White Wood Nieruchomości

White Wood Nieruchomości

Wybierz numer

698-138-075
b...@whitewood.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - White Wood Nieruchomości Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/27 - White Wood Nieruchomości Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/27 - White Wood Nieruchomości Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/27 - White Wood Nieruchomości Gdynia +24 1
 

TV Filmy

23

Gdynia Orłowo

O nas

Zapraszamy na stronę whitewood.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą usług White Wood Nieruchomości. Będziesz zaskoczony, jak dobrą cenę uzyskasz z naszym wsparciem.

Siłą marki White Wood Nieruchomości są: wiedza, pasja oraz doświadczenie kolekcjonowane przez lata. Dzięki profesjonalistom zasilającym szeregi naszego biura możliwe było osiągnięcie wspaniałej synergii na wszystkich poziomach życia zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że ofertę biura White Wood reprezentują precyzyjnie wyselekcjonowane oraz najbardziej pożądane adresy na mapach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Według nas każda nieruchomość przedstawia zupełnie inną, lecz równie fascynującą historię, którą my pragniemy opowiedzieć.

Jako biuro nieruchomości premium dbamy o to, aby inwestorzy zostali otoczeni opieką, jakiej oczekują. Wierzymy, że lojalność, zaangażowanie oraz fachowe wsparcie merytoryczne pozwalają budować trwałe relacje z klientami i pielęgnować wizerunek agencji godnej zaufania.

Niedościgniona jakość, a także wszechstronność usług są wartościami, które decydują o pozycji lidera trójmiejskiego rynku luksusowych nieruchomości. W ramach kompleksowej oferty swoim klientom proponujemy: sprzedaż oraz wynajem domów, mieszkań i apartamentów, kompetentne doradztwo w kwestiach finansowych, profesjonalne sesje zdjęciowe, home staging, spacery w 3D w najwyższej jakości 4K.

Oceny (184)

Agnieszka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2020

Współpracowałam z Panią Izą Szmelter przy znalezieniu najemcy naszego mieszkania. Pani Iza była zawsze bardzo sympatyczna, cierpliwa, wszystko wyjaśniała na każdym etapie. Świetny najemca znaleziony bardzo szybko. Doradztwo przy umowie najmu bardzo cenne. Polecam serdecznie współprace z Panią Szmelter !

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Pozdrawiamy, zespół White Wood Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomek
Termin usługi: kwiecień 2024

Wspolpracowalem z Norbertem Napiorkowskim w procesie zakupu nieruchomosci. Byl pelen zaangazowania I cierpliwosci dla kupujacego, od momentu pierwszych ogledzin mieszkania az po odbior kluczy, proces przebiegl milo, plynnie i czytelnie . Jego energia, wiedza I sposob bycia napawal pewnoscia. Polecam Norberta jak I agencje :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maciej Staszelis
Termin usługi: luty 2024

Na przełomie roku sprzedawałem mieszkanie za pomocą agencji White Wood Nieruchomości reprezentowaną przez Panią Sonię Fabiszak. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Moja rola i czynności jako sprzedającego ograniczone do minimum. Zdecydowanie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dominika
Termin usługi: marzec 2024

Pani Monika Zielińska to najlepsza agentka nieruchomości! Pełna profesjonalizmu i spokoju -nawet w podbramkowych sytuacjach , pomocna we wszystkim, z chęcią odpowiadała na każde pytanie i wątpliwość, Polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
ZS
Termin usługi: marzec 2024

Polecam Sonię Fabiszak z White Wood Nieruchomości! 100% profesjonalna osoba! Współpraca z nią to czysta przyjemność. W całym tym chaosie sprzedawania/kupowania nieruchomości nie musisz myśleć, czy na pewno o wszystkim pamiętasz i czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, bo Sonia robi to za Ciebie. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezstresowo. Dziękuję!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
PawelK
Termin usługi: marzec 2024

Opinia jak najbardziej pozytywna, na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi i wszystko działo się terminowo.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Paulina
Termin usługi: luty 2024

Bardzo dziękujemy pani Karolinie za pomoc w znalezieniu wymarzonego domu. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i w razie jakichkolwiek pytań pani Karolina rzeczowo i szybko odpowiadała. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.0
Jakub
Termin usługi: luty 2024

Z całego serca polecam współpracę z Panią Sonią Fabiszak. Jako osoba kupująca swoje pierwsze mieszkanie czułem się zaopiekowany na każdym kroku, od etapu poszukiwania aż do finalizacji całej sprawy. Pani Sonia wyróżnia się ogromną wiedzą o rynku nieruchomości, wzorowo przeprowadziła negocjacje ze sprzedającym i zadbała o prawidłowe zapisy w umowie notarialnej. Dodatkowo była gotowa rzeczowo odpowiadać na lawinę moich pytań o każdej porze dnia i nocy. Taki agent to skarb!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magda W.
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam biuro nieruchomości White Wood, które pomogło mi i mężowi w zakupie wymarzonego mieszkania w Gdańsku. Pani Magdalena Loose, która się nami zajmowała, była niesamowicie miła i pomocna. Dawno nie spotkałam tak serdecznej i życzliwej osoby, a przy tym w pełni profesjonalnej i znającej odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Warto wspomnieć, że nie jesteśmy z Gdańska, a spod Krakowa, co dodatkowo podniosło poziom trudności całego procesu kupna i wymagało szybkich ustaleń i decyzji, w czym pani Magda wspierała nas na każdym etapie. Spotkanie o 9? Nie ma problemu. Ponowne oglądanie mieszkania? Oczywiście. 2- godzinna inspekcja techniczna nieruchomości na naszą prośbę po 18:00? Ależ oczywiście. Pani Magda nie tylko skutecznie radziła sobie z formalnościami, ale także angażowała się w kwestie, o których nie pomyśleliśmy. Jej dostępność i przyjazne podejście sprawiły, że cały proces przebiegł bezproblemowo. Była niczym anioł stróż całej operacji i nie piszę tego na wyrost! White Wood oferuje także wsparcie od strony kredytowej i tutaj otrzymaliśmy również bardzo dużo merytorycznej pomocy od pani Małgorzaty Skrobisz.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Filip
Termin usługi: wrzesień 2023

Szukałem mieszkania przez ponad półtora roku, poznałem wiele pośredników i miałem kilka prezentacji, żadna nie była taka profesjonalna jak ta od Pana Adriana z Whitewood nieruchomosci, pozwolił się poczuć jak byśmy już u siebie, z tego powodu też to mieszkanie kupiłem :) Dodatkowo odpowiadał na wszelkie pytania, jak nie znał odpowiedzi to dzwonił po urzędach, no sztos! Jak będę ponownie kupował lub sprzedawał to zapewne zapukam do whitewood nieruchomosci .

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna K.
Termin usługi: październik 2023

Miałam przyjemność współpracować z Panią Joanną Śmiglewską przy zakupie mieszkania w Gdyni. Proces przebiegł bardzo sprawnie, od prezentacji nieruchomości aż do finalnego przekazania kluczy. Pani Joanna wykazała się bardzo dobrą znajomości procedur i regulacji, pomogła obu stronom znaleźć najodpowiedniejszą formę sprzedaży oraz aktywnie wspierała strony w dość wymagającym procesie kompletowania niezbędnych dokumentów. Pokazała przy tym pełne zaangażowanie i profesjonalizm, będąc dostępną do kontaktu oraz sprawnie reagując na zmieniające się okoliczności, jak na przykład zmiany terminów spotkań. Chciałabym bardzo polecić współprace z Panią Joanną oraz podziękować jej ponownie za pomoc w zakupie wymarzonego mieszkania w Trójmieście.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra
Termin usługi: listopad 2023

Pani Sonia to prawdziwa agentka z krwi i kości. Dziękujemy za 100% zaangażowanie w sprzedaż powierzonej nieruchomości. Pani Sonia posiada ogromną wiedzę dzięki czemu wszystko jest dopilnowane na ostatni guzik. Postarała się aby powierzona jej przeze mnie nieruchomość była przedstawiona jak najbardziej atrakcyjnie co skutkowało ogromnym zainteresowaniem. Szybka sprzedaż oraz ogromna pomoc w załatwianiu dokumentów sprzedażowych. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin
Termin usługi: sierpień 2023

Miałem przyjemność współpracować z P. Martą Jabłońską w procesie sprzedaży mieszkania. Jestem bardzo zadowolonymi z jej profesjonalizmu i zaangażowania. Pani Marta okazała się być nie tylko kompetentną ekspertką w dziedzinie rynku nieruchomości, ale także osobą bardzo pomocną i zawsze dostępną, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości. Współpraca z nią była bezproblemowa, a ona zapewniła mi poczucie pewności i komfortu w trakcie całego procesu sprzedaży. Jej wiedza na temat lokalnego rynku nieruchomości była znakomita. Ponadto, była bardzo komunikatywna i zawsze informowała mnie o postępach i etapach procesu. Podsumowując, Pani Marta Jabłońska to profesjonalny i zaufany sprzedawca nieruchomości, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto szuka wsparcia przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam biuro nieruchomości " White Wood Nieruchomości" oraz agentkę panią Martę Jabłońską. Jej obsługa była niezwykle sprawna i profesjonalna. Pani Marta pomogła nam sprawnie sprzedać nieruchomość, doradzała nam na każdym etapie procesu sprzedaży i była z nami w kontakcie przez cały czas. Jej zaangażowanie i wiedza były niesamowicie pomocne. Dzięki nim bardzo szybko udało nam się znaleźć nabywców nieruchomości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Janusz
Termin usługi: październik 2023

Super współpraca, pełen profesjonalizm. Polecam Pana Adriana do współpracy podczas każdej transakcji dotyczącej nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Robert K
Termin usługi: październik 2023

Jeśli ktoś zastanawia się czy współpracować White Wood, powinien zdecydować się na kontakt! Chcąc sprzedać naszą nieruchomość wiedzieliśmy, że będzie to niemałe wyzwanie. Zależało nam na sprawnym procesie, ale i na korzystnych warunkach samej transakcji. Mieliśmy ogromna przyjemność współpracy z Panem Adrianem. Od początku rzeczowa, rzetelna i bardzo szczera komunikacja. Pan Adrian zawsze miał dla nas czas, a do naszego kalendarza wykazywał się spora elastycznością. Koordynował cały proces, na każdym etapie był zaangażowany, a wielokrotnie mieliśmy wrażenie, że działa jakby chodziło o jego prywatna nieruchomość. Polecamy również ze względu na szybkość i jakość komunikacji, co pozwoliło nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Pan Adrian pomógł nam nie tylko w przygotowaniu oferty, znalezieniu dobrych cech nieruchomości oraz aktywnej promocji. Pomagał nam również w wielu kwestiach formalnych i prowadził transakcję w profesjonalny i czytelny sposób. Finalizacja sprzedaży przebiegła sprawnie, w bezpieczny i czytelny sposób. Panie Adrianie przy kolejnej transakcji na pewno wrócimy do Pana!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jadwiga
Termin usługi: sierpień 2022

Profesjonalna obsługa Miło i skutecznie Bardzo dziękuje całemu Zespołowi

Monika
Termin usługi: październik 2023

Odradzam korzystanie z "usług" p. K. Pniewskiej. Brak kompetencji (np. nieznajomość zapisów i terminów wynikających z umowy przedwstępnej podpisanej u notariusza; nieznajomość procedur bankowych - odnoszenie się do tego, co było w innym banku, bez refleksji, że w pozostałych może być inaczej). Brak wiadomości o istotnych parametrach sprzedawanego lokalu, zatajanie lub zakłamywanie informacji o stanie technicznym lokalu, o wyposażeniu, które sprzedawane jest wraz z lokalem. Przekazanie nieruchomości w stanie pogorszonym w stosunku do stanu zastanego podczas prezentacji lokalu, bez wcześniejszego uprzedzenia o zaistniałych zmianach. Mimo zapewnień o gotowości do odbioru nieruchomości, w trakcie przekazania okazuje się, że przynależna piwnica jest zawalona śmieciami, a użytkowany przez sprzedającą ogród jest zdewastowany i zagracony pozostawionymi gratami. Polecona przez p. Pniewską pani M. Skrobisz (Ekspert Finansowy), zapomniała o przesłaniu oferty kredytu - dopiero po tygodniu, gdy się upomniałam, dostałam obiecane informacje, które na dodatek okazały się mniej korzystne niż te, jakie zaproponował mi bank bez pośredników. Kontakt z takimi pracownikami nie daje dobrego obrazu firmy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

1.0
Ela
Termin usługi: wrzesień 2023

Współpraca z panią Kasią była dla mnie wielką przyjemnością. Jest to osoba bardzo kompetentna reprezetuje profesjonalną obsługę, zawsze dostępna bardzo uprzejma o pięknym uśmiechu.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata Woynarowska
Termin usługi: sierpień 2023

Serdecznie polecam usługi Biura WhiteWood Nieruchomości a w szczególności Pani Katarzyny Bernackiej. Bardzo dziękuję za pomoc przy zakupie mieszkania. Pani Katarzyna swoim ciepłem buduje atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia, każde nasze spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Służyła obu stronom zakupu i sprzedaży mieszkania, dzięki czemu cały proces minął nie tylko bezproblemowo, ale również uprzejmie i z zadowalającym dla wszystkich efektem końcowym. Dziękuję jeszcze raz Pani za zaangażowanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0