Wonderful Lighting Sp. z o.o.

Wonderful Lighting Sp. z o.o.

Wybierz numer

+48 459-595-777
b...@gardenoflights.com pokaż
 • Zdjęcie 1/6 - Wonderful Lighting Sp. z o.o. Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/6 - Wonderful Lighting Sp. z o.o. Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/6 - Wonderful Lighting Sp. z o.o. Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/6 - Wonderful Lighting Sp. z o.o. Gdynia +3 1
 

TV Filmy

158

Wystawa "Smerfy" w Warszawie

Artykuły o nas

 • Ogród Świateł po raz pierwszy zaczaruje Gdynię. Alicja w Krainie Czarów
  Ogród Świateł po raz pierwszy zaczaruje Gdynię, a dokładnie w Parku Kolibki, przy al. Zwycięstwa 291. Wyjątkowa wystawa plenerowa to widowisko przeznaczone dla całej rodziny. Rozpocznie się 28 października i potrwa do 26 lutego. Jednodniowe ceny biletów będą wynosić 31-33 zł (poniedziałek-czwartek) i 36-39 zł (piątek-niedziela).
  14 października 2022 (17 opinii)
 • Oświetlenie świąteczne jak z bajki
  Masz dom z ogrodem, który chcesz przystroić świątecznym oświetleniem dekoracyjnym? A może masz firmę, której siedziba na czas nadchodzących świąt ma rozświetlić się setkami światełek? Jesteś zarządcą galerii handlowej, urzędu czy innego budynku, na którym chciałbyś powiesić kolorowe lampki, ale nie masz na to czasu i pomysłu? Christmas Decorators z Gdyni zrobi to za ciebie.
  13 listopada 2019 (42 opinie)

O nas

Odkryj moc magicznych doświadczeń i podążaj za marzeniami!
W sezonie 2023/ 2024 zapraszamy Was do naszych ogrodów świateł w Chorzowie, Gdyni, Krakowie, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu. Podróżując spotkacie nas też w Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Rydze.
Przygotowaliśmy dla Was niesamowite spotkania światów: baśni, technologii i kreatywności. Opracowaliśmy wystawy pełne niesamowitych, multimedialnych historii opowiadanych światłem i muzyką. Dla dzieci to możliwość spotkania ulubionych bohaterów z bajek, a dla dorosłych sentymentalny powrót do najmłodszych lat i chwila odpoczynku od rutyny codzienności. To również doskonała okazja, aby spędzić czas z bliskimi i uwiecznić go w magicznych krajobrazach naszych wystaw.
W tym roku nasze ogrody świateł zyskają także nowy walor - edukacyjny. We wrocławskim zoo podążymy tropem najbardziej charyzmatycznych, ale i zagrożonych gatunków zwierząt Afryki, a w Warszawie i Krakowie – pod przewodnictwem gromady Smerfów - ścieżką pełną wskazówek i porad dotyczących budowania lepszego świata wokół nas. Gotowi na wyjątkową podróż?