Wakacje.pl S.A. - portal turystyczny

Wakacje.pl S.A.

Wybierz numer

58 300-16-45
p...@wakacje.pl pokaż
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/3 - Wakacje.pl S.A. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Wakacje.pl S.A. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Wakacje.pl S.A. Gdańsk 2
 

TV Filmy

1

Opening Party

Artykuły o nas

O nas

Wakacje.pl - największy portal turystyczny w Polsce.
#wakacjeToMy

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jedne z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Pod marką Wakacje.pl tworzymy największy portal turystyczny w Polsce i sieć ponad 350 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Silna marka o ogólnopolskim zasięgu potrzebuje dużego zespołu specjalistów, dlatego w naszej centrali w Gdańsku zatrudniamy 600 pracowników, ekspertów w dziedzinach sprzedaży, e-commerce, technologii czy promocji.

To my stoimy za wakacyjnymi podróżami ponad 1 500 000 turystów z całej Polski, ale sami też podróżujemy. Zwiedziliśmy już ponad 25 krajów w ramach szkoleń dla pracowników. Jesteśmy największym pracodawcą branży turystycznej na Pomorzu i liderem branży e-travel w Polsce.

Kultura organizacyjna to coś, co nas wyróżnia! Nie stosujemy dresscode’u, mówimy do siebie po imieniu i mamy swój własny kodeks etyczny.

Wakacje to część naszej pracy. 

Oceny (3)

Marta
Termin usługi: lipiec 2024

Jakość na najwyższym poziomie! Wakacje marzeń tylko z Wakacje.pl.

Biura podróży

6.0
Martyna
Termin usługi: lipiec 2024

Najlepsze biuro podróży, warto korzystać i zobaczyć jakie jest porównanie wycieczek. Bardzo profesjonalna obsługa a wakacje - marzenie! Dziękuję bardzo i będę wracać na pewno

Biura podróży

5.8
Turystka
Termin usługi: kwiecień 2024

Najlepsze wakacje tylko z Wakacje.pl - pełna obsługa

Biura podróży

6.0