Wróżka Magdalena

Wróżka Magdalena

Wybierz numer

795-978-886
p...@o2.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

Artykuły o nas

O nas

Profesjonalne sesje wróżebne trwające godzinę, przewidywanie przyszłości, oczyszczanie. Jestem parapsychologiem (dyplom), mistrzem reiki, jasnowidzem, wróżką, numerologiem. Posługuję się kartami tarota, anielskimi, runami, wahadłem.
Dzięki umiejętnościom jasnowidzenia i głębokiej intuicji trafnie przepowiadam Twoją przyszłość, analizując także Twoją sytuację teraźniejszą i przeszłość. Zajmuję się również interpretacją snów i numerologią. W ostatnim czasie jako Mistrz i Nauczyciel Reiki wprowadziłam możliwość porady 2 w 1- połączonej z przepowiadania przyszłości, numerologii i oczyszczania w trakcie jednej wizyty.

W swych poradach posiłkuję się więc głęboką intuicją, kartami (przede wszystkim Tarot Osho, Tarot Cygański, karty Mille Lenormand, Karty cygańskie, runy) jak również podszeptami (Karty Anielskie, Karty Świętych, Karty Jednorożców, Kryształowe Przesłania Aniołów, Wyrocznia Mocy Bogiń).
Spotkanie z Państwem zawsze rozpoczynam od numerologii. Zawsze mówię o wszystkim, co widzę – określam energię ogólną i przechodzę do najważniejszych szczebli. Oprócz kart tarota, run i wyżej wymienionych używam również kart wewnętrznego rozpoznania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie życia się Państwo obecnie znajdują i dlaczego. Istotne są dla mnie radiestezje przy użyciu wahadła – jest ono ważnym narzędziem mojej pracy. Widzę więcej. Prowadzę sesje duchowe, jak i terapie. Posiadam liczne dyplomy, dzięki którym mogą zapoznać się Państwo z wiedzą, którą ciągle poszerzam.
Najważniejszym świadectwem mej edukacji jest dyplom ukończenia nauki z tytułem parapsychologa, który upoważnia mnie do pracy w zawodzie. Posiadam także dyplom ukończenia kursu psychologii psychodynamicznej. Moje doświadczenie składa się więc z bogatego świata duchowego, przeczuć, intuicji, licznych narzędzi pracy (tarot, karty, wahadło, jasnowidzenie), jak i ukończonych kursów.
 
Współpracuję z Twoją duszą i ukazuję najbardziej trafne drogi. Możliwość spotkania u mnie w gabinecie lub porady przez telefon lub Skype dla osób z całej Polski oraz zza granicy. Oprócz przepowiadania przyszłości istnieje również możliwość przekazu Energii Reiki (także na odległość), uzdrowienia Twojej energii, doładowania energetycznego, pracy z Twoimi czakrami poprzez program uzdrawiania czakr.

Istnieje możliwość  zabiegu  REIKI ONLINE( dla osób które nie  mają czasu pojawić się osobiście)
.Zapraszam po więcej bezpośrednich informacji i do zapoznania się z opisem zabiegu na stronie www.wrozkamagdalena.pl, zakładka artykuły.
 

Opinie (12)

Klaudia L.
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020

Skorzystałam z usług Wróżki Magdaleny w czerwcu, będąc w totalnej depresji z powodu panującej pandemii, zupełnie pogubiona nie wiedziałam co zrobić ze swoim życiem. Wszystko wokół straciło sens - zamknięta na kwarantannie nie mogłam wychodzić, nie mogłam pracować, nie miałam partnera... Wróżka Magdalena pokazała mi jednak, że czasami warto cierpliwie poczekać na lepsze jutro. Bierne czekanie nie jest wystarczające - w życiu nic nie ma za darmo i czasami trzeba dopomóc szczęściu... nikt nigdy nie wytłumaczył mi tego lepiej niż ta cudowna, otwarta, bardzo uduchowiona osoba. Od czasu tamtej wizyty wróciłam do pracy, poznałam cudownego człowieka, z którym dzielę obecnie swe życie... a wszystko dzięki opartym na rozkładzie kart poradom Wróżki Magdaleny. Ona ma niesamowity dar. Dar przewidywania, umiejętność czytania w duszy drugiego człowieka, wielką empatię... z pewnością nieraz jeszcze powrócę do Wróżki Magdaleny!

Kinga
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Usługi Pani Magdaleny poleciła mi koleżanka, która była pod wrażeniem precyzji wróżb. Przejechałam pół Polski, aby spotkać się z Panią Madzią! Już na wejściu czuć niesamowitą atmosferę, Pani Madzia jest wspaniałą, ciepłą i kochaną osobą. Co do usług i wróżb - jestem wprost zachwycona! Dostałam odpowiedź na każde moje zapytanie, problem i inne wątpliwości. Wróżby sprawdziły się nawet co do dnia! :) Pani Madzia z zaangażowaniem rozmawiała ze mną na przeróżne tematy, pomogła w decyzjach trudnych do podjęcia jak i w tych błahych:) Potrafi trafnie pokazać istotę trapiącego dylematu. W dniu wróżby przez myśl przemknęło mi bardzo błahe pytanie, którego podczas wróżby nie zadałam, a co ciekawe - otrzymałam odpowiedź! Niesamowite przeżycie! Podczas pandemii bez żadnego problemu można skontaktować się mailowo lub telefonicznie, co jest ogromnym ułatwieniem w tych ciężkich czasach. Z pewnością po powrocie do "normalności" z wielką przyjemnością kolejny raz odwiedzę Panią Madzię:) Z całego serca polecam wróżby Pani Magdaleny!

Sandra
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Wspaniala osoba, badzo pomogla mi w trudnych sytuacjach zyciowcyh. Podchodzi z sercem i zaangazowaniem. Zalezy jej, zeby pomoc drugiemu czlowiekowi. Wrozby byly trafne i pomogly mi dokonac wlasciwych wyborow. Polecam jako dobrego czlowieka i osobe profesjonalna, wiedzaca co robi.

dorota
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021

Nigdy nie podejrzewałam, że kiedykolwiek trafię do wróżki... jednak życie pokierowało mnie w tym kierunku i jestem bardzo wdzięczna losowi, że poznałam Panią Magdę. Ona jest naprawdę niesamowita! Ciepła i serdeczna, z niebywałym darem, czytająca we mnie jak w otwartej księdze, otaczająca przyjacielską opieką... Nie tylko wiedziała wszystko o wyborach, z jakimi się mierzę, ale też potrafiła opisać drogi, którymi mogę podążyć i scenariusze, jakie kryją się za rogiem. To na pewno nie ostatnie nasze spotkanie. Dziękuję!!

Klaudia O.
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Pierwszy raz skorzystałam z usług Pani Magdaleny około 2 lata temu i już wtedy wiedziałam, że będę do niej wracać. Pani Magdalena jest bardzo ciepłą, empatyczną i pogodną osobą, a przy tym niezwykle trafnie i precyzyjnie odczytuje energię i przekazy duszy. Nie mówi tego, co chce się usłyszeć, tylko to co jest prawdziwe. Jej czytania moją odzwierciedlenie w rzeczywistości, lecz nie zawsze wszystko sprawdza się w krótkim czasie, należy być cierpliwym i uważnym. Warto pamiętać, że to my sami jesteśmy kowalami własnego losu i to my odpowiadamy za nasze wybory. Pani Magda jest tutaj niczym anioł wskazujący nam drogę - wybór należy do nas. Całym sercem polecam usługi Pani Magdaleny i na pewno sama skorzystam z nich jeszcze nie jeden raz.

Wiktoria
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Pani Magda to bardzo ciepła osoba, która wykorzystując swój talent doradza w sposób niezrównany. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto boryka się z problemem. Zostanie potraktowany z pełna uwagą, życzliwością i dobrocią. To nie tylko wróżka ale przede wszystkim świetny psycholog i bardzo dobry człowiek. Skorzystam jeszcze nie raz.

Hanna
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021

Pani Magdalena jest cudowną osobą. Korzystam z jej profesjonalnych usług od wielu lat. To co przekazuje sprawdza się w 100%. Nie tylko przepowiada przyszłość, ale również jest świetnym doradcą. Z pewnością będę wracać do Pani Magdy nie jeden raz.

Paulina
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021

Pani Magda jest bardzo miła i sympatyczna osoba szczegółowo podchodzi do sprawy jest w stanie pomóc. Trzeba samemu się przekonać ale na pewno będę korzystać z usług pani Magdy.

Rubelit(ka)
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020

Witajcie poszukiwacze:) Najkrócej mówiąc: warto, warto, warto odwiedzić Panią Magdalenę. To, że coś z przepowiedni się spełnia, to jedno. Dla mnie było to znalezienie dobrej dla siebie pracy, dokładnie po takim czasie, o którym mówiła P. Magdalena i na takich właśnie warunkach, które pokazały Karty! Dodatkowo na seansie można dowiedzieć się wielu ciekawych, inspirujących, często zaskakujących rzeczy o sobie samym i swoim życiu. Wszystko to w miłej, ciepłej atmosferze "rozmowy przy herbacie", jakże jednak rzeczowej!

Iza
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Bardzo ciepła kobieta. Jestem pod wrażeniem tego co usłyszałam! Jeśli wróżka to tylko Pani Magdalena. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.Mogłabym rozmawiać z tą Panią godzinami . Dziękuję za pyszną herbatkę :)

Mili
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Polecam z całego serca. Pani Magdalena jest cudowną osobą, na spotkaniu można się wiele dowiedzieć, potrafi doradzić. spotkałyśmy się dwa razy i na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Joanna
Termin skorzystania z usługi: październik 2020

Pani Magdalena jest bardzo miłą osobą, która od samego początku umie zbudować ciepłą relację pomiędzy sobą, temu komu wróży oraz pomiędzy wszystkimi duszkami, które fruwają wokół i się nami opiekują. Bardzo cenną rzeczą jest to , że nie tylko widzi nadchodzące zdarzenia i role osób biorących w nich udział ale również umie dobrze doradzić co zrobić aby sytuacja rozwinęła się w pozytywny sposób. U Pani Magdy byłam dziś pierwszy raz ale na pewno wrócę ponownie za jakiś czas aby sprawdzić dalszą swoją sytuację i poznać dalsze kroki, które powinna zrobić. Jeśli ktoś ma trudną sytuację życiową i nie wie co zrobić to na pewno warto skorzystać z rad tej Pani. Gorąco polecam.