Działalność on-line 

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

81-365 Gdynia, Armii Krajowej 46
(skrzyżowanie z ul. 3 maja) Mapka

WSKS obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 661-88-71  fax:  58 661-89-55
s...@wsks.pl pokaż
www.wsks.pl
Godziny otwarcia
pn-wt9:00 - 15:00
śr12:00 - 18:00
czw-pt9:00 - 15:00
sprawdź aktualne godziny otwarcia na wsks.pl

Napisali o nas

O nas

Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku Pedagogika i Administracyjno-ekonomicznym i wiele specjalności. Sprawdź nas!
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni - Twoje Studia - Twoja Przyszłość

Celem uczelni jest kształcenie na poziomie studiów licencjackich na kierunku pedagogika w zakresie szeroko rozumianej komunikacji społecznej, w której relacje międzyludzkie i procesy tworzenia, przekształcania oraz wykorzystania informacji determinują wszelkie zmiany społeczne. Posiadanie wiadomości czy informacji staje się więc swoistym kapitałem, a nowoczesne systemy komunikacji między ludźmi przyczyniają się do powstawania nowych instytucji społeczno-politycznych.

Z tego względu koncepcja studiów w WSKS oparta jest z jednej strony na wymaganiach ustawowych, zaś z drugiej na rozbudowanym programie public relations, którego celem jest wykształcenie u studentów umiejętności koordynacji działań społecznych oraz kreowania różnych przedsięwzięć publicznych. Zgodnie z tymi założeniami absolwent WSKS uzyska podstawowe wykształcenie humanistyczne oraz niezbędny zasób wiedzy z przedmiotów politologicznych i specjalistycznych, umożliwiających kontynuowanie nauki na studiach magisterskich lub podjęcie pracy zawodowej w polskich i europejskich instytucjach publicznych czy gospodarczych.

Uczelnia prowadzi studia licencjackie na kierunku PEDAGOGIKA i uzupełniające studia magisterskie na kierunku ADMINSITRACYJNO-EKONOMICZNYM oraz PEDAGOGIKA. 

Zapraszamy! 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »