ViaCamp - Organizator obozów i kolonii młodzieżowych

ViaCamp

Wybierz numer

733-078-601 881-226-098
k...@viacamp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 12:00 więcej
 • Zdjęcie 1/30 - ViaCamp Reda 4
 • Zdjęcie 2/30 - ViaCamp Reda 3
 • Zdjęcie 3/30 - ViaCamp Reda 2
 • Zdjęcie 4/30 - ViaCamp Reda +27 1
 

TV Filmy

25

ViaCamp - Kolonie i Obozy Młodzieżowe

O nas

ViaCamp sp. z o. o. to firma zajmująca się organizowaniem kolonii i obozów młodzieżowych, imprez integracyjnych i zielonych szkół w Polsce. Jako organizator tego typu wypoczynków, cieszymy się bardzo dobrą renomą wśród dzieci, młodzieży i rodziców.
Jaki obóz młodzieżowy wybrać? Jakie obozy młodzieżowe są dziś najpopularniejsze? Nie wiesz jak spędzić swoje wakacje w wyjątkowy sposób, aby były udane? Chcesz wysłać swoje dziecko na obozy i kolonie w Polsce? Chcesz spędzić wakacje aktywnie wśród swoich rówieśników? My Ci pomożemy dobrać odpowiednią dla Ciebie ofertę!

Firma ViaCamp sp. z o.o. od wielu organizuje kolonie i obozy letnie, obozy młodzieżowe, imprezy integracyjne i zielone szkoły. Corocznie zrzeszamy tysiące osób z całej Polski, Europy i świata. Oferty, które przedstawiamy docenione zostały przez tysiące rodziców i uczestników. Na potwierdzenie tego, publikujemy rzetelne opinie dzieci i młodzieży, którzy skorzystali z naszych usług. Po każdym zakończonym obozie uczestnicy oceniają program obozowy, komfort oraz przebieg turnusu. Wszystkie recenzje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży ViaCamp sp. z o.o. to przede wszystkim aktywny wypoczynek połączony z bogatą ofertą zajęć i atrakcji. Nasz profesjonalizm zawdzięczamy kompetentnej kadrze, nowoczesnym ośrodkom wypoczynkowym i bogatym programom obozowym. Dostarczamy niezapomnianych wrażeń na lądzie, na wodzie, w terenie, czy w powietrzu. Pośród biur turystycznych, które zajmują się organizowaniem obozów i kolonii, cieszymy się opinią organizatora z dużym doświadczeniem.

Dla mniej aktywnych osób proponujemy obozy ukierunkowane na relaks i odprężenie. Znajdziecie tam atrakcje typu: rejsy żeglarskie, kajaki, rowerki wodne, wyprawy rowerowe, leniuchowanie na plaży, czy wyjścia na miasto. Dla aktywnych uczestników zalecamy atrakcje z pakietu adrenaline, takie jak: jazdy na quadach, gokartach, paintball, ASG, parki linowe, holowanie na bananie, wakeboardzie, kneeboardzie, czy nartach wodnych. Dla osób głodnych ruchu polecamy obozy taneczne, gdzie we współpracy z naszymi utytułowanymi choreografami nauczycie się wielu nowych, ciekawych styli tanecznych. Dla miłośników zwierzaków posiadamy również obóz z psem, w którym możecie uczestniczyć z własnym psem. Na miejscu czeka na Was profesjonalnie przygotowany oraz ogrodzony tor agility, przy pomocy którego aktywnie będziecie brać udział w zajęciach.

Wszystkie obozy i kolonie, których jesteśmy organizatorem, są zgłaszane do odpowiednich Kuratoriów Oświaty. Również w trakcie trwania naszych campów pozytywnie przechodzimy wszelkie kontrole GIS (Główny Inspektorat Sanitarny). Wszystkie nasze ośrodki wypoczynkowe posiadają aktualną dokumentację oraz wydane opinie strażackie, umożliwiające bezpieczny pobyt dzieci i młodzieży na ich terenie.

Oferta obozów letnich ViaCamp ukierunkowana jest przede wszystkim na aktywny wypoczynek połączony z relaksem. Oferujemy przeróżne kolonie i obozy letnie tj:

Letnie obozy młodzieżowe na Mazurach 2023
Obóz Przygodowy
Obóz Quadowy
Obóz Paintballowy
Obóz ASG
Obóz Sportów Wodnych
Obóz z Psem „Cztery Łapki”
Obóz Rekreacyjno - Wypoczynkowy
Obóz Quadowo - Gokartowy
Obóz Paintballowo - Quadowy
Obóz Wodno - Quadowy
Obóz Paintballowo - Gokartowo - Quadowy
Obóz Dla Dzieci
Obóz Młoda Kadra

Letnie obozy i kolonie dla dzieci na Kaszubach 2023
Obóz Taneczny
Obóz Językowy - Angielski
Obóz DIY - Artystyczny
Obóz Gitarowy
Obóz Quadowo - Przygodowy
Obóz Rekreacyjny
Obóz Fotograficzny
Obóz Konny
Obóz Make Up
Obóz Plastyczny


Wymienione powyżej tematyki obozowe można ze sobą łączyć. W takim przypadku uprzejmie prosimy o kontakt z organizatorem ViaCamp.

ViaCamp sp. z o.o. jest częścią Grupy Truszkowscy sp. z o.o., która jest właścicielem ośrodka wypoczynkowego na Kaszubach „Na Zielonych Wzgórzach”.

Ośrodek Wypoczynkowy Na Zielonych Wzgórzach oferuje wynajem domków na Kaszubach, wybudowanych w stylu Hobbita, słynnej powieści autorstwa J.R.R. Tolkiena. Do dyspozycji naszych gości oddanych jest 10 luksusowych domków, 4-osobowych i 6-osobowych.

Nasza wioska mieści się nad Jeziorem Przywidzkim, w malutkiej, malowniczej miejscowości Przywidz, w odległości 30 km od Trójmiasta.

Dokładna oferta jest dostępna na naszej stronie internetowej. Zarezerwuj Hobbitowe Domki już teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Co uczestnik powinien zabrać ze sobą na kolonię?
Przedstawiamy listę rzeczy, które stanowią podstawowy zestaw uczestnika podczas kolonii wakacyjnej.

Skarpetki (minimum 10 par)
Bielizna
T-shirty
Gruba, ciepła bluza/polar
Dresy
Spodnie typu dżins min. 1 para
Strój kąpielowy, klapki, ręcznik plażowy
Ręcznik kąpielowy min. 2 sztuki
Czapka z daszkiem chroniąca przed promieniami słonecznymi
Sportowe obuwie
Obuwie za kostkę
Piżama
Krem z filtrem UV
Kosmetyki typu: mydło, szampon, pasta do zębów
Środki owadobójcze na komary
Lekarstwa, które przyjmuje uczestnik (obowiązek poinformowania opiekunów o przyjmowaniu leków)
W jaki sposób dokonać rezerwacji obozu?
KROK 1. Spośród dostępnych turnusów wybierz ten, który Cię interesuje.
KROK 2. Wypełnij dane uczestnika.
KROK 3. Wypełnij dane zamieszkania uczestnika.
KROK 4. Wypełnij dane opiekuna uczestnika.
KROK 5. W przypadku kiedy uczestnik korzysta z transportu organizowanego przez ViaCamp, wybierz miasto wyjazdu i/lub miasto powrotu z obozu.
KROK 6. Jeśli chcesz otrzymać fakturę za obóz, zaznacz pole potrzebuję fakturę i wypełnij dane.
KROK 7. Spośród wielu opcji, zaznacz skąd się dowiedziałeś o obozach ViaCamp.
KROK 8. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi do rezerwacji, wypisz je w polu uwagi.
KROK 9. Jeśli formularz został wypełniony prawidłowo, w ostatnim kroku zostanie wygenerowany kod imprezy, który będzie niezbędny do dalszych procesów ukończenia rezerwacji.
Kiedy następuje zatwierdzenie rezerwacji?
Zatwierdzenie rezerwacji i zawarcie umowy następuje z chwilą:

a) sprzedaży bezpośredniej – podpisania druku umowa zgłoszenie przez osobę pełnoletnią, lub opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej, zgłaszającą udział w imprezie turystycznej w obecności przedstawiciela ViaCamp, sprzedającego imprezę oraz wpłacenia zaliczki w wysokości 500 zł,

b) sprzedaży drogą elektroniczną – otrzymania drogą mailową potwierdzenia rezerwacji internetowej przez ViaCamp oraz dokonania przez klienta wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł najpóźniej następnego dnia roboczego.

W przypadku niedokonania przez klienta w ustalonym terminie wpłaty zaliczki, rezerwacja jest automatycznie anulowana. Istnieje możliwość wydłużenia okresu wpłaty zaliczki do maksymalnie 3 dni roboczych.

O zatwierdzeniu Twojej rezerwacji poinformujemy Cię mailowo na adres podany w formularzu rezerwacyjnym.
Czy istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej?
Nie ma możliwości złożenia rezerwacji telefonicznej. Z racji tego, że potrzebujemy wszelkich danych uczestnika oraz rodzica/opiekuna prawnego, rezerwacja może zostać złożona tylko i wyłącznie przez internetowy formularz rezerwacyjny dostępny na stronie organizatora.
Czy uczestnicy są ubezpieczeni podczas trwania obozu?
Każdy uczestnik jest ubezpieczony na czas trwania imprezy. Jest to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Ubezpieczycielem naszych uczestników jest Signal Iduna Polska TU S.A.
Czy obozy odbywają się w trakcie trwania pandemii COVID-19?
Wszystkie obozy i kolonie organizowane przez naszą firmę odbywają się zgodnie z planem. Bacznie przyglądamy się sytuacji epidemiologicznej oraz konsultujemy ją na bieżąco z kierownictwem ośrodka na miejscu. Badamy także opinie naszych klientów odnośnie kierunków, wobec których mają oni największe obawy i wątpliwości. Analizujemy wszystkie dostępne wytyczne rządu Polskiego, gdzie kolejno konfrontujemy je z charakterem naszych imprez i możliwością ich realizacji. Wdrażamy w życie wszelkie wymagane wytyczne GIS, aby zapewnić wszystkim bezpieczny wypoczynek.

O wszelkich zmianach wynikłych z obecnej sytuacji epidemiologicznej na bieżąco informujemy na naszym blogu.
Czym jest KOD imprezy i do czego służy?
Wygenerowany numer rezerwacji jest unikalnym kodem, przypisanym do danej rezerwacji. Dzięki temu kontaktując się z naszą infolinią, nie wymagamy od Państwa żadnych danych osobowych. Dzięki numerowi rezerwacji jesteśmy w stanie odtworzyć Państwa rezerwację w naszym systemie. Dodatkowo KOD imprezy jest niezbędny przy płatnościach dokonywanych na poczet rezerwacji.
Ile wynosi zaliczka na poczet rezerwacji?
Zaliczka na poczet rezerwacji wynosi 500 zł.
Ile mam czasu na wpłatę zaliczki?
24 godziny od momentu złożenia rezerwacji bądź 72 godziny po wcześniejszym poinformowaniu organizatora o wydłużeniu okresu wpłaty. W przypadku weekendu jest to najbliższy dzień roboczy. Po upływie tego czasu rezerwacja zostanie przeniesiona do nieaktualnych. Oznacza to, że klient wciąż może opłacić rezerwację bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli zaliczka nie zostanie uregulowana w ciągu 14 dni od dnia dokonania rezerwacji, system automatycznie ją usunie. W tym wypadku konieczne będzie ponowne złożenie rezerwacji.
Ile mam czasu na wpłacenie pozostałej części kwoty?
Po wpłaceniu zaliczki, pozostałą część kwoty należy uiścić do 30 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. Istnieje możliwość przedłużenia terminu. W tej sytuacji należy zgłosić taki zamiar organizatorowi. W przypadku, kiedy do danego turnusu pozostało mniej niż 30 dni, należy wpłacić całą kwotę od razu niezwłocznie po złożeniu rezerwacji.

O nadchodzących terminach wpłat informujemy na bieżąco za pomocą wiadomości mail.
Czy zaliczka jest zwrotna?
Zaliczka jest zwrotna, natomiast należy przestrzegać terminów, w których organizator może potrącić część kwoty na poczet opłat, jeśli prośba o zwrot zaliczki wpłynie do nas zbyt późno. Więcej szczegółów na temat tego pytania znajdą Państwo w naszych warunkach uczestnictwa.

W przypadku uzasadnionych (pisemnych) powodów m. in. zdrowotnych, COVID-19 itp. zaliczka jest zwracana w każdym terminie. Taką prośbę należy potwierdzić odpowiednim pismem/zaświadczeniem.
Czy VIACAMP akceptuje Bon Turystyczny?
VIACAMP ROBERT TRUSZKOWSKI jest zarejestrowanym podmiotem uprawnionym do realizacji Polskiego Bonu Turystycznego. Płatności za pomocą bonu realizujemy od 2 sierpnia 2020 r.
Informacje na temat wpisu VIACAMP do CEOTiP
Posiadamy wymagany wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców o numerze 31007.

Numer wpisu do rejestru: 841
Poprzedni numer ewidencyjny: 687

Rejestr jest jawny i dostępny dla każdej osoby, która chce skorzystać z usług przedsiębiorców turystycznych. Rejestr umożliwia weryfikację, czy dany przedsiębiorca turystyczny posiada wymagany wpis do prowadzonego przez marszałków województw rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych oraz obowiązujące zabezpieczenie finansowe na wypadek swojej niewypłacalności.

Dowiedz się więcej o Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców.
Zgłoszenia imprez VIACAMP do Kuratorium Oświaty
Wszystkie imprezy organizowane przez VIACAMP zgłaszane są do Kuratorium Oświaty 21 dni przed rozpoczęciem wypoczynku. Na bieżąco udostępniamy numery zezwoleń WIE na każdy turnus. Mogą również Państwo sprawdzić nasz wypoczynek na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Czy na obozie zabierane są telefony komórkowe?
Nie zabieramy telefonów komórkowych naszym uczestnikom. Staramy się przygotowywać zajęcia w taki sposób, aby myślenie o telefonie nie było potrzebne. Większość naszych zajęć skupiona jest na aktywnym wypoczynku w terenie, na wodzie itd. — stąd telefony uczestników zostają w domkach.
Jakie dokumenty są wymagane?
Wymaganymi dokumentami do wypełnienia i przesłania (listownie bądź skanem na adres kontakt@viacamp.pl) są:

karta kwalifikacyjna uczestnika,
umowa zgłoszenie.

Oba dokumenty dostępne są na stronie w sekcji dokumenty. Dokumenty również zostają dołączone do każdej, nowo złożonej rezerwacji za pośrednictwem e-maila.
Jak przebiega zorganizowany przyjazd na obóz?
Transport zorganizowany w dużej mierze odbywa się Polskimi Liniami Kolejowymi PKP. Uczestnik wraz z rodzicem/opiekunem prawnym spotyka się z pilotem w miejscu wcześniej wyznaczonym przez organizatora. Zalecamy, aby przybyć na miejsce zbiórki z m in. 15-minutowym wyprzedzeniem, niż planowana godzina odjazdu pociągu. Nasi piloci charakteryzują się niebieskimi t-shirtami i plakietkami z logo firmy. W trakcie podróży uczestnicy są pod stałą opieką opiekuna grupy.

Punktem docelowym każdej z tras jest stacja Olsztyn Główny. Wszystkie grupy przybywają na miejsce w odstępie maksymalnie 1 godziny. Opiekunowie wraz ze swoimi grupami udają się do autokarów, które czekają przy dworcu. Podróż autokarem do Rynu zajmuje ok. 1 godziny. Po przybyciu do miejsca docelowego, opiekunowie grup przekazują uczestników pod opiekę wychowawców kolonijnych.

Informacje nt. miejsca i godziny zbiórki przesyłamy z 14-dniowym wyprzedzeniem na adres e-mail podany w rezerwacji.
Jak przebiega zorganizowany powrót z obozu?
Transport zorganizowany w dużej mierze odbywa się Polskimi Liniami Kolejowymi PKP. Po zakończonym turnusie, uczestnicy w godzinach porannych wyjeżdżają autokarem z ośrodka wypoczynkowego. Stacją docelową jest Olsztyn Główny, skąd wedle przydzielonych tras, uczestnicy wraz z opiekunami grup udają się do swoich pociągów. Piloci kontaktują się z rodzicami/opiekunami prawnymi w celu potwierdzenia wszelkich informacji o podróży. W trakcie podróży uczestnicy są pod stałą opieką opiekuna grupy.

Informacje nt. godziny przyjazdu pociągów przesyłamy z 14-dniowym wyprzedzeniem na adres e-mail podany w rezerwacji.
Kiedy otrzymam wszelkie informacje na temat mojej trasy?
Wszystkie informacje na temat transportu są publikowane na około tydzień przed rozpoczęciem danego turnusu. W wyjątkowych przypadkach informacja może być nawet udostępniona na około 2-3 dni przed danym turnusem. Opóźnienia mogą być związane ze zmianami wprowadzanymi przez PKP.

Opinie (4)

Tomasz Czech

Koszmarna organizacja, obóz z psem z jakiego korzystała córka, szkoda słów - nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach można zapewnić dzieciakom tak fatalne warunki (byłem na miejscu - widziałem). Kadra (średnia wieku kilkanaście lat) niewykwalifikowana i niekompetentna, bez pomysłu i merytorycznego przygotowania. W mojej ocenie to jawne wyłudzanie pieniędzy, ten rozdźwięk między publikacjami, zdjęciami i całą promocją a tym co faktycznie zastałem na miejscu jest wprost nie do pojęcia. Z całego obozu jedną z niewielu atrakcji wyjście do supermarketu i sklepu zoologicznego. Rozczarowanie ogromne. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości proponuję przed podjęciem decyzji sprawdzić na żywo bo zaskoczenie może być spore.

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry,

Przykro nam, że Pańskie oczekiwania względem naszych obozów nie zostały w pełni zrealizowane. Każda z opinii naszych klientów jest dla nas wartościowa i wskazuje nam błędy, które wymagają poprawki.

Nawiazując do Pana wypowiedzi pragniemy zaznaczyć, że dokładny spis kadry i wychowawców jest dostępny na naszej stronie internetowej przez cały rok. Panie instruktorki oraz wychowawcy obozów z psem są w przedziale wiekowym 25-28 lat. Każdy wychowawca oraz instruktor pracujący dla naszej firmy jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty wraz z pełną, wymaganą dokumentacją do sprawowania opieki nad dziećmi. Wszyscy kadrowicze i wychowawcy są w pełni zapoznani ze swoimi tematykami obozowymi. Blisko 90% wychowawców współpracuje z naszą firmą nieustannie od wielu lat. Jeśli chodzi o Panie instruktorki, są to utytułowane instruktorki, aktywnie biorące udział w międzynarodowych zawodach agility.

Z Pańskiej wypowiedzi ciężko jest nam się odnieść do jakichkolwiek zarzutów, ponieważ nie sprecyzował Pan żadnej sytuacji, która Pana spotkała. Jeśli przytoczy nam Pan więcej konkretów, na pewno będziemy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie na Pańskie oczekiwania.

Każdego roku zrzeszamy na samych Mazurach blisko 1200 uczestników. Jeśli chodzi o obóz z psem, jest to jedna z najbardziej cenionych tematyk obozowych wśród rodziców i uczestników. Na naszej stronie internetowej można przeczytać dokładne opinie uczestników, którzy bezpośrednio wzięli udział w obozie z psem „cztery łapki”. Jako organizator w pełni przyjmujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie skierowane w naszą stronę. To dzięki tym opiniom wiemy, w którym kierunku musimy zmierzać, aby wypoczynek był możliwie jak najciekawszy pod każdym aspektem.

Prosilibyśmy o kontakt mailowy z biurem, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dla Pańskiej sytuacji. Prosimy o sprecyzowanie uchybień, które według Pana wpłynęły na taką, a nie inną opinię.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ViaCamp.pl

w kategorii

Kolonie, obozy

1.2
 • oferta:
  1
 • opieka:
  2
 • klimat:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1
rybka

ekstra i kropeczka bede tu przyjezdzac co rok :)

w kategorii

Kolonie, obozy

6.0
 • oferta:
  6
 • opieka:
  6
 • klimat:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maciej

Byłem na obozie w tym roku na samym początku wakacji. Było super, kadra miła i sympatyczna. Organizatorzy obozu też mili. Domki nie wszystkie są w najlepszym stanie ale spać się da czyli to co najważniejsze. Program był zrealizowany od początku do końca. Kadra dba o bezpieczeństwo uczestników, nie rozumiem tylko opinii innych rodziców, że mamy czas wolny gdzie opiekunowie się nami nie zajmują i zdarzają się wypadki i różnego typu incytednty. To zależy od tego czy dziecko jest rozważane czy brzydko mówiąc głupie a nie od stopnia zainteresowania kadry dziećmi.

w kategorii

Kolonie, obozy

6.0
 • oferta:
  6
 • opieka:
  6
 • klimat:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magda

Najgorszy obóz na jaki można puścić dziecko. Opiekunowie zajmują się dziećmi po 4 godziny dziennie. Reszta czasu nie zagospodarowana mogą chodzić do biedronki lub siedzieć na telefonie. Do 10 godziny nie mogą wychodzić z pokoju bo dopiero o 10 jest śniadanie. Jakaś kpina porostu, albo ktoś chce opiekować się dziećmi albo niech zajmie się czymś innym. Puściłam dziecko na obóz ASG gdzie miało mieć codziennie zajęcia, 2 dni niestety ich nie było, bo nie dostali kulek z hurtowni. Pokoje 10 osobowe, gdzie dzieci biły się między sobą i nikt na to nie reagował!!!koszmar nie polecam, wyżywienie niedobre. Robienie kasy jak najmniejszym kosztem!!!

w kategorii

Kolonie, obozy

2.0
 • oferta:
  1
 • opieka:
  4
 • klimat:
  1
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  1