardzo dobrą renomą wśród dzieci, młodzieży i rodziców.
Jak wybrać najlepszy letni obóz? Jakie kolonie cieszą się obecnie największym zainteresowaniem? Jeśli nie wiesz, jak spędzić swoje wakacje w sposób niezapomniany i udany, chcesz zapewnić swojemu dziecku wspaniałe wakacje na koloniach czy obozach w Polsce, czy też pragniesz aktywnie spędzić czas z rówieśnikami, my pomagamy w znalezieniu idealnej propozycji!

Nasze przedsiębiorstwo ma prawie 10-letnie doświadczenie w organizacji kolonii i obozów letnich dla dzieci w wieku 6-18 lat. Co roku gromadzimy kilka tysięcy uczestników na naszych obozach letnich i zielonych szkołach. W ciągu czterech lat istnienia na rynku zanotowaliśmy imponujący wzrost i zainteresowanie ze strony klientów, co zaowocowało poszerzeniem działalności na teren Kaszub, gdzie staliśmy się właścicielami Ośrodka Hobbitowego Zielone Wzgórza w Przywidzu. Ustanowiliśmy nowe standardy w organizacji aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, dzięki zaufaniu naszych klientów. Naszym głównym celem jest aktywny wypoczynek, gwarantujący unikalne i kreatywne programy obozowe.

ViaCamp sp. z o.o. od lat organizuje kolonie i obozy letnie 2024 dla dzieci i młodzieży w Polsce, obozy młodzieżowe, imprezy integracyjne oraz zielone szkoły. Co roku zgromadzamy tysiące osób z Polski, Europy i świata. Proponowane przez nas oferty kolonii i obozów letnich cieszą się uznaniem tysięcy rodziców i uczestników. Jako potwierdzenie tego faktu, publikujemy rzetelne opinie dzieci i młodzieży uczestniczących w naszych obozach wakacyjnych. Po każdym turnusie uczestnicy oceniają program, wyżywienie, warunki zakwaterowania i wyrażają ogólną opinię na temat obozu. Wszystkie recenzje są dostępne na naszej stronie internetowej.
Kolonie i obozy letnie ViaCamp sp. z o.o. to przede wszystkim aktywny wypoczynek z bogatą ofertą zajęć i unikalnych atrakcji.

Dla osób mniej aktywnych proponujemy obozy wypoczynkowe skoncentrowane na relaksie i odprężeniu, z atrakcjami takimi jak: rejsy żeglarskie, kajaki, rowery wodne, wycieczki rowerowe, plażowanie czy wizyty w mieście. Dla tych, którzy poszukują emocji, polecamy atrakcje z pakietu adrenaline, takie jak: jazdy na quadach, gokartach, paintball, ASG, parki linowe, holowanie na bananie, wakeboardzie, kneeboardzie czy nartach wodnych. Dla osób aktywnych fizycznie polecamy obozy taneczne, gdzie pod okiem utytułowanych choreografów nauczycie się wielu fascynujących stylów tanecznych. Dla miłośników zwierząt oferujemy obóz z psem, w którym możecie uczestniczyć ze swoim pupilem. Na miejscu czeka na Was profesjonalnie przygotowany i ogrodzony tor agility, gdzie aktywnie weźmiecie udział w zajęciach.

Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy są zgłaszane do Kuratoriów Oświaty. W trakcie trwania obozów pozytywnie przechodzimy kontrole GIS (Główny Inspektorat Sanitarny). Wszystkie nasze ośrodki wypoczynkowe posiadają aktualną dokumentację oraz opinie strażackie, zapewniające bezpieczny pobyt dzieci i młodzieży na ich terenie.

Oferta obozów letnich ViaCamp skierowana jest przede wszystkim na aktywny, wakacyjny wypoczynek z elementami relaksu. Oferujemy różnorodne kolonie i obozy letnie, takie jak:

Letnie obozy młodzieżowe na Mazurach 2024:

Obóz Przygodowy
Obóz Quadowy
Obóz Paintballowy
Obóz ASG
Obóz Sportów Wodnych
Obóz z Psem „Cztery Łapki”
Obóz Rekreacyjno-Wypoczynkowy
Obóz Quadowo-Gokartowy
Obóz Paintballowo-Quadowy
Obóz Wodno-Quadowy
Obóz Paintballowo-Gokartowo-Quadowy
Obóz Dla Dzieci
Obóz Młoda Kadra
Obóz Survivalowy

Letnie obozy i kolonie dla dzieci na Kaszubach 2024:

Obóz Taneczny
Obóz Językowy - Angielski
Obóz DIY - Artystyczny
Obóz Gitarowy
Obóz Quadowo-Przygodowy
Obóz Rekreacyjny
Obóz Fotograficzny
Obóz Konny
Obóz Make Up
Obóz Plastyczny
Obóz Przygodowy Dla Dzieci
Obóz Rozrywkowy
Obóz Survivalowy – ASG

Można łączyć wymienione tematyki obozowe. W takim przypadku prosimy o kontakt z biurem, a przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę.

Firma ViaCamp sp. z o.o. należy do Grupy Truszkowscy sp. z o.o., właściciela Ośrodka Hobbitowego na Kaszubach – Zielone Wzgórza.

Ośrodek Hobbitowy Zielone Wzgórza oferuje wynajem urokliwych domków na Kaszubach, inspirowanych stylem Hobbitów znanym z powieści J.R.R. Tolkiena. Do dyspozycji gości mamy 10 luksusowych domków, zarówno 4-osobowych, jak i 6-osobowych.

Nasza wioska położona jest nad Jeziorem Przywidzkim, w malowniczej miejscowości Przywidz, oddalonej o 30 km od Trójmiasta. W okresie wakacji ośrodek jest wyłącznie przeznaczony dla uczestników obozów i kolonii letnich. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

Szczegółowa oferta wynajmu domków dostępna jest na naszej stronie internetowej https://zielonewzgorza.eu/oferta

W przypadku dodatkowych pytań, służymy pomocą. Nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć odpowiedni obóz lub kolonię letnią dla siebie lub swojego dziecka. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta obozów tematycznych sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie i spędzić niezapomniane wakacje wśród rówieśników, rozwijając swoje pasje i zdobywając nowe umiejętności.

Najczęściej zadawane pytania

Co uczestnik powinien zabrać ze sobą na kolonię?
Przedstawiamy listę rzeczy, które stanowią podstawowy zestaw uczestnika podczas kolonii wakacyjnej.

Skarpetki (minimum 10 par)
Bielizna
T-shirty
Gruba, ciepła bluza/polar
Dresy
Spodnie typu dżins min. 1 para
Strój kąpielowy, klapki, ręcznik plażowy
Ręcznik kąpielowy min. 2 sztuki
Czapka z daszkiem chroniąca przed promieniami słonecznymi
Sportowe obuwie
Obuwie za kostkę
Piżama
Krem z filtrem UV
Kosmetyki typu: mydło, szampon, pasta do zębów
Środki owadobójcze na komary
Lekarstwa, które przyjmuje uczestnik (obowiązek poinformowania opiekunów o przyjmowaniu leków)
W jaki sposób dokonać rezerwacji obozu?
KROK 1. Spośród dostępnych turnusów wybierz ten, który Cię interesuje.
KROK 2. Wypełnij dane uczestnika.
KROK 3. Wypełnij dane zamieszkania uczestnika.
KROK 4. Wypełnij dane opiekuna uczestnika.
KROK 5. W przypadku kiedy uczestnik korzysta z transportu organizowanego przez ViaCamp, wybierz miasto wyjazdu i/lub miasto powrotu z obozu.
KROK 6. Jeśli chcesz otrzymać fakturę za obóz, zaznacz pole potrzebuję fakturę i wypełnij dane.
KROK 7. Spośród wielu opcji, zaznacz skąd się dowiedziałeś o obozach ViaCamp.
KROK 8. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi do rezerwacji, wypisz je w polu uwagi.
KROK 9. Jeśli formularz został wypełniony prawidłowo, w ostatnim kroku zostanie wygenerowany kod imprezy, który będzie niezbędny do dalszych procesów ukończenia rezerwacji.
Kiedy następuje zatwierdzenie rezerwacji?
Zatwierdzenie rezerwacji i zawarcie umowy następuje z chwilą:

a) sprzedaży bezpośredniej – podpisania druku umowa zgłoszenie przez osobę pełnoletnią, lub opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej, zgłaszającą udział w imprezie turystycznej w obecności przedstawiciela ViaCamp, sprzedającego imprezę oraz wpłacenia zaliczki w wysokości 500 zł,

b) sprzedaży drogą elektroniczną – otrzymania drogą mailową potwierdzenia rezerwacji internetowej przez ViaCamp oraz dokonania przez klienta wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł najpóźniej następnego dnia roboczego.

W przypadku niedokonania przez klienta w ustalonym terminie wpłaty zaliczki, rezerwacja jest automatycznie anulowana. Istnieje możliwość wydłużenia okresu wpłaty zaliczki do maksymalnie 3 dni roboczych.

O zatwierdzeniu Twojej rezerwacji poinformujemy Cię mailowo na adres podany w formularzu rezerwacyjnym.
Czy istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej?
Nie ma możliwości złożenia rezerwacji telefonicznej. Z racji tego, że potrzebujemy wszelkich danych uczestnika oraz rodzica/opiekuna prawnego, rezerwacja może zostać złożona tylko i wyłącznie przez internetowy formularz rezerwacyjny dostępny na stronie organizatora.
Czy uczestnicy są ubezpieczeni podczas trwania obozu?
Każdy uczestnik jest ubezpieczony na czas trwania imprezy. Jest to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Ubezpieczycielem naszych uczestników jest Signal Iduna Polska TU S.A.
Czy obozy odbywają się w trakcie trwania pandemii COVID-19?
Wszystkie obozy i kolonie organizowane przez naszą firmę odbywają się zgodnie z planem. Bacznie przyglądamy się sytuacji epidemiologicznej oraz konsultujemy ją na bieżąco z kierownictwem ośrodka na miejscu. Badamy także opinie naszych klientów odnośnie kierunków, wobec których mają oni największe obawy i wątpliwości. Analizujemy wszystkie dostępne wytyczne rządu Polskiego, gdzie kolejno konfrontujemy je z charakterem naszych imprez i możliwością ich realizacji. Wdrażamy w życie wszelkie wymagane wytyczne GIS, aby zapewnić wszystkim bezpieczny wypoczynek.

O wszelkich zmianach wynikłych z obecnej sytuacji epidemiologicznej na bieżąco informujemy na naszym blogu.
Czym jest KOD imprezy i do czego służy?
Wygenerowany numer rezerwacji jest unikalnym kodem, przypisanym do danej rezerwacji. Dzięki temu kontaktując się z naszą infolinią, nie wymagamy od Państwa żadnych danych osobowych. Dzięki numerowi rezerwacji jesteśmy w stanie odtworzyć Państwa rezerwację w naszym systemie. Dodatkowo KOD imprezy jest niezbędny przy płatnościach dokonywanych na poczet rezerwacji.
Ile wynosi zaliczka na poczet rezerwacji?
Zaliczka na poczet rezerwacji wynosi 500 zł.
Ile mam czasu na wpłatę zaliczki?
24 godziny od momentu złożenia rezerwacji bądź 72 godziny po wcześniejszym poinformowaniu organizatora o wydłużeniu okresu wpłaty. W przypadku weekendu jest to najbliższy dzień roboczy. Po upływie tego czasu rezerwacja zostanie przeniesiona do nieaktualnych. Oznacza to, że klient wciąż może opłacić rezerwację bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli zaliczka nie zostanie uregulowana w ciągu 14 dni od dnia dokonania rezerwacji, system automatycznie ją usunie. W tym wypadku konieczne będzie ponowne złożenie rezerwacji.
Ile mam czasu na wpłacenie pozostałej części kwoty?
Po wpłaceniu zaliczki, pozostałą część kwoty należy uiścić do 30 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. Istnieje możliwość przedłużenia terminu. W tej sytuacji należy zgłosić taki zamiar organizatorowi. W przypadku, kiedy do danego turnusu pozostało mniej niż 30 dni, należy wpłacić całą kwotę od razu niezwłocznie po złożeniu rezerwacji.

O nadchodzących terminach wpłat informujemy na bieżąco za pomocą wiadomości mail.
Czy zaliczka jest zwrotna?
Zaliczka jest zwrotna, natomiast należy przestrzegać terminów, w których organizator może potrącić część kwoty na poczet opłat, jeśli prośba o zwrot zaliczki wpłynie do nas zbyt późno. Więcej szczegółów na temat tego pytania znajdą Państwo w naszych warunkach uczestnictwa.

W przypadku uzasadnionych (pisemnych) powodów m. in. zdrowotnych, COVID-19 itp. zaliczka jest zwracana w każdym terminie. Taką prośbę należy potwierdzić odpowiednim pismem/zaświadczeniem.
Czy ViaCamp sp. z o.o. akceptuje Bon Turystyczny?
ViaCamp sp. z o.o. jest zarejestrowanym podmiotem uprawnionym do realizacji Polskiego Bonu Turystycznego. Płatności za pomocą bonu realizujemy od 2 sierpnia 2020 r.
Informacje na temat wpisu ViaCamp sp. z o.o. do CEOTiP
Posiadamy wymagany wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców o numerze 31007.

Numer wpisu do rejestru: 841
Poprzedni numer ewidencyjny: 687

Rejestr jest jawny i dostępny dla każdej osoby, która chce skorzystać z usług przedsiębiorców turystycznych. Rejestr umożliwia weryfikację, czy dany przedsiębiorca turystyczny posiada wymagany wpis do prowadzonego przez marszałków województw rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych oraz obowiązujące zabezpieczenie finansowe na wypadek swojej niewypłacalności.

Dowiedz się więcej o Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców.
Zgłoszenia imprez ViaCamp sp. z o.o. do Kuratorium Oświaty
Wszystkie imprezy organizowane przez ViaCamp sp. z o.o. zgłaszane są do Kuratorium Oświaty 21 dni przed rozpoczęciem wypoczynku. Na bieżąco udostępniamy numery zezwoleń WIE na każdy turnus. Mogą również Państwo sprawdzić nasz wypoczynek na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Czy na obozie zabierane są telefony komórkowe?
Nie zabieramy telefonów komórkowych naszym uczestnikom. Staramy się przygotowywać zajęcia w taki sposób, aby myślenie o telefonie nie było potrzebne. Większość naszych zajęć skupiona jest na aktywnym wypoczynku w terenie, na wodzie itd. — stąd telefony uczestników zostają w domkach.
Jakie dokumenty są wymagane?
Wymaganymi dokumentami do wypełnienia i przesłania (listownie lub skanem na adres kontakt@viacamp.pl) są:

karta kwalifikacyjna uczestnika,
umowa zgłoszenie.

Oba dokumenty dostępne są na stronie w sekcji dokumenty. Dokumenty również zostają dołączone do każdej, nowo złożonej rezerwacji za pośrednictwem e-maila.
Jak przebiega zorganizowany przyjazd na obóz?
Transport zorganizowany w dużej mierze odbywa się Polskimi Liniami Kolejowymi PKP. Uczestnik wraz z rodzicem/opiekunem prawnym spotyka się z pilotem w miejscu wcześniej wyznaczonym przez organizatora. Zalecamy, aby przybyć na miejsce zbiórki z m in. 15-minutowym wyprzedzeniem, niż planowana godzina odjazdu pociągu. Nasi piloci charakteryzują się niebieskimi t-shirtami i plakietkami z logo firmy. W trakcie podróży uczestnicy są pod stałą opieką opiekuna grupy.

Punktem docelowym każdej z tras jest stacja Olsztyn Główny. Wszystkie grupy przybywają na miejsce w odstępie maksymalnie 1 godziny. Opiekunowie wraz ze swoimi grupami udają się do autokarów, które czekają przy dworcu. Podróż autokarem do Rynu zajmuje ok. 1 godziny. Po przybyciu do miejsca docelowego, opiekunowie grup przekazują uczestników pod opiekę wychowawców kolonijnych.

Informacje nt. miejsca i godziny zbiórki przesyłamy z 14-dniowym wyprzedzeniem na adres e-mail podany w rezerwacji.
Jak przebiega zorganizowany powrót z obozu?
Transport zorganizowany w dużej mierze odbywa się Polskimi Liniami Kolejowymi PKP. Po zakończonym turnusie, uczestnicy w godzinach porannych wyjeżdżają autokarem z ośrodka wypoczynkowego. Stacją docelową jest Olsztyn Główny, skąd wedle przydzielonych tras, uczestnicy wraz z opiekunami grup udają się do swoich pociągów. Piloci kontaktują się z rodzicami/opiekunami prawnymi w celu potwierdzenia wszelkich informacji o podróży. W trakcie podróży uczestnicy są pod stałą opieką opiekuna grupy.

Informacje nt. godziny przyjazdu pociągów przesyłamy z 14-dniowym wyprzedzeniem na adres e-mail podany w rezerwacji.
Kiedy otrzymam wszelkie informacje na temat mojej trasy?
Wszystkie informacje na temat transportu są publikowane na około tydzień przed rozpoczęciem danego turnusu. W wyjątkowych przypadkach informacja może być nawet udostępniona na około 2-3 dni przed danym turnusem. Opóźnienia mogą być związane ze zmianami wprowadzanymi przez PKP.

Oceny (19)

Natalia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 2017

Jak najbardziej wszystkim polecam obozy Viacamp! Profesjonalna kadra z dużym doświadczeniem, bardzo pomocna w każdych sytuacjach i świętym poczuciem humoru. Uczestnicy obozu bardzo mili i pozytywnie nastawieni. Idealne miejsce obozu - nad jeziorem i 5min. piechotą do głównego miasteczka. Bardzo dużo atrakcji lądowych i wodnych. Bardzo zachęcające oferty dla młodszych i starszych uczestników. Nowy i sprawny sprzęt. Cena za turnus jest bardzo dobra w porównaniu do innych obozów, nie zapomnijmy również o różnych promocjach i rabatach przez cały rok na które każdy może się załapać. Gorąco polecam!

Biura podróży

6.0
gaba2007

Generalnie byłam w zeszłym roku (2022) i wszystko mi się podobało. W tym roku też jadę, lecz na inną tematykę obozu, ponieważ chce spróbować sportów wodnych a byłam na obozie z psem. Delikatnie można poprawić posiłki szczególnie dla osób ze specjalnymi dietami jak ja, ale tak poza tym to wszystko super :)

Kolonie, obozy

5.8
Kacper

Bardzo podobały mi się obozy w 2022. Brałem udział w obozie sportów wodnych i mogę zdecydowanie polecić każdemu. Codziennie mieliśmy zajęcia na bananie wodnym, spinera lets go 4 i skuterze wodnym. Jedzenie bardzo dobre, domek nr 13 super!

Kolonie, obozy

6.0
Tomasz Czech

Koszmarna organizacja, obóz z psem z jakiego korzystała córka, szkoda słów - nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach można zapewnić dzieciakom tak fatalne warunki (byłem na miejscu - widziałem). Kadra (średnia wieku kilkanaście lat) niewykwalifikowana i niekompetentna, bez pomysłu i merytorycznego przygotowania. W mojej ocenie to jawne wyłudzanie pieniędzy, ten rozdźwięk między publikacjami, zdjęciami i całą promocją a tym co faktycznie zastałem na miejscu jest wprost nie do pojęcia. Z całego obozu jedną z niewielu atrakcji wyjście do supermarketu i sklepu zoologicznego. Rozczarowanie ogromne. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości proponuję przed podjęciem decyzji sprawdzić na żywo bo zaskoczenie może być spore.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry,

Przykro nam, że Pańskie oczekiwania względem naszych obozów nie zostały w pełni zrealizowane. Każda z opinii naszych klientów jest dla nas wartościowa i wskazuje nam błędy, które wymagają poprawki.

Nawiazując do Pana wypowiedzi pragniemy zaznaczyć, że dokładny spis kadry i wychowawców jest dostępny na naszej stronie internetowej przez cały rok. Panie instruktorki oraz wychowawcy obozów z psem są w przedziale wiekowym 25-28 lat. Każdy wychowawca oraz instruktor pracujący dla naszej firmy jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty wraz z pełną, wymaganą dokumentacją do sprawowania opieki nad dziećmi. Wszyscy kadrowicze i wychowawcy są w pełni zapoznani ze swoimi tematykami obozowymi. Blisko 90% wychowawców współpracuje z naszą firmą nieustannie od wielu lat. Jeśli chodzi o Panie instruktorki, są to utytułowane instruktorki, aktywnie biorące udział w międzynarodowych zawodach agility.

Z Pańskiej wypowiedzi ciężko jest nam się odnieść do jakichkolwiek zarzutów, ponieważ nie sprecyzował Pan żadnej sytuacji, która Pana spotkała. Jeśli przytoczy nam Pan więcej konkretów, na pewno będziemy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie na Pańskie oczekiwania.

Każdego roku zrzeszamy na samych Mazurach blisko 1200 uczestników. Jeśli chodzi o obóz z psem, jest to jedna z najbardziej cenionych tematyk obozowych wśród rodziców i uczestników. Na naszej stronie internetowej można przeczytać dokładne opinie uczestników, którzy bezpośrednio wzięli udział w obozie z psem „cztery łapki”. Jako organizator w pełni przyjmujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie skierowane w naszą stronę. To dzięki tym opiniom wiemy, w którym kierunku musimy zmierzać, aby wypoczynek był możliwie jak najciekawszy pod każdym aspektem.

Prosilibyśmy o kontakt mailowy z biurem, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla Pańskiej sytuacji. Prosimy o sprecyzowanie uchybień, które według Pana wpłynęły na taką, a nie inną opinię.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ViaCamp.pl

Kolonie, obozy

1.2
rybka

ekstra i kropeczka bede tu przyjezdzac co rok :)

Kolonie, obozy

6.0
Maciej

Byłem na obozie w tym roku na samym początku wakacji. Było super, kadra miła i sympatyczna. Organizatorzy obozu też mili. Domki nie wszystkie są w najlepszym stanie ale spać się da czyli to co najważniejsze. Program był zrealizowany od początku do końca. Kadra dba o bezpieczeństwo uczestników, nie rozumiem tylko opinii innych rodziców, że mamy czas wolny gdzie opiekunowie się nami nie zajmują i zdarzają się wypadki i różnego typu incytednty. To zależy od tego czy dziecko jest rozważane czy brzydko mówiąc głupie a nie od stopnia zainteresowania kadry dziećmi.

Kolonie, obozy

6.0
kartos
Termin usługi: lipiec 2018

Jestem w stanie polecić tą firmę ze względu profesjonalizmu, jaki prezentują. Często w dzisiejszych czasach można znaleźć firmy, które podchodzą do swoich obowiazków na "odwal". Tutaj natomiast mogę stwierdzić, że i kontakt z firmą i cały przebieg rezerwacji przebiega w jak największym porządku. Z usług tej firmy skorzystałem w roku 2018. Byłem na obozie paintballowy zawrót głowy gdzie główną atrakcją tak jak chciałem był paintball. Nie byłem przekonany co do quadów ale podczas obozu zobaczyłem, jak inni się na nich bawią i w tym roku złożoną rezerwację już mam na obóz adrenaline junkies (quady + paintball). Jako że lubie adrenalinę to mysle ze to będzie idealny wybór. Szkoda trochę, że nie można łączyć obozów w jeden, niestety nie mam pieniędzy, żeby wybrać się na 2 turnusy z rzędu natomiast chciałbym jeszcze spróbować swoich sił na obozie wodnym. Ale to może w przyszłym roku. Pozdrawiam Kamil K.

Biura podróży

5.5
renatadabrowicz
Termin usługi: sierpień 2018

Dzieci wróciły uradowane. W sezonie 2019 córka jedzie na 2 turnusy z młodszym bratem. Byłam na miejscu gdzie odbywają się obozy firmy. Ośrodek o wysokich standardach, łatwy dostęp do pobliskiej plaży, która znajduje się również na ośrodku. Oferta firmy bogata, idealny kontakt z opiekunami (o każdej porze dnia). Jedyna drobna uwaga to brama, która jest otwarta całą noc. Sugestia została zgłoszona i zostałam zapewniona, że w 2019 będzie zamykana. Ogólnie bardzo ładna okolica jak na tego typu imprezy. W pobliżu znajduje się wszystko, czego potrzeba dzieciakom do świetnej zabawy. Mogę serdecznie polecić innym firmę. Pozdrawiam Renata Dąbrowicz

Biura podróży

5.7
Łukasz 1988
Termin usługi: lipiec 2017

Jak najbardziej polecam firmę Viacamp. Oferta zgodne z opisem, pomoc w wyborze oferty oraz komunikacja przed jaki w czasie obozu na najwyższym poziomie. Dziecko bardzo zadowolone. Jeżeli ktoś szuka wspaniałych wakacji dla swoich pociech Obozy Viacamp na pewno spełnią wasze oczekiwania. Polecam!

Biura podróży

4.8
Marek Malawski
Termin usługi: lipiec 2017

Spędziłem na obozie młodzieżowym Viacamp 3 turnusy pierwszy na obozie paintballowo-quadowym, a reszta na obozie młoda kadra gdzie nabywałem doświadczenia w organizacji zajęć, pomocy Kadrze jak i uczestnikom bawiąc się przy tym wyśmienicie. Polecam dla każdego kto lubi aktywny wypoczynek i integracje z innymi osobami.

Biura podróży

5.0
Klaudia
Termin usługi: lipiec 2017

Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku ;)

Biura podróży

6.0
Malgorzata
Termin usługi: lipiec 2017

Dzieciaki wróciły zadowolone, zapowiedziały, ze za rok jadą ponownie. Narzekały jedynie na jedną rzecz - ze było za mało dni. Polecam gorąco!

Biura podróży

4.8
magdalena_63z
Termin usługi: lipiec 2017

Miałam okazję skorzystać z usług tej firmy i szczerze powiem, jestem zadowolona. Jest kilka aspektów do poprawy takich jak jedzenie na stołówce czy poprawa warunków niektórych domków natomiast podejscie kadry, sprzęt, opieka nad dziećmi oraz bezpieczeństwo mogę ocenić na bardzo dobre. polecam 5/6

Biura podróży

5.2
Vanilla
Termin usługi: lipiec 2017

byłam w te wakacje na mazurach z viacamp i wspominam pobyt bardzo przyjemnie, poznałam niesamowitych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt do dziś! Ogólnie cały dzień mieliśmy naprawdę ciekawe zajęcia, podoba mi się bardzo klimat mazur

Biura podróży

5.5
Dariusz
Termin usługi: lipiec 2017

Miałem okazję skorzystać z usług firmy Viacamp.pl i jestem miłe zaskoczony. Mój syn był na obozie paintballowo-quadowym. Jeśli chodzi o kontakt z biurem, bez problemu. Strona internetowa przejrzysta i czytelna. Nie miałem problemu aby się na niej odnaleźć. Dziecko wróciło zadowolone i z góry poprosiło mnie, abym zarezerwował obóz w 2018. Jako rodzic jestem pod wrażeniem. Sprzęt nowoczesny, miałem okazję na własne oczy zobaczyć. Kadra bardzo przyjazna, miła oraz rozmowna. Miejsce organizowania obozów całkiem dobre. Co prawda pogoda nie dopisywała w tym roku lecz nikt nie może zaplanować prognozy. Gorąco polecam obozy dla dzieci z firmą Viacamp.pl. Zapewne skorzystam ponownie z usług w 2018. Pozdrawiam Darek

Biura podróży

5.5
GrayżynaWerna
Termin usługi: czerwiec 2016

Mam przyjemność polecić obozy młodzieżowe tego biura. Kadra na wysokim poziomie, moje dziecko na tych koloniach może czuć się bezpiecznie. Co więcej nie ma rutyny, nowe i nowe zabawy, atrakcje. Serdecznie polecam!

Biura podróży

5.3
Mariusz
Termin usługi: czerwiec 2017

Szczerze zaciekawiła mnie oferta tej firmy, bardzo ładna i schludna strona internetowa, miejsce organizowania kolonii również przyzwoite, iż wraz z rodziną mieliśmy zaszczyt gościć w rejonach Rynu. O obozach młodzieżowych viacamp dowiedziałem się od znajomych. Polecam obóz paintballowo quadowy Pozdrawiam Mariusz

Biura podróży

5.5
Paul
Termin usługi: maj 2017

Myślę,że sprzętem,zaangażowaniem,i pozytywnymi osobami w kadrze,żaden obóz im nie dorównuje.Serdecznie polecam

Biura podróży

6.0
Adrian
Termin usługi: 11.07.2017

Świetna miejscowość, Mazury, cisza, spokój, idealne miejsce na obozy. Super oferta dla dzieci i młodzieży. Nie brakuje niczego :)

Biura podróży

5.8