Vrestpoint

80-227 Gdańsk, Do Studzienki 63 Mapka
509-064-624
r...@vrestpoint.pl pokaż
vrestpoint.pl
zamów online
/vrestpoint

Napisali o nas

  • Spotkanie biznesowe? "Smart-salki" na godziny!
    Spotkanie biznesowe? "Smart-salki" na godziny! artykuł sponsorowany 7 października 2020 W Trójmieście zaczynają działać nowoczesne, bezobsługowe salki spotkań na godziny dla biznesu. Po współdzielonych samochodach, skuterach czy hulajnogach, które na stałe...

O nas

Oferujemy eleganckie biura o metrażu od 7 do 26 m², salki spotkań na godziny oraz komfortowe apartamenty w Gdańsku Wrzeszczu.
Budynek zlokalizowany jest w pięknej, spokojnej dzielnicy, z dala od miastowego zgiełku.

Vrestpoint to wyjątkowe miejsce do pracy, spotkań biznesowych i wypoczynku.
Idealne dla wymagających osób, szukających spokoju i prywatności, ceniących sobie otaczającą zieleń ale jednocześnie chcących korzystać z uroków lokalizacji w środku miasta (bliskość klientów, transportu publicznego, oferty gastronomicznej czy kulturalnej).

Posiadamy:
- 38 biur na wynajem
- 2 eleganckie i kameralne salki dla spotkań biznesowych (na godziny) dla 8 i 5 os.
- 5 komfortowych, w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, ze wspaniałymi widokami na zieleń, na krótkoterminowy wynajem w sezonie letnim, z dostępem na kod.
- przepiękny ogród z huśtawką i stołem do pracy na zewnątrz.

Dla zmotoryzowanych gości dostępne są dwa prywatne parkingi oraz miejsca wzdłuż ulicy, w nieodpłatnej strefie parkowania. Rowerzyści mogą skorzystać ze stojaków przed budynkiem lub wewnętrznej rowerowni. Do dyspozycji Najemców jest również prysznic.

 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »