Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej

Wybierz numer

58 661-88-71 58 661-89-55
s...@wsks.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia +4 1
 

O nas

Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku Pedagogika, Pedagogika specjalna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i wiele specjalności. Sprawdź nas!
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni - Twoje Studia - Twoja Przyszłość
Celem naszej uczelni jest nie tylko przekazywanie studentom fascynującej wiedzy, pozwalającej na lepsze rozumienie świata, ale także umiejętności praktycznych, które umożliwią naszym absolwentom znaleźć się na trudnym dziś rynku pracy i  ułatwią drogę do kariery zawodowej. Chcemy aby absolwenci WSKS bez kompleksów poruszali się we współczesnym świecie i stawali do rywalizacji z absolwentami renomowanych uczelni w wymarzonych zawodach oraz aspirowali do karier politycznych.

Jesteśmy uczelnią małą, w której studenci nie są anonimowi, a zajęcia z nimi prowadzą znakomici wykładowcy, z bogatym dorobkiem naukowym i ogromnym doświadczeniem dydaktycznym, które umożliwia indywidualne traktowanie każdego studenta i pokazywanie mu drogi do kreowania własnej przyszłości. 
Zajęcia odbywają się w centrum miasta, niedaleko kolejki SKM, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. W czasie roku akademickiego samorząd uczelni dba o integrację, organizując imprezy i spotkania. A dziekanat, w którym student nie jest anonimowy i wie, że zawsze otrzyma pomoc i wskazówki, zadba abyś zawsze miał wpis do indeksu na czas.

REKRUTACJA
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej prowadzi nabór na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku Pedagogika, na jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogika specjalna i studia II stopnia (uzupełniające studia magisterskie) na kierunku Pedagogika. Więcej na wsks.pl -> rekrutacja

Oceny (23)

Genia Genia
Termin usługi: lipiec 2022 

Mała szkoła, kameralna atmosfera, wszystko można załatwić. Polecam.

Szkoły wyższe

6.0
Kamila
Termin usługi: czerwiec 2020 

jestem absolwentka podyplomowych studiów Oligofrenopedagogika. Całe studia to wielka przyjemność intelektualna, a zakończenie w postaci przygotowania projektu dla rozwiazania konkretnego problemu, to nowoczesne sprawdzenia uzyskanych kwalifikacji. WSKS polecam wszystkim zainteresowanym, którzy chca sie czegos nauczyć.

Szkoły wyższe

5.8
katarzyna
Termin usługi: październik 2017 

wyjatkowa sprawna obsługa studentów i niezwykle ciekawe zajęcia np. wykłady prof. Szulista. Jak ktos chce poznać atmosfere prawdziwych studiów polecam WSKS

Szkoły wyższe

5.8
Nieta
Termin usługi: 2015 

Poziom nauczania jest wysoki dla chcącego się uczyć. Wykładowcy dają czadu z wiedzą, szkoła ma się czym pochwalić. Denerwował mnie tylko plan zajęć, za późno wrzucany był na stronę internetową szkoły, ale myślę że się poprawią. Każda szkoła ma niedociągnięcia, nie ma idealnej. Ale w tym wszystkim liczy się wiedza i w tej szkole ja zdobędziesz. Polecam

Szkoły wyższe

5.8
Malina
Termin usługi: 2013 

Bardzo polecam studia na tej uczelni. Poznałam świetnych ludzi, pogłębiłam wiedze, nie jest to może najbardziej prestiżowa uczelnia w 3mieście, ale jak ktoś chciałaby skończyć studia wyższe w miłej atmosferze, bez napinania i w centrum miasta to polecam z czystym sumieniem.

Szkoły wyższe

5.4
absolwentka
Termin usługi: 2015 

3 lipca obroniłam prace licencjacką. Pisanie i obrona to wielka przyjemność. Wspaniała opieka naukowa dr A.G-D i takaż sama atmosfera na egzaminie. Opuszczam te Uczelnię z pewna wiedzą, umiejetnościami i dobrymi nawykami. Jeżeli jest to komus wazne niech idzie do WSKS-u, jeżeli nie, to niech wali gdzie popadnie i płaci za byle co

Szkoły wyższe

6.0
Rys
Termin usługi: teraz  

Gdzies tu przeczytalem wypowiedz L., ktorej sie nie podobaja studia w WSKS - nie zgadzam sie z ta opinia. Z reszta, chyba wiem kim L jest i skad akurat teraz taka opinia sie wziela na portalu.. Licencjat robilem w Akademii, czyli tez jestem spoza uczelni i nie czuje sie gorzej traktowanym niz inni. A plan zajec i wazne informacje dostajemy na maila i nawet nie musimy sie logowac do systemu, co jest raczej plusem..

Szkoły wyższe

5.0
Lucyna
Termin usługi: tak 

Właśnie kończę studia na tej uczelni. Bardzo mi się podobało. Niektóre przedmioty były łatwiejsze, niektóre sprawiały pewne kłopoty, ale koniec końców studia w WSKS oceniam bardzo pozytywnie.

Szkoły wyższe

5.6
Student
Termin usługi: 2011/2014 

Studiuję bezpieczeństwo informacji, wykładowcy są kompetentni i wymagający, kadra uprzejma i pomocna, od 3 lat nie miałem żadnego problemu formalnego, na wykłady jeżdżę z przyjemnością (no może za wyjątkiem sesji :), polecam osobom chcącym się czegoś nauczyć. Wystawiam opinię bo na tyle lubię tą uczelnię że nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, te osoby pomyliły studia z dyskoteką w remizie.

Szkoły wyższe

4.4
Marta
Termin usługi: Ukończyłam rok temu 

Opinia o bezsensowności studiowania i poziomie trzeciej klasy tak mnie zirytowała, że postanowiłam wyrazić swoja opinię- jeżeli ktoś nie docenia wagi rzetelnej edukacji, to znaczy że nawet tej trzeciej klasy nie powinien skończyć. WSKS to dobra uczelnia, bez przepychu, bez wpajania studentom niepotrzebnych głupot i mamienia nie wiadomo jaką karierą. Jestem absolwentką i polecam - mój pracodawca docenia wiedzę i umiejętności jakie zdobyłam. A ja doceniam przyjaźnie, jakie tam zawarłam - które dzisiaj procentują w kontaktach zawodowych.

Szkoły wyższe

5.2
natasha
Termin usługi: 2010-2013 

W lipcu ukończyłam w WSKS studia na Pedagogice i spokojnie mogę polecić ją innym. Fajne, ciekawe zajęcia, miła kadra, wszystko można załatwić w dziekanacie. Zajęcia są tylko w sobotę i niedzielę co 2 tygodnie (studiowałam zaocznie), więc można bez problemu łączyć studia z pracą. Polecam!

Szkoły wyższe

5.2
Ala
Termin usługi: 2010-2013 

Polecam uczelnię.Skromna,ale kameralna,nieduża co stwarza fajną atmosferę- studenci nie giną w anonimowym tłumie.Dziekanat ,co jest rzadkością,jest miłym miejscem,gdzie sympatyczne 3 kobietki :)starają się rzeczowo i z uśmiechem odpowiedzieć na każde pytanie,pomóc gdy jest taka potrzeba:) Pozdrawiam miłe Panie! Wykładowcy przychylni i mniej lub bardziej ,ale zaangażowani by przekazać wiedzę .Otwarci na dialog.Zajęcia fajnie ułożone-bez większych przerw.Blisko wszędzie bo położenie jest idealne-centrum miasta-łatwy dojazd i możliwość wypadu na jedzonko:)Poziom zadowalający,a wymagania nie wygórowane-POLECAM:) Właśnie kończę licencjat:)

Szkoły wyższe

3.8
Aga
Termin usługi: w tym tygodniu 

Zgadzam się z poprzednimi opiniami o pani z dziekanatu :) Studiowałam na innych uczelniach i nigdzie nie było tak miło, a zarazem profesjonalnie- konkretne informacje, wszystko wyjaśnione, wątpliwości rozwiane. Jeżeli całokształt również będzie taki oraz poziom nauczania będzie wysoki (bo idę tam po konkretną wiedzę) to coś czuję, że nie poprzestanę na jednej "podyplomówce" :)

Szkoły wyższe

5.0
Angel
Termin usługi: 2012-01-27 

Polecam tę uczelnię ze względu na: ciekawie prowadzone zajęcia, życzliwość wykładowców i bardzo sympatyczne podejście pań w dziekanacie.

Szkoły wyższe

4.8
Markus
Termin usługi: 2011 

Przez trzy lata nauki na tej Uczelni wyniosłem wiedzę, która teraz procentuje.

Szkoły wyższe

5.6
Jaśko Wędrowniczek
Termin usługi: obecny 

ludzie szkoła rewelacyjna, wszystkiego co sobie życzy student tu otrzyma, miły kontakt z Paniami z dziekanatu, fachowi wykładowcy, konkretna wiedza, zachęcam niezdecydowanych, POLECAM WSKS !!!

Szkoły wyższe

5.0
Paulina Majewska
Termin usługi: 2008 

ucze się tam 2 lata poznałam dzięki niej chłopaka i paru kochanków więc nie jest zle

Szkoły wyższe

3.6
Kasia
Termin usługi: 2010 

jestem zachwycona podejściem profesjonalnym do studenta, już sama wizyta w dziekanacie dała mi poczucie iż to właśnie "ja" jestem najważniejszą osobą, Pani która się mną zajmowała "rewelacyjna" ( a to nie był jedyny dziekanat który odwiedziłam); krótka rozmowa ze studentem który właśnie przyniósł pracę i przekonywał że to mądry wybór i polecał z czystym sumieniem utwierdziło mnie w podjęciu decyzji, wiadomo trzeba się uczyć by coś osiągnąć , taki mam plan i zachęcam wszystkich odwiedzających forum by też spróbowali być studentami WSKS!!! Pozdrawiam Panią z dziekanatu :)

Szkoły wyższe

4.4
Ania
Termin usługi: 2007 do teraz 

Po pierwsze, szkoła mała, więc studenci są traktowani naprawdę wyjątkowo. Widać, że dba się o studentów. Po drugie wykładowcy - nie spotkałam jeszcze na tej uczelni wykładowcy, który by prowadził zajęcia na odwal się. Zajęcia z redaktorem Jakubowskim, redaktor Gorczyńską, czy z Panią Leską Ślęzak na długo pozostaną w pamięci. Po trzecie - czesne, jak na trójmiejskie warunki całkiem przyzwoite. Wcześniej ktoś pisał o siedzibie, ale moim zdaniem to złej baletnicy to... Warunki do nauki są naprawdę dobre, duże, przestronne sale w głównej części niczym nie odbiegają od tych na Pułaskiego. Faktycznie trochę mniej komfortowo i mniej estetycznie jest w części pod kościołem, ale ja z tym problemów nie widzę. Nie spotkałam się też, aby kościelny walił do drzwi, czy też msza zagłuszała wykład. To jakaś bzdura. Generalnie polecam każdemu, kto chce się czegoś nauczyć, bo szkoła jest naprawdę dobra.

Szkoły wyższe

6.0
Alex
Termin usługi: obecna 

Uczelnia godna polecenia, miła atmosfera, również skorzystałem z oferty i postanowiłem że zostanę studentem tej uczelni, jak na pierwszy kontakt to wielki pozytyw, najważniejsze jest nastawienie, wiadomo uczyć się będzie trzeba, ...miłe panie w dziekanacie, a jak świat, światem dobry kontakt z pańmi z dziekanatu to połowa sukcesu, a na drugą połowę zapracuje sobie sam...

Szkoły wyższe

5.0