Działalność on-line 

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni

81-365 Gdynia, Armii Krajowej 46
(skrzyżowanie z ul. 3 maja) Mapka

WSKS obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 661-88-71, 58 661-89-55
s...@wsks.pl pokaż
www.wsks.pl
Godziny otwarcia
pn-wt9:00 - 15:00
śr12:00 - 18:00
czw-pt9:00 - 15:00
sprawdź aktualne godziny otwarcia na wsks.pl
Zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie Uczelni należy zasłaniać usta i nos.

Napisali o nas

O nas

Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku Pedagogika, Pedagogika specjalna, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i wiele specjalności. Sprawdź nas!
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni - Twoje Studia - Twoja Przyszłość

Celem naszej uczelni jest nie tylko przekazywanie studentom fascynującej wiedzy, pozwalającej na lepsze rozumienie świata, ale także umiejętności praktycznych, które umożliwią naszym absolwentom znaleźć się na trudnym dziś rynku pracy i  ułatwią drogę do kariery zawodowej. Chcemy aby absolwenci WSKS bez kompleksów poruszali się we współczesnym świecie i stawali do rywalizacji z absolwentami renomowanych uczelni w wymarzonych zawodach oraz aspirowali do karier politycznych.

Jesteśmy uczelnią małą, w której studenci nie są anonimowi, a zajęcia z nimi prowadzą znakomici wykładowcy, z bogatym dorobkiem naukowym i ogromnym doświadczeniem dydaktycznym, które umożliwia indywidualne traktowanie każdego studenta i pokazywanie mu drogi do kreowania własnej przyszłości. 
Zajęcia odbywają się w centrum miasta, niedaleko kolejki SKM, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. W czasie roku akademickiego samorząd uczelni dba o integrację, organizując imprezy i spotkania. A dziekanat, w którym student nie jest anonimowy i wie, że zawsze otrzyma pomoc i wskazówki, zadba abyś zawsze miał wpis do indeksu na czas.

REKRUTACJA
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej prowadzi nabór na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku Pedagogika, na jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Pedagogika specjalna i studia II stopnia (uzupełniające studia magisterskie) na kierunku Pedagogika. Więcej na wsks.pl -> rekrutacja

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Szkoły wyższe

 • poziom nauczania:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  -
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Kamila - opinia

jestem absolwentka podyplomowych studiów Oligofrenopedagogika. Całe studia to wielka przyjemność intelektualna, a zakończenie w postaci przygotowania projektu dla rozwiazania konkretnego problemu, to nowoczesne sprawdzenia uzyskanych kwalifikacji. WSKS polecam wszystkim zainteresowanym, którzy chca sie czegos nauczyć.

 • Kamila
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »