Wedkarski.com - sklep wędkarski

Wedkarski.com

Wybierz numer

58 585-81-81
g...@wedkarski.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/15 - Wedkarski.com Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/15 - Wedkarski.com Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/15 - Wedkarski.com Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/15 - Wedkarski.com Gdańsk +12 1
 

Artykuły o nas

 • Kradną na potęgę. Nawet emeryci
  - Kiedyś sprawa była jasna: wchodził młodziak w dresie albo czapeczce z daszkiem i już było wiadomo, że trzeba uważać - mówi nam ochroniarz z dużego sklepu. Teraz jest całkiem inaczej: kradną dobrze ubrani, pary z dzieckiem w wózku, a nawet staruszkowie i stali klienci, którzy znają się ze sprzedawcami. Nieliczni z biedy, większość z cwaniactwa i przekonania, że nawet jak wpadną, kara nie będzie dotkliwa. O pladze kradzieży rozmawiamy z pracującymi przy obsłudze sklepowych monitoringów.
  6 czerwca 2023 (303 opinie)
 • Branża wędkarska zyskała na koronawirusie. Przybyło łowiących ryby
  Nawet do 60 proc. spadła sprzedaż artykułów wędkarskich w czasie pandemii koronawirusa, ale w maju i czerwcu odnotowano spore zainteresowanie wśród łowiących ryby. W Trójmieście i okolicach nie brakuje zbiorników wodnych, dlatego ludzie chętnie wrócili do pasji sprzed lat lub po prostu częściej spędzają czas z wędką.
  13 lipca 2020 (46 opinii)

O nas

Jesteśmy jednym z największych sklepów wędkarskich w Trójmieście. Na 200m2 oferujemy sprzęt wędkarski czołowych producentów: Shimano, Daiwa, Westin, Savage Gear, Drennan, Trabucco, Geoff Anderson oraz wiele, wiele więcej. W naszym sklepie stacjonarnym ceny są TAKIE same, jak w internecie! W stałej sprzedaży posiadamy także zanęty Lorpio, Traper, Dragon oraz przynęty żywe: rosówka, robak biały/kolorowy, pinka, dendrobena 2,3,4. Posiadamy sprzęt do każdej metody wędkarstwa: od surfcastingu po wędkarstwo muchowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zamówienie sprowadzamy sprzęt wędkarski od producentów, z którymi współpracujemy. Zamówiony sprzęt nie musi być zakupiony, jeżeli nie spełnia oczekiwań.

Obsługa to aktywni wędkarze z pasji i zamiłowania, którzy zawsze chętnie pomogą, doradzą, podzielą się własnym doświadczeniem.

Dla stałych klientów oferujemy przejrzysty program lojalnościowy, dzięki któremu można uzyskać stały rabat. Rabat obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Wedkarski.com.

Mieścimy się w Gdańsku przy ulicy Shuberta 1a/3.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Poniedziałek – Piątek 10-18
Sobota 9-15

Tel. 58 585 81 81
E-mail: gdansk@wedkarski.com

Zapraszamy!