Warsztat GSM - naprawa telefonów

Warsztat GSM

Wybierz numer

505-954-143
k...@warsztatgsm.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Warsztat GSM Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Warsztat GSM Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Warsztat GSM Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Warsztat GSM Gdynia +7 1
 

TV Filmy

18

Napraw swój telefon w profesjonalnym serwisie GSM

O nas

Śmiało, skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu GSM z Gdyni!
W Warsztat GSM przeprowadzimy kompleksową diagnozę urządzenia, a następnie dokonamy profesjonalnej naprawy. U nas zabezpieczysz również ekran swojego telefonu ochronną folią firmy

Nazywam się Sebastian Czarnecki i od ponad 17 lat pogłębiam wiedzę z szeroko pojętej branży elektronicznej. Swoją przygodę rozpoczynałem od napraw prostych urządzeń elektronicznych oraz telefonów klawiszowych (takich jak Nokia 3310), na które obecnie rzadko kiedy się natrafia. Przez ostatnie 8 lat nabywałem doświadczenie zawodowe w serwisach GSM, rozpoczynając od stanowiska młodszego serwisanta, a kończąc swoją etatową przygodę jako kierownik serwisu.

W 2019 roku postanowiłem założyć własną działalność, którą prowadziłem równolegle współpracując z innymi firmami. Jednocześnie zdobywałem coraz więcej zleceń detalicznych.
Od 2020 roku prowadzę serwis GSM w Gdyni, a zleconymi naprawami zajmuję się osobiście. 

Moja firma zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi zarówno dla firm (współpraca B2B) i klientów indywidualnych. Wykonuję również naprawy dla innych serwisów GSM.

W moim serwisie naprawią Państwo:
telefon;
tablet;
komputer;
czytnik e-booków;
smartwatch oraz inne urządzenia elektroniczne.
Śmiało, zaufaj nam jak tysiące zadowolonych klientów i uruchom jakość.
Przeczytaj opinie o nas na naszej wizytówce Google ➜

Skontaktuj się z nami:
✓ e-mail: kontakt@warsztatgsm.pl
✓ telefon: 505 954 143


Znajdziesz nas tutaj:
• Facebook
Nasza strona internetowa
 

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa naprawa?
Większość napraw staramy się wykonać od ręki lub w ciągu jednego dnia (niektóre wyświetlacze potrzebują 24h, aby dobrze wysechł klej). Jeśli nie posiadamy na miejscu części, naprawa może się nieco wydłużyć (zwykle do 2-3 dni roboczych), ponieważ musimy ją zamówić. Możesz też przynieść telefon w dniu, gdy część do nas dotrze.
Nie wiem co się stało z urządzeniem, czy możecie to zdiagnozować?
Tak, jak najbardziej. Nawet jeśli urządzenie nie wykazuje żadnych oznak "życia", możemy sprawdzić przyczynę. W przypadku dalszej naprawy urządzenia w naszym serwisie diagnoza jest bezpłatna.
Czy naprawa zawsze jest na czas?
Zazwyczaj tak. Zdarza się, że diagnoza nie jest postawiona w 100%. Dzieje tak często z powodu "utajenia" przez klienta tego, co rzeczywiście stało się z telefonem. Zanim oddasz go do serwisu przypomnij sobie czy miał kontakt z cieczą lub ile razy upadł na ziemię. Wszystkie informacje pomogą postawić nam trafną diagnozę i naprawić sprzęt w terminie. Na opóźnienia może także wpływać dostarczenie części przez firmę kurierską.
Czy wystawiacie FV i współpracujecie B2B?
Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. Nie tylko serwisujemy telefony - możemy zająć się konfiguracją i naprawą wszelakiego sprzętu elektronicznego. Jesteśmy czynnymi płatnikami VAT, dlatego nie będzie problemu z "wrzuceniem" naszej współpracy w koszta. ;)

Oceny (10)

Leszek J. M.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2022

Jestem w pełni usatysfakcjonowany profesjonalną obsługą w tej placówce GSM gdzie naprawdę liczy się wiedza i lata praktyki w tej branży - doświadczenie, jakość, solidność oraz kultura to przede wszystkim atrybuty Pana za pulpitem, którego My jako firma obdarowaliśmy pełnym zaufaniem i z czystym sumieniem rekomendujemy ten Serwis GSM wszystkim podmiotom gospodarczym i nie tylko - Gdynia, 08.06.22

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Maciej
Termin usługi: sierpień 2022

Serwis godny polecenia. Obsługa na 5 .miło było tu trafić po poprzednim serwisie gdzie nawet nie chciało się wytłumaczyć na czy ma polegać naprawa telefonu.tu spokojnie wytłumaczyli co chcą zrobic i za ile ( ten sam telefon i ta sama naprawa 3xdrozej miała wyjść w innym punkcie) .tu zapłaciłem niewiele i dostalem rachunki .polecam i sam na przyszłość będę korzystał

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Deex
Termin usługi: marzec 2022

Polecam, serwis , zero zastrzeżeń , gorąco można polecić

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Teresa
Termin usługi: marzec 2022

Profesjonalność Serwisu GSM przeszły moje oczekiwania. Usługi od solidnej diagnozy po wymiane wyświetlacza, czyszczenie, ratowanie nienaprawialnego. Naprawa telefonu szybka i nie za ceny z kosmosu. Serdecznie polecam!;)

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2022

Wymiana wyświetlacza czy jakąkolwiek naprawa telefonu w bardzo szybkim czasie. Nie drogo i bardzo dokładnie I trwale. Polecam

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
sara
Termin usługi: styczeń 2022

Myśle, ze najlepszy warsztat GSM w trojmiescie, jak nie w całej Polsce! Szybko i w całkiem przystępnej cenie miałam wymieniany wyświetlacz w iPhone i do tej pory działa bez zarzutu, polecam!

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Paulina
Termin usługi: kwiecień 2022

Polecam Warsztat GSM. Bezproblemowa i szybka wymiana wyświetlacza. Super obsługa.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Paweł
Termin usługi: styczeń 2022

Kilka razy dokonywalem naprawy swoich telefonow w tym serwisie i napisze krotko. Pelen profesjonalizm i przystepna cena. Mila obsluga. Wymienialem 2 razy ekran. Kilka razy baterie. Swietne doradztwo

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Wojtas
Termin usługi: kwiecień 2022

najszybszy serwis w Trójmieście, chyba jako jedyni robią to na miejscu z resztą widać po sprzęcie jaki posiadają polecam

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0
Kacper
Termin usługi: marzec 2022

Jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu telefonów z Gdyni. Pan Sebastian szybko zlokalizował usterkę w moim Samsungu. Wymiana baterii w iPhonie 8 również przebiegła bez problemu.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

6.0