Ranking II miejsce

Wibrys - nauka i zabawa dla psów

Wibrys

Wybierz numer

606-729-610
w...@naukaizabawadlapsow.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Wibrys Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Wibrys Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Wibrys Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Wibrys Gdańsk +6 1
 

Artykuły o nas

O nas

-Grupowe oraz indywidualne szkolenia dla psów w oparciu o pozytywne metody nauczania.
-Przedszkole dla szczeniaków .
-Porady behawioralne dla właścicieli psów z dojazdem do klienta
-Konsultacje domowe - Szkolenie z dojazdem
-Spacery socjalizacyjne z psami
Zapraszam na szkolenia grupowe I i II stopnia posłuszeństwa. Szkolenia odbywają się na terenie Strzelnicy w Gdańsku ul. Jaśkowa Dolina 114, pracujemy w kameralnych grupach. Zaletą moich szkoleń jest indywidualne podejście do opiekuna i psa, wykorzystuję pozytywne techniki uczenia, mam wieloletnie doświadczenie w pracy z psami. Szkoła istnieje ponad 10 lat. W ofercie znajdziecie również przedszkole dla psów "Dobry start" zajęcia prowadzone są również w kameralnych grupkach, celem psiego przedszkola jest wprowadzenie i pomoc w zrozumieniu  psiego świata. Natomiast dla osób potrzebujących indywidualnego wsparcia, oferuję porady behawioralne z dojazdem do klienta oraz szkolenia indywidualne. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty :)

Oceny (21)

Natalia
Termin usługi: październik 2021 

Znakomite podejscie do psów, przydatna wiedza, cenne wskazówki i dużo ciekawostek na zajęciach

Szkolenia psów

6.0
walden
Termin usługi: październik 2020 

Najlepszy psi behaviorysta w pracy z psami. Polecam serdecznie, Rhodesian Ridgeback :)

Szkolenia psów

6.0
Beata
Termin usługi: grudzień 2020 

Super szkolenia z pasji i miłości . Osoba godna polecenia

Szkolenia psów

6.0
Konciu
Termin usługi: czerwiec 2020 

Profesionalne szkolenie, serdecznie polecam

Szkolenia psów

6.0
Magdalena
  

Zdecydowanie polecam , zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, mój pies rasy amstaf bardzo sie zmienił i wiele nauczył na zajęciach z Anią , jej podejście i duża wiedza spowodowały , że mój pies bardzo chętnie i szybko nauczył sie wielu rzeczy , stał się bardziej posłuszny . Dziękuję Aniu i czekamy na kolejne kursy.

Szkolenia psów

6.0
Karina
  

Fantastyczny kontakt, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Ania od początku stara się zrozumieć oczekiwania i pod tym kątem przygotowuje program. Polecam agility for fun - znakomicie sprawdza się jak chcesz mądrze pobawić się ze swoim psiakiem; nauczyć się czegoś nowego. Wracamy zmęczeni ale szczęśliwi...i wracamy w kolejnym tygodniu. Ania zawsze odpowiada na pytania, szuka rozwiązań, uczy jak pracować i bawić się z psem.

Szkolenia psów

6.0
Ewa
  

Polecam wszystkim zajęcia z Anią. My uczęszczamy na razie do psiego przedszkola i jest cudownie. Moja suczka czuje się wspaniale w towarzystwie innych szczeniaków a ja jestem spokojna o jej bezpieczeństwo. Ania prowadź zajęcia spokojnie,cierpliwie i z ogromną miłością do tych małych urwisów :-)

Szkolenia psów

6.0
Ania
  

Już jakiś czas temu byłam z moim Nemo na szkoleniu podstawowym u Pani Ani. Teraz polecam wszystkim psiarzom w okolicy tę szkółkę! Świetne podejście zarówno do samych psiaków jak i właścicieli. Pani Ania wszystko cierpliwie wytłumaczy, prowadzi szkolenie wyłącznie metodami pozytywnymi! Zawsze służy radą gdy mamy jakiś 'poza programowy' problem z naszym kudłatym przyjacielem. Mój pies uwielbiał jeździć na zajęcia! :) Polecam wszystkim, którzy chcą zrozumieć swojego psa, 'dogadać się' z nim i wieść szczęśliwy wspólny żywot :)

Szkolenia psów

5.7
Ania
  

Ukończyłam z moim Maksem kurs u Pani Ani i jestem bardzo zadowolona. Uzyskałam wiele wskazówek na temat wychowania psiaka. Szkółka godna polecenia, a mój pies uwielbiał tam chodzić - jak tylko widział że pakujemy się na zajęcia to pełna ekscytacja z jego strony.

Szkolenia psów

5.0
MIRAXA
  

CHODZIMY Z NASZYM PSIAKIEM DO PANI ANI - PSIAK BARDZO DUŻO SIĘ UCZY A MY RAZEM Z NIM. WIBRYS - GODNY POLECENIA

Szkolenia psów

6.0
Wiktoria i Marek
  

Ukończyliśmy kurs posłuszeństwa u Pani Ani i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz pies z początku wydawał się nie do ujarzmienia,byliśmy sceptycznie nastawieni, że uda nam się go zmienić. Jednak cierpliwość i rzetelna praca z psem,wykonywana zgodnie ze wskazówkami Pani Ani przyniosła zaskakujące efekty. Nasz pies zaczął nas zauważać i słuchać, bardzo się wyciszył. Dziękujemy za pomoc w wyszkoleniu naszego psiaka i szczerze polecamy wszystkim właścicielom psów szkolenia w Wibrysie!

Szkolenia psów

6.0
Renata
  

świetna szkoła, polecam wszystkim :) ,rewelacyjne podejście mój psiak uwielbia Panią Anię i bardzo chętnie chodził na szkolenie, jesteśmy już po edukacji , ale nadal z wielką radością uczestniczymy we wszystkich spacerach organizowanych w Wibrysie

Szkolenia psów

6.0
Marcin
  

Polecam szkolenia u p. Ani. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie w świetnej atmosferze i z frajdą dla psiaków i ich właścicieli. Już po 2-3 spotkaniach zauważyłem zmianę zachowania mojej suczki, wcześniej była dosyć szalona i ciężko było doprowadzić ją do ładu. Dzięki doświadczeniu i umiejętności podejścia do psa, szkolenia u p. Ani dają szybkie i zauważalne efekty. Jeszcze raz gorąco polecam.

Szkolenia psów

6.0
Ewa
  

Bardzo polecam :D Bardzo dziękuje bo po tych zajęciach mój psiak jest bardzo posłuszny i myślę że ze względu na nadmiar energi psa bez tych zajęć byśmy sobie z nim nie poradzili . Profesjonalne podejście i fajna atmosfera.Zajęcia odbywają się bezstresowo dla psa i nie jest on do niczego zmuszany . Zajęcia oprócz nauki posłuszeństwa zapewniają pieskowi dobrą zabawe , mój psiak po kilku zajęciach cieszył się już wsiadając do samochodu a potem nie chciał wracać do domu . Troszke już minęło czasu od szkolenia a pies jest grzeczny i posłuszny . Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas :D

Szkolenia psów

6.0
EP
  

Bardzo polecam szkolenia u p.Ani, zajecia odbywaja sie w przeswietnym miejscu, przy Jaskowej Dolinie, bardzo dobry dojazd, zielone tereny, niedaleko las, bardzo przyjemne miejsce, uczestniczyłam w kursie zimowym. Bardzo dobre podejscie do psiaków, jak i właścicieli :) Cenne wskazowki, cierpliwość, szeroka wiedza o psach. Szkoła godna polecenia.

Szkolenia psów

6.0
Joanna
  

Super szkoła. Indywidualne podejście, fachowość, skuteczność, jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy

Szkolenia psów

6.0
Gosia
  

Bardzo polecam. Super podejście do psiaka i właściciela. Przy dobrym odrabianiu ''zadanych lekcji'' widać bardzo fajne zmiany w zachowaniu psa. Polecam lekcje indywidualne- atrakcyjna cena i całkowita koncentracja nad jednym psem.

Agnieszka
  

Poprosiłam Panią Anię o pomoc w konkretnych problemach z moim psem. Jej rady okazały się naprawdę pomocne. Widać, że Pani Ania kocha zwierzęta i ma spore doświadczenie. Od razu wiedziała co trzeba zrobić i jak poprowadzić psa. Jestem bardzo zadowolona z jej porad i fachowego podejścia do psa. Polecam serdecznie. Mi tez Pani Ania została polecona przez zadowoloną koleżankę.

Szkolenia psów

6.0
Ewa
  

Polecam wszystkim :) Szkołę Wibrys - Szkolenia dla psów dużych i małych oraz młodych i starszych, bardzo profesjonalne podejście do każdej lekcji. Jeżeli nie możecie poradzić sobie ze swoim czworonogiem to jest właśnie miejsce do którego powinniście trafić.

Szkolenia psów

6.0
Roksana
  

Wspaniała atmosfera, indywidualne, kreatywne i elastyczne podejście!

Szkolenia psów

6.0