Wedkarski.com - sklep wędkarski

Wedkarski.com

Wybierz numer

58 600-83-84
g...@wedkarski.com pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Wedkarski.com Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Wedkarski.com Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Wedkarski.com Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Wedkarski.com Gdynia +6 1
 

O nas

Jesteśmy jednym z największych sklepów wędkarskich w Trójmieście. Na 150 m2 oferujemy sprzęt wędkarski czołowych producentów: Shimano, Daiwa, Westin, Savage Gear, Drennan, Trabucco, Geoff Anderson oraz wiele, wiele więcej. W naszym sklepie stacjonarnym ceny są TAKIE same, jak w internecie! W stałej sprzedaży posiadamy także zanęty Lorpio, Traper, Dragon oraz przynęty żywe: rosówka, robak biały/kolorowy, pinka, dendrobena 2,3,4. Posiadamy sprzęt do każdej metody wędkarstwa: od surfcastingu po wędkarstwo muchowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zamówienie sprowadzamy sprzęt wędkarski od producentów, z którymi współpracujemy. Zamówiony sprzęt nie musi być zakupiony, jeżeli nie spełnia oczekiwań.

Obsługa to aktywni wędkarze z pasji i zamiłowania, którzy zawsze chętnie pomogą, doradzą, podzielą się własnym doświadczeniem.

Dla stałych klientów oferujemy przejrzysty program lojalnościowy, dzięki któremu można uzyskać stały rabat. Rabat obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Wedkarski.com.

Mieścimy się w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 1/3.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Poniedziałek – Piątek 9-18
Sobota 9-15

Tel. 58 600 83 84
E-mail: gdynia@wedkarski.com

Zapraszamy!