Wedkarski.com - sklep wędkarski

Wedkarski.com

Wybierz numer

58 600-83-84
g...@wedkarski.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Wedkarski.com Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Wedkarski.com Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Wedkarski.com Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Wedkarski.com Gdynia 1

O nas

Jesteśmy jednym z największych sklepów wędkarskich w Trójmieście. Na 150 m2 oferujemy sprzęt wędkarski czołowych producentów: Shimano, Daiwa, Westin, Savage Gear, Drennan, Trabucco, Geoff Anderson oraz wiele, wiele więcej. W naszym sklepie stacjonarnym ceny są TAKIE same, jak w internecie! W stałej sprzedaży posiadamy także zanęty Lorpio, Traper, Dragon oraz przynęty żywe: rosówka, robak biały/kolorowy, pinka, dendrobena 2,3,4. Posiadamy sprzęt do każdej metody wędkarstwa: od surfcastingu po wędkarstwo muchowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zamówienie sprowadzamy sprzęt wędkarski od producentów, z którymi współpracujemy. Zamówiony sprzęt nie musi być zakupiony, jeżeli nie spełnia oczekiwań.

Obsługa to aktywni wędkarze z pasji i zamiłowania, którzy zawsze chętnie pomogą, doradzą, podzielą się własnym doświadczeniem.

Dla stałych klientów oferujemy przejrzysty program lojalnościowy, dzięki któremu można uzyskać stały rabat. Rabat obowiązuje we wszystkich sklepach sieci Wedkarski.com, a także w sklepie internetowym.

Mieścimy się w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 1/3.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Poniedziałek – Piątek 9-18
Sobota 9-15

Tel. 58 600 83 84
E-mail: gdynia@wedkarski.com

Zapraszamy!