Viva Fireworks

80-125 Gdańsk, Kartuska 370 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
726-505-090
i...@vivafireworks.com pokaż
vivafireworks.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:30
sob8:00 - 14:00

O nas

Jedni robią zdjęcia, inni filmy… my dostarczamy wrażeń, rozjaśniamy niebo, dzielimy z Wami niezapomniany czas, celebrujemy chwile. Viva Fireworks to specjalnie wyselekcjonowane produkty na każdą okazję. 

Spośród ponad 40 pozycji znajdujących się w naszej ofercie warto wyróżnić zimne ognie, race i dymy, które dzięki swojej popularności są porządane przez cały rok na rozmaitych uroczystościach. 

Kolejny ważny punkt w naszym katalogu to GLORYBOX, nowość i hit ostatniego półrocza. To 2 minuty 30 sekund praktycznie gotowego, bezobsługowego pokazu. To idealne rozwiązanie na Twoje wesele, świętowanie awansu w pracy czy urodzin teścia, to produkt na wyjazd integracyjny oraz XX lecie firmy, w której pracujesz. To najlepszy sposób na celebrowanie chwili zamknięte w jednym pudełku, którego jakość i standard gwarantuje nasza firma.

Chcesz kupić nasze produkty?

Poznaj naszą ofertę, zobacz jak BARDZO zależy nam na dobrej zabawie i bezpieczeństwie Twoim i Twoich najbliższych. Wejdź na naszą stronę www.vivafireworks.com lub przyjedź do naszego sklepu firmowego na ul. Kartuskiej 370 w Gdańsku i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Chcesz z nami współpracować?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zobacz jakie to proste! Pomożemy Ci w zorganizowaniu stoiska, pomożemy Ci w zatowarowaniu i wszystkich aspektach prawnych związanych ze sprzedażą fajerwerków.

Zobacz katalog naszych produktów

Ważne:

Bezpieczna zabawa to nasz priorytet. W Viva Fireworks badamy, analizujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają na celu podniesienie bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów. Jednym z takich rozwiązań jest odpowiedni dobór proporcji oraz środków ciężkości produktów, dzięki czemu są one wyjątkowo stabilne podczas odpalania. Aby móc łatwo odszukać udoskonalone baterie wyróżniliśmy je specjalnym piktogramem BEZPIECZNE PROPORCJE.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Hurtownie fajerwerków

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepsze fajerwerki

Kupowałem już tutaj fajerwerki na 3 imprezy i za każdym razem był doskonały kontakt. Pomoc w wyborze fajerwerków, pokazywanie filmików z efektami jest na prawdę nieocenione. Gorąco polecam ten sklep, sam na 4 imprezę też będę tutaj kupował :)

 • Jakub
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo