Vivere Sp. z o.o.

Vivere

Wybierz numer

502-502-303 -biurosprzedaży
k...@vivere.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/24 - Vivere Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/24 - Vivere Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/24 - Vivere Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/24 - Vivere Gdańsk +21 1

Inwestycje

O nas

Miejsce, które chętnie nazwiesz domem
Zmęczeni zgiełkiem miasta szukamy enklawy spokoju. Miejsca otoczonego tętniącą zielenią, w którym czas płynie wolniej, a ciszę zakłócają tylko kojące odgłosy natury. W takim miejscu powstało osiedle Vivere Verde


Vivere Sp. z o. o.
Realizując inwestycje skupiliśmy się na ich twórczym potencjale. Chcemy nie tylko budować dla ludzi mieszkania, które będą odpowiadały na ich potrzeby i możliwości, ale marzymy też o współtworzeniu zaangażowanej społeczności. 
Vivere Verde – znaczy po prostu żyj zielono.
Osiedle Vivere Verde to miejsce, które chętnie nazwiesz domem. Zlokalizowane jest przy ul. Niepołomickiej w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice - Gdańsk Południe. Tworząc jego koncepcję byliśmy zainspirowani otoczeniem, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w kontakcie z naturą. Wkomponowanie inwestycji w pokryte zielenią pagórki południowego Gdańska nadało naszym działaniom właściwy kierunek.
Vivere Verde to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie przestrzeni wspólnych również wewnątrz budynków. Oferujemy funkcjonalne mieszkania w metrażu od niespełna 41 m kw. do przeszło 65 m kw. Inwestycja zapewnia wiele praktycznych rozwiązań, takich jak balkony, tarasy, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe w halach garażowych lub w zewnętrznej przestrzeni parkingowej.
Jesteśmy przekonani, że cechy inwestycji, jej lokalizacja i sposób, w jaki łączy się z otoczeniem stanowią nie tylko wspaniałe warunki do życia, ale również do funkcjonowania zintegrowanej społeczności.
Dołożyliśmy wielu starań, aby przestrzeń wspólna zachęcała do spędzania czasu razem, do wspólnego biesiadowania przy grillu, zabawy z dziećmi nad wodą, relaksu w otoczeniu zieleni, a w przyszłości do współtworzenia osiedlowego punktu dostawy zdrowej żywności. Wokół wzbogacającego krajobraz stawu znajduje się park sensoryczny, altany i strefa grillowa.
Na terenie osiedla nie zabraknie oczywiście placu zabaw, a bezpieczeństwo zapewnia ogrodzony, monitorowany teren z kontrolującymi ruch szlabanami.
W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się infrastruktura pozwalająca na zrobienie codziennych zakupów, nowoczesny żłobek i przedszkole, jak również szkoła podstawowa.

Opinie (1)

Alicja
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Mieszkanie zakupione w nowobudowanym budynku G3. Kontakt z Panem Mariuszem bardzo dobry, pomaga na każdym etapie, wszystko wyjaśnia krok po kroku, a że kupujemy po raz pierwszy to i ilość pytań ogromna.

w kategorii

Budownictwo mieszkaniowe

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6