Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej

Wybierz numer

58 661-88-71 58 661-89-55
s...@wsks.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 12:00 więcej
Działalność on-line 
 • Zdjęcie 1/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/7 - Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej Gdynia +4 1

Artykuły o nas

O nas

Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku Pedagogika, Pedagogika specjalna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i wiele specjalności. Sprawdź nas!
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni - Twoje Studia - Twoja Przyszłość
Celem naszej uczelni jest nie tylko przekazywanie studentom fascynującej wiedzy, pozwalającej na lepsze rozumienie świata, ale także umiejętności praktycznych, które umożliwią naszym absolwentom znaleźć się na trudnym dziś rynku pracy i  ułatwią drogę do kariery zawodowej. Chcemy aby absolwenci WSKS bez kompleksów poruszali się we współczesnym świecie i stawali do rywalizacji z absolwentami renomowanych uczelni w wymarzonych zawodach oraz aspirowali do karier politycznych.

Jesteśmy uczelnią małą, w której studenci nie są anonimowi, a zajęcia z nimi prowadzą znakomici wykładowcy, z bogatym dorobkiem naukowym i ogromnym doświadczeniem dydaktycznym, które umożliwia indywidualne traktowanie każdego studenta i pokazywanie mu drogi do kreowania własnej przyszłości. 
Zajęcia odbywają się w centrum miasta, niedaleko kolejki SKM, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. W czasie roku akademickiego samorząd uczelni dba o integrację, organizując imprezy i spotkania. A dziekanat, w którym student nie jest anonimowy i wie, że zawsze otrzyma pomoc i wskazówki, zadba abyś zawsze miał wpis do indeksu na czas.

REKRUTACJA
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej prowadzi nabór na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku Pedagogika, na jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogika specjalna i studia II stopnia (uzupełniające studia magisterskie) na kierunku Pedagogika. Więcej na wsks.pl -> rekrutacja

Opinie (1)

Kamila
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020 

jestem absolwentka podyplomowych studiów Oligofrenopedagogika. Całe studia to wielka przyjemność intelektualna, a zakończenie w postaci przygotowania projektu dla rozwiazania konkretnego problemu, to nowoczesne sprawdzenia uzyskanych kwalifikacji. WSKS polecam wszystkim zainteresowanym, którzy chca sie czegos nauczyć.

w kategorii

Szkoły wyższe

5.8
 • poziom nauczania:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  -