WGN Gdańsk

WGN

Wybierz numer

736-026-650
g...@wgn.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - WGN Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - WGN Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - WGN Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - WGN Gdańsk +2 1
 

Oceny (4)

Joanna Bayer
Termin usługi: luty 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą WGN w Gdańsku i z całą pewnością poleciałbym każdemu współpracę z tą profesjonalną firmą. Szybka komunikacja i duże zaangażowanie w wykonanie usługi. Dbałość o interes zarówno wynajmującego jak i najemcy. Polecam każdemu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kamil
Termin usługi: wrzesień 2022

Pełen profesjonalizm od A do Z przy kupnie apartamentu i jego wynajmie . Prezentacja, formalności ,zakup , notariusz , znalezienie najemców , umowy ...wszystko zapięte na ostatni guzik . Pani Katarzyno dziękujemy i do zobaczenia :-) przy kolejnej inwestycji.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Poszukujący mieszkania
Termin usługi: luty 2022

Wprowadzają klienta w błąd. Podają lokalizację Kowal jako Gdańsk Śródmieście, żeby przyciągnąć klienta. Oferta jest niezgodna z rzeczywistością i najczęściej nieaktualna, ale zaproponują inną.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

1.0
hanna majkowska
Termin usługi: lipiec 2020

trafilismy do pani katarzyny z mieszanymi uczuciami,,,,bo w mysli bylo piekne mieszkanie oddawane po 10 miesiacach naszego pobytu....miejsce piekne, wspaniale dla rodzin z dziecmi,,,,ale,,,,troche tesknilismy nad bezposrednim widokiem na .....i to udalo sie zrobic dzieki kasi...przeszla wszelkie mozliwe oczekiwania, zawsze na czas,chetna do pogadania,prawdziwe cudo@@@@wumiejetnosc walki korzystnych do negoscjaji i przede wszystkim............nie na chalna!!!! klasa sama w sobie....

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0