Oceny (18)

Marian
Termin usługi: listopad 2023   

Czasami jem tam zapiekankę.Bardzo dobre mają

Restauracje

5.8
Zatruty klient
Termin usługi: wrzesień 2023   

Tragedia, nie polecam 40 zł za burgera którego nie kupiłabym za 10zł. Mięso bez wyrazu suche. Nic nie czuć przez musztardę no i mogło być chociaż na talerzu.

Restauracje

6.0
Mariusz
Termin usługi: wrzesień 2023   

Totalna porażka pani najpierw zniknęła na 20 min na zapleczu, ludzie mądrzejsi ode mnie zrezygnowali i opuścili kolejkę, później 20 minut czekania na zamówienie i na koniec zapiekanka po 3 gryzach wyładowała w koszu - stracony czas i pieniądze - nie polecam

Restauracje

1.0
Paweł
Termin usługi: lipiec 2023   

Pół godziny czekania na podeszwę, jeszcze nigdy nie jadłem czegoś tak okropnego, nie wspominając już o cenie ..

Restauracje

1.0
Skarpy
Termin usługi: kwiecień 2023   

Tragedia! Mięso jeszcze jak cie mogę, ale smak tej "musztardy"... Masakra. Totalnie jiszczy smak całego burgera. Jesz to i czujesz tylko smak tej nędznej musztardy. Byłem drugi raz i poprosiłem o naprawdę minimalną ilość tej musztardy mówiąc Pani, że ta musztarda jest dziwna, ostra i za dużo. Pani zaczęła się ze mną kłócić, że sie nie znam na musztardzie Dijon. Później ten burger pływał w tym czymś. Nie wiem czy na złość mi zrobiła czy zapomniała. Nigdy więcej.

Restauracje

2.0
Klient
Termin usługi: kwiecień 2023   

Burgery tragedia mięso suche , koszt napoju 0.5l 11 zł burgery w astronomicznych cenach . Przeżył bym gdyby był dobry . Ale nędza nie polecam

Restauracje

1.3
klient
Termin usługi: luty 2023   

najgorszy burger na świecie , najgorszy burger na świecie

Restauracje

1.3
Dorota
Termin usługi: luty 2022   

Burger to porażka, masakra, wylądował w koszu.

Restauracje

2.5
Natalia
Termin usługi: luty 2022   

Mięso w burgerach tragicznej jakości, poza tym zanim zamówiłam czekałam 15min przy pustej ladzie. Nie polecam

Restauracje

2.3
Pootr
Termin usługi: lipiec 2021   

Żenada, obsługa pracuje za karę, jedzenie bardzo słabe, jak można tak burgery serwować !!!! Nie polecam

Restauracje

1.8
Wiki
Termin usługi: czerwiec 2021   

Kurczaki nie do jedzenia odmrażane z paczki

Restauracje

1.7
Artur
Termin usługi: styczeń 2020   

Nie chcę się rozpisywać ale zamówiłem burgera clasic za 25zł, totalne dziadostwo. wybuchowa mieszanka kilku sosów i lmusztardy spowodowała brak jakiego kolwiek smaku. Właściciel powinien się wstydzić sprzedawać ludziom takie gó#&&... (...)

Jajobrody
Termin usługi: listopad 2019   

Najgorszy burger jakiego jadłem. Mięso smakuje jak gotowe z biedronki, sosy najtańsze bez smaku i za dużo, długi czas oczekiwania na jedzenie. A to wszystko w cenie jak za pyszne burgery w normalnych burgerowniach.

Restauracje

1.7
Stach Rybak
Termin usługi: sierpień 2019   

Super obsługa, zawsze uśmiechnięte dziewczyny! Burger Francuski i Włoski bardzo dobry! Nie żałują dodatków! I zupa chłodnik rewelacja! Będę odwiedzać częściej ten bar !

Restauracje

4.0
Tomek
Termin usługi: lipiec 2019   

Burger rzeczywiscie najgorszy z najgorszych. Gorszego nie jadlem, nie widzialem i nie slyszalem, Lzeby ktokolwiek wspominal o gorszym

Restauracje

1.0
Termin usługi: maj 2019   

Szczerze mogę powiedzieć że to najgorszy burger jakiego jadłem. Na myśl o tym burgerze jedyne co mi przychodzi do głowy to cytat z filmu Psy : "kotlet z psa trzeciej kategorii pomielony razem z buda"

Niezadowolony klient
Termin usługi: maj 2019   

Cena jak za znacznie lepsze burgery z pobliskiego Kobo czy Pasibusa a jakość gorsza niż w McDonalds. Mięso mocno zmielone, pewnie kupowane w markecie mrożone, spalone na zelówke by nie było czuć smaku który i tak jest tragiczny i polane zwykła musztardą która się wylewa z tego "burgera". Mogą konkurować ze słabym Max burgerem po drugiej stronie ulicy.

Restauracje

1.0
Bazyl
Termin usługi: marzec 2019   

Burger Classic: mięso wysmażone na podeszwę i bez smaku, zamiast musztardy dijon była sarepska a całość była mokra i ciekła. Nie polecam.

Restauracje

1.0