Wróżka Magdalena

81-715 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 70/12 Mapka
795-978-886
p...@o2.pl pokaż
www.wrozkamagdalena.pl
Wróżka Magdalena Sopot
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 20:00
sob10:00 - 17:00
nd10:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Zapraszam na profesjonalne sesje wróżebne trwające godzinę, jak i indywidualne terapie pracy z Twoją duszą. Jestem parapsychologiem (dyplom), jasnowidzem, wróżką, numerologiem. Posługuję się kartami tarota, anielskimi, runami, wahadłem. UWAGA: REIKI


*Do tej pory posługiwałam się pseudonimem Izabela, wróciłam jednak do imienia, jakim posługuję się na co dzień. Wciąż jednak Izabela i Magdalena to ta sama osoba (Izabela jest moim drugim imieniem).
 
Dzięki umiejętnościom jasnowidzenia i głębokiej intuicji trafnie przepowiadam Twoją przyszłość, analizując także Twoją sytuację teraźniejszą i przeszłość. Zajmuję się również interpretacją snów i numerologią. W swych poradach posiłkuję się więc głęboką intuicją, kartami (przede wszystkim Tarot Cygański, karty Mille Lenormand, runy) jak również podszeptami (Karty Anielskie, Karty Świętych, Karty Jednorożców, Kryształowe Przesłania Aniołów). Spotkanie z Państwem zawsze rozpoczynam od numerologii. Zawsze mówię o wszystkim, co widzę – określam energię ogólną i przechodzę do najważniejszych szczebli. Oprócz kart tarota, run i wyżej wymienionych używam również kart wewnętrznego rozpoznania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie życia się Państwo obecnie znajdują i dlaczego. Istotne są dla mnie radiestezje przy użyciu wahadła – jest ono ważnym narzędziem mojej pracy. Widzę więcej. Prowadzę sesje duchowe, jak i terapie. Posiadam liczne dyplomy, dzięki którym mogą zapoznać się Państwo z wiedzą, którą ciągle poszerzam.
Najważniejszym świadectwem mej edukacji jest dyplom ukończenia nauki z tytułem parapsychologa, który upoważnia mnie do pracy w zawodzie. Posiadam także dyplom ukończenia kursu psychologii psychodynamicznej. Jestem również uzdrowicielem Reiki. Moje doświadczenie składa się więc z bogatego świata duchowego, przeczuć, intuicji, licznych narzędzi pracy (tarot, karty, wahadło, jasnowidzenie), jak i ukończonych kursów.
 
Współpracuję z Twoją duszą i ukazuję najbardziej trafne drogi. Możliwość spotkania u mnie w gabinecie lub porady przez telefon lub Skype dla osób z całej Polski oraz zza granicy. Oprócz przepowiadania przyszłości istnieje również możliwość przekazu Energii Reiki (także na odległość), uzdrowienia Twojej energii, doładowania energetycznego, pracy z Twoimi czakrami poprzez program uzdrawiania czakr.

Niezwykle skutecznym zabiegiem, który wzmacnia Państwa energię oraz oczyszcza ze wszystkich trudnych przeżyć jest zabieg REIKI ONLINE.Zapraszam po więcej bezpośrednich informacji i do zapoznania się z opisem zabiegu na stronie www.wrozkamagdalena.pl, zakładka artykuły.

Od pewnego czasu, na Państwa prośbę rozszerzyłam ofertę także dla firm. Oferta Lux Biznes ABC sukcesu- obejmuje energetyczny proces pomocy Państwu- zarówno przedsiębiorcom, właścicielom firm- jak i osobom poszukującym pracy/ myślącym o jej zmianie. Wszelakie szczegóły znajdą Państwo na mojej stronie internetowej  www.wrozkamagdalena.pl lub telefonicznie. Dzięki tej ofercie, zaoszczędzą Państwo czas, pieniądze i środki finansowe- unikną Państwo kłopotów, złego doboru pracowników/ miejsca pracy i przyciągną Państwo dobrą materię.

*** Istnieje możliwość konsultacji także w godzinach nocnych poprzez Skype/telefon po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień oraz godzinę. Nie ma możliwości konsultacji natychmiast – uprzednie umówienie pozwoli mi na przyjęcie Państwa zgodnie z planem i na trzymanie się także wcześniej ustalonego kalendarza wizyt. Konsultacje Skype i telefoniczne mogą odbywać się najpóźniej do 1:30 czasu polskiego i opierają się na tej samej zasadzie, co wizyty składane przez Państwa w moim gabinecie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość porady online w trakcie epidemii?
Tak, jest to ta sama skuteczność co porady bezpośrednie
Czy gabinet pracuje normalnie w trakcie epidemii?
Tak

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Klaudia L. - opinia

Skorzystałam z usług Wróżki Magdaleny w czerwcu, będąc w totalnej depresji z powodu panującej pandemii, zupełnie pogubiona nie wiedziałam co zrobić ze swoim życiem. Wszystko wokół straciło sens - zamknięta na kwarantannie nie mogłam wychodzić, nie mogłam pracować, nie miałam partnera... Wróżka Magdalena pokazała mi jednak, że czasami warto cierpliwie poczekać na lepsze jutro. Bierne czekanie nie jest wystarczające - w życiu nic nie ma za darmo i czasami trzeba dopomóc szczęściu... nikt nigdy nie wytłumaczył mi tego lepiej niż ta cudowna, otwarta, bardzo uduchowiona osoba. Od czasu tamtej wizyty wróciłam do pracy, poznałam cudownego człowieka, z którym dzielę obecnie swe życie... a wszystko dzięki opartym na rozkładzie kart poradom Wróżki Magdaleny. Ona ma niesamowity dar. Dar przewidywania, umiejętność czytania w duszy drugiego człowieka, wielką empatię... z pewnością nieraz jeszcze powrócę do Wróżki Magdaleny!

 • Klaudia L.
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020
opinia

Hanna - opinia

Pani Magdalena jest cudowną osobą. Korzystam z jej profesjonalnych usług od wielu lat. To co przekazuje sprawdza się w 100%. Nie tylko przepowiada przyszłość, ale również jest świetnym doradcą. Z pewnością będę wracać do Pani Magdy nie jeden raz.

 • Hanna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Paulina - opinia

Pani Magda jest bardzo miła i sympatyczna osoba szczegółowo podchodzi do sprawy jest w stanie pomóc. Trzeba samemu się przekonać ale na pewno będę korzystać z usług pani Magdy.

 • Paulina
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Rubelit(ka) - opinia

Witajcie poszukiwacze:) Najkrócej mówiąc: warto, warto, warto odwiedzić Panią Magdalenę. To, że coś z przepowiedni się spełnia, to jedno. Dla mnie było to znalezienie dobrej dla siebie pracy, dokładnie po takim czasie, o którym mówiła P. Magdalena i na takich właśnie warunkach, które pokazały Karty! Dodatkowo na seansie można dowiedzieć się wielu ciekawych, inspirujących, często zaskakujących rzeczy o sobie samym i swoim życiu. Wszystko to w miłej, ciepłej atmosferze "rozmowy przy herbacie", jakże jednak rzeczowej!

 • Rubelit(ka)
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Iza - opinia

Bardzo ciepła kobieta. Jestem pod wrażeniem tego co usłyszałam! Jeśli wróżka to tylko Pani Magdalena. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.Mogłabym rozmawiać z tą Panią godzinami . Dziękuję za pyszną herbatkę :)

 • Iza
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Mili - opinia

Polecam z całego serca. Pani Magdalena jest cudowną osobą, na spotkaniu można się wiele dowiedzieć, potrafi doradzić. spotkałyśmy się dwa razy i na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

 • Mili
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Joanna - opinia

Pani Magdalena jest bardzo miłą osobą, która od samego początku umie zbudować ciepłą relację pomiędzy sobą, temu komu wróży oraz pomiędzy wszystkimi duszkami, które fruwają wokół i się nami opiekują. Bardzo cenną rzeczą jest to , że nie tylko widzi nadchodzące zdarzenia i role osób biorących w nich udział ale również umie dobrze doradzić co zrobić aby sytuacja rozwinęła się w pozytywny sposób. U Pani Magdy byłam dziś pierwszy raz ale na pewno wrócę ponownie za jakiś czas aby sprawdzić dalszą swoją sytuację i poznać dalsze kroki, które powinna zrobić. Jeśli ktoś ma trudną sytuację życiową i nie wie co zrobić to na pewno warto skorzystać z rad tej Pani. Gorąco polecam.

 • Joanna
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Joanna - opinia

Wróżka Magdalena zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest nietylko przemiłą osobą, ale przede wszystkim jest bardzo profesjonalna. Na podstawie kart i numerologii była w stanie bardzo dokładnie opisać problemy, z jakimi się zmagam, oraz określić czego mogę spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Wróżka Magdalena ma ogromną wiedzę, wie, co robi, jest przy tym sympatyczną osobą, która potrafi przełamać dystans. Serdecznie polecam!

 • Joanna
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
opinia

Beata - opinia

Wróżby Pani Magdaleny naprawdę się sprawdzają ! Pierwsze rozłożenie jest zawsze ogólne i zależnie od tego co w karty widzą w pierwszej kolejności, od tego zaczynamy wróżenie, bo energia tego zdarzenia jest najsilniejsza. Nie oznacza to wcale, że miesiąc po wyjściu z gabinetu Pani Magdaleny, życie układa mi się tak jak wyczytała w kartach. Na spełnienie jednej z wróżb czekałam rok czasu! Ponadto za każdym razem gdy wracałam, Pani Magdalena wyczytywała w kartach te same kwestie, tylko, że im bliżej było niejako jej spełnienia, tym więcej w kartach było widać na jej temat. To tak jakby energia danego zdarzenia była mocniejsza z chwilą przybliżania się daty jej spełnienia. Interpretacje z kart, które w takiej chwili otrzymywałam od Pani Magdaleny były czytelniejsze, ekspresyjniejsze, mocniejsze. O wielu faktach, które Pani Magda wyczytywała z kart , ona sama nie mogła posiadać wiedzy. Musiała to widzieć w kartach. Nie ma innej możliwości. Ona sama jest przemiłą osobą, ale gdyby nie posiadała daru odpowiedniej interpretacji czy też swoistej intuicji, czy jasnowidzenia, jak kto woli, sama jej empatyczność nie wystarczyłaby abym korzystała z jej wróżb.

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Kasia - opinia

Pani Magdalena jest absolutnie niesamowita. Ogromnie sie ciesze, ze trafilam pod jej skrzydla. Od kilku miesiecy przechodze bardzo trudny etap w swoim zyciu. Pani Magdalena nie tylko wskazuje mi droge, ale dzieki terapii Reiki odzyskuje sily do zycia. Zaufalam Pani Magdalenie i juz czuje, ze decyzje ktore podjelam byly dla mnie najlepsze. Jestem ogromnie wdzieczna, ze moge korzystac z pomocy Pani Magdaleny. Dzieki sile, ktora odzyskalam moge znowu cieszyc sie zyciem. Odzyskalam tez spokoj, ktorego tak bardzo mi brakowalo. Wspolpraca z Pania Magdalena to niesamowite doswiadczenie!

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Ola - opinia

Pani Magda jest wspaniałą, ciępłą kobietą. Mam przyjemność odkrywać z nią przeszłość, teraźniejszość i przyszłość już od ponad roku. Jej dar bardzo mi pomógł przetrwać trudne chwile. Ma niesamowitą intuicję

 • Ola
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Dagmara - opinia

Bardzo polecam! Przesympatyczna osoba, która się zna na swoim darze i zawsze pomoże w trudnych sytuacjach i decyzjach!

 • Dagmara
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Natalia - opinia

Z usług Pani Magdaleny korzystam już długi czas i nigdy mnie nie zawiodła. W związku z moją przeprowadzka z Trójmiasta, od roku korzystam z usług online. Świetnie zna karty, wie jak z nich czytać, każdą sytuację interpretuje indywidualnie. Świetna intuicja i umiejętności. A na dodatek jest bardzo serdecznym i ciepłym człowiekiem z niesamowita energią. Serdecznie polecam.

 • Natalia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Sara - opinia

Skorzystałam w ubiegłym miesiącu z usługi tej wspaniałej, ciepłej i magicznej osoby... Muszę przyznać, że mimo mego wcześniejszego sceptycyzmu jestem absolutnie oczarowana i oniemiała! Wróżka Magdalena dokonała dokładnej analizy mej sytuacji życiowej, sprawiała wrażenie, jakby z góry wiedziała, co chcę jej powiedzieć... Sama wróżba również była wielce trafna - już zaczęło się sprawdzać, a tok zdarzeń był dokładnie taki jak Magdalena zapowiedziała! Wszystkim polecam Wróżkę Magdalenę jako doradcę duchowego - ja na pewno nie jestem zawiedziona!

 • Sara
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Mateusz - opinia

Nie polecam, najgorsza wróżka u jakiej byłem, ludzie piszą, że miła atmosfera ale co z tego, skoro poziom usługi mizerny. Na spotkaniu było zwykłe "lanie wody" i gadanie o rzeczach których każdy by się mógł domyśleć nie będąc wróżką. Kilka nietrafnych faktów z dotychczasowego życia a z przyszłości niestety również nic się nie spełniło mimo, że już powinno. Kontakt telefoniczny też słaby, ciężko było się umówić. Pieniądze wydane w błoto.

 • Mateusz
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie Panie Mateuszu. Tak jak wspomniałam w wiadomości prywatnej był Pan u mnie zaledwie osiem tygodni temu. To zdecydowanie za krótko na realizację przepowiedni. Energia to nie zegarek. Można oszacować mniej więcej lecz w dużej mierze pan również musi zrobić coś od siebie by zrealizować to o czym mówiliśmy. Sam fakt że zamieszcza pan opinie po takim czasie świadczy o Pana sceptycyzmie oraz liczeniu na to że wróżba zrealizuje się bez Pana udziału. Czas podaję zawsze od do. Myślę iż sam fakt iż po tak krotkim czasie pisze Pan takie rzeczy daje do myślenia i pokazuje Pana nastawienie. Wskazuje drogę lecz to do Pana należy wzięcie życia w swoje ręce i działanie. Pozdrawiam magicznie.

autor: Wrozka Magdalena

opinia

Klaudia - opinia

Bardzo pozytywna osoba mam wrażenie ze obdarowała mnie częścią swojej dobrej aury. Bo od razu po seansie zrobiło mi się lżej na sercu. Wyczytała wszystko to co chciałam wiedzieć a nawet więcej. Pomogła mi ogromnie. za co bardzo bardzo dziękuje. Ogromnie polecam nie dość ze zna się na rzeczy to jeszcze tak pozytywna ze człowiek uśmiecha się zaraz po seansie bo mimo ze rożne dostaje się wieści od kart to mama wrażenie ze jej energia powoduje ze zaczynamy wierzyć ze można zmienić los

 • Klaudia
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
opinia

Katarzyna - opinia

Wróżka Magdalena to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Powie Ci wszystko i niekoniecznie same dobre rzeczy,ale z tym niestety trzeba się liczyć. Mnóstwo faktów z przeszłości i teraźniejszości potwierdziło się. Wiele się jeszcze wydarzy,jak faktycznie będzie to się okaże. Jeśli znalazłeś się na życiowym zakręcie to z czystym sumieniem mogę polecić spotkanie z Magdaleną. Dziękuję, na pewno za jakiś czas się spotkamy.

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Lena - opinia

Byłam u Pani Magdaleny już kilka razy. Zawsze rzetelnie przykłada się do stawiania kart, stara się pomóc i doradzić, żebyśmy wybrali jak najlepszy dla siebie kierunek. Jest bardzo ciepłą i uczuciową osobą, przy której można się otworzyć i spojrzeć wgłąb siebie. Jeśli jest się na życiowym zakręcie i nie wie się co robić, zdecydowanie warto umówić się na wizytę, ponieważ czasami możemy dowiedzieć się rzeczy, których nigdy byśmy się spodziewali. Albo po prostu utwierdzić się w przekonaniu, że decyzje, które chcemy podjąć są słuszne. Ja na pewno niebawem znów się u Pani Magdaleny pojawię :)

 • Lena
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Kamila - opinia

Pani Magda przyjeła mnnie bardzo cieplo, sympatycznie. Za wczesnie by jeszcze 'wszystko sie sprawdziło", ale niektóre rzeczy, które Pani Magda wyczytała z kart juz się zadziały :) Gorąco polecam Wrózkę Magdalenę, sama jeszcze na pewno wrócę :)

 • Kamila
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Nikola T - opinia

Z usługi wróżby skorzystałam we wrześniu, namówiona przez przyjaciółkę. Nie ma słów, którymi mogłabym opisać czego doświadczyłam. Wróżka Magdalena doskonale rozumiała wszystkie moje problemy, potrafiła mną pokierować, wskazać drogę za pomocą celnej wróżby. Karty nie kłamią! Wszystko się sprawdziło, a wizyta pomogła mi dokonać pewnej ważnej decyzji życiowej. Polecam wszystkim, sama na pewno jeszcze wrócę!!!!!

 • Nikola T
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »