White Marlin - Restauracja & Beach Bar

znajduje się w Zhong Hua

White Marlin

Wybierz numer

784-629-283
r...@whitemarlin.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - White Marlin Sopot 4
  • Zdjęcie 2/15 - White Marlin Sopot 3
  • Zdjęcie 3/15 - White Marlin Sopot 2
  • Zdjęcie 4/15 - White Marlin Sopot +12 1
 

TV Filmy

White Marlin Restauracja & Beach Bar
947

White Marlin Restauracja & Beach Bar

O nas

To wyjątkowa położona przy sopockiej plaży restauracja. Nieważne, czy jesteś turystą wypoczywającym nad morzem, czy mieszkańcem Trójmiasta pędzącym do pracy w White Marlin każdemu podnosi się hormon szczęścia.
Smacznie, ciepło, wygodnie, wyjątkowo...

Oceny (11)

Jolanta Weiss
Termin usługi: kwiecień 2024   

Obsługa to osoby, które z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego. Spacerując sopocka plażą, wstąpiliśmy napić się( woda i aperol spritz). Kelner przyniósł mężowi wodę i po paru minutach drinka dla mnie. Przepraszam bardzo, ale zamówienie składające się z dwóch pozycji można podać razem . Nie przeszkadzałoby nam to w innym miejscu, ale w White Marlin, obsługa sprawia wrażenie, jakby byli top of the top, obsługa w rękawiczkach ( nie pierwszej czystości)marynarki,pewny siebie ton, a wiedzy zero. Obok nas panowie przygotowywali stół zarezerwowany na urodziny. Zaczęli od ustawiania butelek z wodą mineralną w bardzo ciepły dzień , chyba po to aby się zagrzały. Dziwna to filozofia. Siedząc obserwowałam , bo jestem z branży gastronomicznej stwierdzam, że to nie są kelnerzy tylko podawacze do stołu Proponuję trochę pokory i szkolenia dla obsługi .

Restauracje

1.0
Gość hotelu
Termin usługi: listopad 2023   

Jedzenie bardzo dobre,ale obsługa chodzi konkretnie o Pana który 11.11.2023obslugiwał na sniadaniu gości hotelu pozostawia wiele do życzenia,pierwszy raz widzieliśmy jak kelner zabiera talerze bez pytania spod nosa gościom którzy nie skończyli jeszcze jeść

Restauracje

3.0
Matylda Niecko
Termin usługi: sierpień 2023   

Absolutny upadek White Merlin. Poznałam to miejsce jakiś rok, dwa lata temu, kiedy to byłam gościem hotelowym. Tym razem jako osoba z zewnątrz nie zostałam uprzedzona, że za 10 min personel sprząta i zabiera ze stołu wszystkie potrawy. Zapłaciliśmy 225 złotych za dwa śniadania i 2 kawy z ekspresu, a jednocześnie czuliśmy presję ze strony obsługi, żeby opuścić lokal, bo teraz jest przerwa. Jedzenie na przeciętnym poziomie. Nie ma to nic wspólnego z legendą, ani z tym, że rzekomo klient jest najważniejszy, co jest napisane na stronie. To był stracony poranek, szkoda że tu przyszliśmy, bo było niemiło. Przez resztę mojego trzytygodniowego pobytu w Sopocie śniadania jadłam gdzie indziej. Nie polecam!

Restauracje

1.9
Ania z Wrocławia
Termin usługi: wrzesień 2023   

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem obsługi przez pana Igora, który z uśmiechem i wielką cierpliwością odpowiadał na nasze czasem kłopotliwe pytania. W profesjonalny i umiejętny sposób zaprosił nas i zachęcił do spróbowania oferowanych przez restaurację dań i deserów z czego skorzystaliśmy. Byliśmy w tej eksluzywnej restauracji White marlin w Sopocie pierwszy raz i planujemy przyjść kolejny , szczególnie wtedy kiedy w pracy będzie pan Igor, ponieważ to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Gratulacje dla szefa który ma wśród swoich pracowników pana Igora.

Restauracje

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2023   

Dwa razy byłam dwa razy pomyłka w rachunku pomyłka być może szkoda że nie na moją korzyść raz wino na 250 zł teraz tylko woda na 25 ale dlaczego? Jedzenie bardzo dobre ale Pani kelnerka sugeruje pastę z truflami nie mówiąc ceny a 2 porcje to tylko 600 zł!!! No piękne miejsce ale przegięcie po całości

Restauracje

5.0
J & J
Termin usługi: maj 2023   

Organizacja naszej imprezy przez Restaurację White Marlin była fenomenalnie perfekcyjna, a gospodarze i goście imprezy byli zachwyceni

Restauracje

6.0
Gość
Termin usługi: luty 2023   

Jak na niby snobistyczny lokal to mogliby zadbać o estetykę wnętrza - sufit stropowy maskujący stary strop. Śmieszne białe rękawiczki ciagle ściągane przez kelnera i potem zakładane dłońmi, które w międzyczasie są wykorzystane do sprzątania stolików. Menu skromne i to Ok. Jednak nawet z zamawiając menu należy się spodziewać informacji, że czegoś nie ma.

Restauracje

2.8
Gosia Paulo
Termin usługi: październik 2022   

Miejsce Aspirujące do bycia czymś nadzwyczajnym na mapie Gastro Trójmiasta.. Bardzo snobistyczne. Po pierwszej wizycie spodziewałam się w rafinowanych potraw, eleganckiego wnętrza . Przywitał nas Kelner w białych rękawiczkach- Rzeczywiście obsługa jest profesjonalna. Ale na początek zdziwko jeśli chcesz dostać obrus musisz zjeść za min 200 zł na osobę . Myślę, że to ewidentne pokazanie klientowi że nie liczy się on , tylko jego portfel. Dobra sałatka z kozim serem, bardzo dobry ptyś. Natomiast risotto z ośmiornicą mdłe i bez wyrazu. Do tego klimat ogródka plażowego przyozdobionego pseudo afrykańskimi motywami w postaci traw trudno uznać za przytulne. Owszem były jeszcze miejsca w środku malutkiej restauracji ale aż bałam się zapytać za ile muszę zjeść żeby dostać w nich krzesło

Restauracje

4.2
Leo R.
Termin usługi: lipiec 2022   

Restauracja na bardzo wysokim poziomie, klimat, obsługa, wystrój i położenie pozwala przymknąć oko na niektóre niedociągnięcia. Jeśli ktoś oczekuje schabowego z 20 zł i tylko dlatego dałby 5 gwiazdek, to nie znajdzie tutaj niczego dla siebie. Jeśli ktoś docenia piękne miejsca i dość wyszukane dania, to zdecydowanie polecam. Byłem trzy razy i za każdym razem byłem zadowolony.

Restauracje

5.3
Anna
Termin usługi: czerwiec 2022   

Jedno z najbardziej gustownych miejsc w Trójmieście.

Restauracje

5.6
Natalia
Termin usługi: czerwiec 2022   

Pyszne jedzenie, obsługa na wysokim poziomie, przepiękny widok na Zatokę i wystrój na poziomie europejskim. Moje serce skradł śledź z Bornholmu i burger z Wagyu... pyszności!

Restauracje

6.0