Welcome kursy językowe Kursy Językowe / kursy specjalistyczne w j.angielskim m.in.

Welcome kursy językowe

Wybierz numer

606-677-093
b...@welcomeschool.pl pokaż
 

O nas

Szkolenia językowe. Oferta WELCOME obejmuje szkolenia biznesowe, przygotowanie do rozmowy, kwalifikacyjnej, pracy w środowisku międzynarodowym knowledge management, tłumaczenia, prawnicze, ILEC, ACCA, IMAT, BMAT więcej szczegółów na stronie.
Z uwagi na współpracę z klientami w systemie hybrydowym , spotkania  stacjonarne ograniczyliśmy jedynie do spotkań (1 - 1). Spotkania indywidualne zapewniają większe bezpieczeństwo, zajęcia odbywają się w salach zapewniających przestrzeń zarówno w wymiarze fizycznym jaki i osobistym, osoby odwiedzające nasze biura mają możliwość zaczekania w innym pomieszczeniu na zakończenie zajęć.  Szkolenia grupowe i indywidualne prowadzone są online od wielu lat, dlatego zdołaliśmy wypracować efektywny sposób interakcji zarówno w trakcie jak i pomiędzy zajęciami. 

Nauka w trybie indywidualnym lub małych grupach przynosi szybsze efekty. Zdecyduj się na zajęcia w mniejszym gronie i wymiarze godzin. To oszczędność Twojego czasu oraz Twoich pieniędzy.

Oceny (20)

Paweł B.
Termin usługi: październik 2023 

Polecam gorąco szkołę językową "Welcome kursy językowe" przede wszystkim z uwagi na zaangażowanie prowadzącego i nieszablonowe podejście do przekazywania wiedzy. Wcześniej miałem kilka podejść do nauki języka angielskiego, ale dopiero ta szkoła daje mi poczucie , że moja wiedza rośnie wraz z każdymi kolejnym spotkaniem. Kurs zaczęliśmy od konkretnego refreshu gramatyki, następnie przechodząc do zagadnień business english. Cenię sobie również ciekawe spojrzenie na zagadnienia biznesowe z wykorzystaniem ciekawych / nieszablonowych materiałów. Gorąco polecam!.

Szkoły językowe

6.0
Adela
Termin usługi: październik 2023 

Polecam zajęcia z języka angielskiego u p. Tomasza z uwagi na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb kursanta. Moim utrapieniem przez lata była angielska gramatyka (zwłaszcza czasy). Dzięki nauce u p. Tomasza zaczęłam rozumieć gramatykę oraz poszerzyłam słownictwo. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, z przyjemnością w nich uczestniczę.

Szkoły językowe

6.0
Justyna
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecam szkołę, a przede wszystkim prowadzącego Tomasza Szymańskiego. Osoba z wielką pasją, zaangażowaniem i posiadająca niesamowitą zdolność motywowania studenta. Zajęcia są bardzo ciekawe. Tomek jest zawsze przygotowany i kieruje nauką w taki sposób, że nie tylko angielski zostaje w głowie. Zasób wiedzy znacznie się pogłębia. Jeśli ktoś tak jak ja opornie przyswaja języki, to Tomek jest jedynym słusznym wyborem, aby w końcu osiągnąć rezultaty.

Szkoły językowe

6.0
Agnieszka Kałowska
Termin usługi: wrzesień 2022 

Na lekcjach z Panem Tomaszem Szymańskim spotykałam się przez dwa lata realizując kurs języka angielskiego biznesowego z elementami zarządzania zasobami ludzkimi. Pana Tomasza cenię za profesjonalizm i ogromną wiedzę. Lekcje zawsze przygotowane były rzetelnie, ciekawie i nietuzinkowo, a materiał dobrany nieprzypadkowo. Nasze spotkania nie opierały się tylko na szlifowaniu gramatyki czy rozwijaniu umiejętności swobodnej wypowiedzi, ale także na odkrywaniu swoich mocnych i słabych stron i poznawaniu siebie. Pan Tomasz udzielił mi wielu cennych wskazówek, które wcielam w swoje życie zawodowe. Szczerze polecam.

Szkoły językowe

6.0
Aleksander
Termin usługi: czerwiec 2022 

Polecam zajęcia prowadzone przez p. Tomasza Szymańskiego - zarówno kurs językowy jak i specjalistyczny kurs Business English, w których uczestniczyłem. Zakres merytoryczny kursów był bardzo obszerny. Materiały udostępniane przez p. Tomasza były zajmujące i wzbudzały dalsze zainteresowanie omawianym tematem. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze. Nigdy nie było problemu, żeby przełożyć spotkanie. Zdecydowanie polecam.

Szkoły językowe

6.0
Dagmara
Termin usługi: marzec 2022 

Z perspektywy osoby, która wielokrotnie podejmowała próby przyswojenia języka angielskiego mogę śmiało powiedzieć, że zaufanie profesjonaliście przynosi efekty. Dlatego rozpoczynając naukę z Panem Tomaszem należy liczyć się z tym, że tym razem się udać, a rezultaty tej współpracy będą widoczne nawet słyszalne. Przestrzegam jednak przed skutkami ubocznymi, czyli znacznie poszerzonymi horyzontami myślowymi. Ten proces jest nieodwracalny. Dlatego bezapelacyjnie warto!

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: Ostatnie pol roku 

Uczeszczalam na kurs do Pana Tomasza Szymanskiego. Indywidualne lekcje byly dostosowane do mojego poziomu wiedzy, Pan Tomasz skupial sie jedynie na obszarach gdzie widzial braki,wiec kurs byl dzieki temu bardziej efektywny. Polroczne zajecia pozwolily mi nadrobic zaleglosci i znowu poczuc sie pewnie podczas rozmow w jezyku angielskim.

Szkoły językowe

5.7
EnglishWood
Termin usługi: luty 2016 

Welcome School wybrałem po odbyciu kilku spotkań z przedstawicielami innych szkół angielskiego. Pierwszy kontakt z Tomaszem Szymańskim przekonał mnie - jego pomysł na moją osobę i na realizację założeń dotyczących opanowania języka jak również cele z jakimi musiałem się zmierzyć w krótkim czasie sprawił, że wybór był dla mnie oczywisty i jak się okazało to była jedna z najlepszych decyzji jaką mogłem podjąć. Genialnie dobrany program i materiały (korzystam z indywidualnych lekcji ), styl prowadzenia zajęć oraz sama osoba Tomka jako nauczyciela sprawiały, że każde zajęcia jeszcze bardziej motywowały mnie do pracy a nauka stała się również przyjemnością i swego rodzaju formą rozrywki. Niesamowity progres, który osiągnąłem po 3-ech miesiącach jeszcze do niedawna wydawał się być niemożliwy. Sporo już za mną ale jeszcze więcej przede mną i to właśnie dzięki Welcome School - polecam!

Szkoły językowe

6.0
AK
Termin usługi: 2013 

Z przyjemnością polecam naukę języka angielskiego w Welcome. Rewelacyjny dobór środków dydaktycznych. Genialnie dobrane, indywidualne metody nauczania dostosowane do poziomu języka angielskiego kursanta. Po prostu: sympatycznie, efektywnie i na poziomie. Polecam Welcome *** The Best Never Rest :)***CU

Szkoły językowe

6.0
Marta
Termin usługi: luty 2015 

Z całą stanowczością polecam szkołę językową. Jestem w trakcie nauki. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistę. Osobę bardzo błyskotliwą. Prowadzący jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Jest osobą wymagającą i pełną pasji. Ciekawie wyjaśnia poszczególne zagadnienia. Zajęcia, z zakresu prawa są wyjaśniane w sposób prosty i zrozumiały. Prowadzący posiada usystematyzowaną wiedzę i nie ma problemów z jej przekazywaniem. Z przyjemnością polecam tę szkołę. WARTO!!!

Szkoły językowe

6.0
Pupil
Termin usługi: od 2011 

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami, efektywna nauka w miłej atmosferze. Chodzę na zajęcia indywidualne od trzech lat i widzę wielkie postępy. Polecam.

Szkoły językowe

6.0
Dorota
Termin usługi: 2014 

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego prawniczego i nie tylko- lekcje są zróżnicowane, można się wiele nauczyć zarówno jeśli chodzi o tematykę prawniczą, biznesową, jak i kulturową. Nauczyciel jest cierpliwy ale wymagający, w związku z czym kurs jest bardzo efektywny. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: 2013/2014  

Świetne przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego prawniczego. Fachowa kadra i bardzo miła atmosfera :)

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: 10.10.2013 

Polecam serdecznie wszystkim.

Szkoły językowe

6.0
Beata
Termin usługi: od 2012 

Polecam szkołę językową Pana Tomasza, przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście, skuteczność metod nauczania oraz zaangażowanie i elastyczność. Zawsze przygotowany i podchodzący z pasją do swojej pracy. O jego wysokim poziomie świadczą wyniki uczniów, którzy osiągnęli swój cel przy współpracy z panem Tomaszem.

Szkoły językowe

6.0
Rafał
Termin usługi: od 2012 

Jestem bardzo zadowolony z usług szkoły.Już po roku nauczania dostałem się do etapu rejonowego olimpiady językowej.Polecam

Szkoły językowe

5.7
Jakub
Termin usługi: odkąd zacząłem mówić  

Profesjonalne podejście do ucznia, a także indywidualnie dostosowany program i przebieg zajęć do niego. Takiego nauczyciela angielskiego to ze świecą szukać. Sympatyczny, profesjonalny nauczyciel, jedyny w swoim rodzaju. Z nim można dokonać wszystkiego w zakresie języka angielskiego.

Szkoły językowe

6.0
Joanna
Termin usługi: Od 2011 roku 

Profesjonalne podejście,lektor wspaniały kompetentny poziom nauczania bardzo wysoki wymagania duże.Pan Tomasz Szymański wykorzystuje świetne metody które trafiają do ucznia.Nie wyobrażam sobie żeby można było lepiej uczyć tego języka,tłumaczy wszystko dokładnie i ma nieziemską cierpliwość:-).Polecam wszystkim ze względu na niesztampowe metody i bardzo praktyczne podejście do nauki języka.

Szkoły językowe

5.8
Kacper
Termin usługi: od 1.09.2011  

Bardzo polecam szkołę tym, którzy chcą za przystępną cenę nauczyć się języka. Zajęcia prowadzone w sposób indywidualny, dostosowane do potrzeb ucznia pozwalają na bardzo efektywną naukę angielskiego. Nauczyciel bardzo sympatyczny, zawsze przygotowany i zaangażowany. Gorąco polecam!

Szkoły językowe

5.7
Kadry
Termin usługi: wtrakcie 

Jestem w trakcie nauki, zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną w sposób niekonwencjonalny i ciekawy , często w formie zabaw językowych mających na celu lepsze przyswajanie wiedzy. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych oczekiwań klienta, nie są nudne !!!

Szkoły językowe

5.8