Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

Wróżbita Przemysław

80-000 Gdańsk, Gdańsk - Gdynia
(Zapraszamy do gabinetów Gdynia, albo Gdańsk)
606-863-086, 606-863-086, 606-863-086
w...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym

O nas

Serdecznie zapraszam do konsultacji, oferuje pomoc, znajduje rozwiązanie w trudnych chwilach, oraz doradzę jak utrzymać i nadać nowe wspaniałe perspektywy chwilom pięknym i radosnym...ze wskazówkami wyroczni jaką jest Tarot, zaproponuje nowe drogi, ścieżki dla Twojego związku,  życia zawodowego, rodzinnego, zdrowia... Odpowiem na wszelkie nurtujące Cię pytania, doradzę, uchylę rąbka tajemnicy którą skrywa jutro. Jeśli wiadomo że wyleje rzeka, możesz postawić tamę, nie obawiaj się więc ... zapytaj ...

Zapraszam gorąco na seanse wróżebne z użyciem kart Tarota. Kartami zajmuje się od wielu lat, ukończyłem rozmaite kursy i szkolenia związane z kartomancją, ezoteryką, historią okultyzmu, duchowości. W ofercie posiadam rozmaite rozkłady dedykowane na analizę wielu sytuacji życiowych związanych z miłością zdrowiem, rodziną, sytuacja finansową, pracą, biznesem.

Podstawowym atrybutem służącym do analizy i pomocy dla moich Klientów są karty tarota, używam jednak również kart Lenormand, Przesłania Aniołów, Cygańskich. W swej pracy wykorzystuje wahadło, wyrocznie słowiańską, pracę z energią, odwołuje się do tradycji duchowej i ezoterycznej naszego kręgu kulturowego, oraz do uniwersalnej opartej na archetypach symboliki widocznej w kartach i wpływającej na nasze życie. Zawsze podczas seansu dla Twego dobra pali się świeca intencyjna.

Prowadzę terapie związane z bezpieczeństwem duchowym, oczyszczaniem, pracą z czakrami.

Przyjmuję w Gdańsku, albo Gdyni, możliwy dojazd do klienta, jednak w dobie pandemii preferuję kontakt zdalny, będący również pełnowartościową formą pomocy i wróżbiarstwa.

Koszt porady to od 150 zł za seans ( do 1 godziny ), w przypadku dojazdu, oraz dłuższych/krótszych sesji/terapii warunki cenowe ustalam zawsze indywidualnie. 

Zapraszam Państwa serdecznie - rezerwacje pod numerem tel 606863086, albo poprzez wiadomość na : wrozbita.przemysław@gmail.com

 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Kasia - opinia

Polecam uslugi pana Przemka.Znalazlam sie na rozdrożu, poszukiwalam wyjscia z trudnej sytuacji zawodowej, skorzystałam z porady- pan Przemek rozłozył dla mnie karty tarota- dzis bogatsza o wiedze ktorą mi przekazał czuje sie pewniej i z nadzieją spogladam w przyszłość.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2021
opinia

Ewa - opinia

Z Przemysławem rozmawiałam przed świętami Bożego Narodzenia.Jestem pod ogromnym wrażeniem, Przemysław dokładnie opisał moje dotychczasowe życie, pochylił się nad przyszłością, jestem pełna siły i radości, wiem co robić.Dziekuje Przemku i polecam Cię każdemu.

 • Ewa
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

K. - opinia

Trafiłam do Wróżbity Przemysława po długich poszukiwaniach doradcy duchowego. Muszę przyznać, że głębia i rozeznanie Przemysława w świecie wróżb są wręcz niesamowite. Przemysław bardzo skrupulatnie pochylił się nad moim problemem, analizując kilkukrotnie co Tarot ma do powiedzenia o mym życiu. Wizyta była przepełniona duchem mistycyzmu i magii, a sam Przemysław jawi się jako właściwa osoba na właściwym miejscu. Serdecznie polecam wszystkim!

 • K.
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Arkadiusz - opinia

Z porady u Przemysława skorzystałem w listopadzie.Niezwykle mila rozmowa, wszechstronną analiza moich problemów,opis teraźniejszości niezwykle trafny i cenne rady na przyszłość.Dzieki poradzie czuje się silniejszy wobec problemów przed którymi stoję.Polecam każdemu kto znajduje się na rozdrożu

 • Arkadiusz
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2020
opinia

Hanna T. - opinia

Wizyta u Wróżbity Przemysława to niesamowite, mistyczne przeżycie... Wróżbita bardzo skrupulatnie analizuje rozkład kart tarota, wnikliwie odpowiadając na wszystkie pytania i przekazując niesamowitą energię. Przemysław bez wątpienia dużo potrafi, wiele widzi, a jego przepowiednie zaczęły się sprawdzać już w przeciągu kilku dni od wizyty... gorąco polecam wszystkim!

 • Hanna T.
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
opinia

Kaja - opinia

Skorzystałam z usług wrożbity Przemysława na początku września, będąc na zakręcie - moim głównym zmartwieniem był brak pracy. Wróżbita powiedział mi, ze mam byc cierpliwa i do konca miesiąca dostanę telefon z firmy do której rekrutowałam już dwa razy. Nie bardzo mu wierzyłam, gdyż długo się nie odzywali- jakie było moje zdziwienie, gdy dostałam telefon i propozycje wspolpracy. Niewiarygodne! Polecam!

 • Kaja
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020