Wróżka Magdalena

Wróżka Magdalena

Wybierz numer

795-978-886
p...@o2.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Wróżka Magdalena Sopot 4
  • Zdjęcie 2/12 - Wróżka Magdalena Sopot 3
  • Zdjęcie 3/12 - Wróżka Magdalena Sopot 2
  • Zdjęcie 4/12 - Wróżka Magdalena Sopot +9 1
 

O nas

Profesjonalne sesje wróżebne trwające pół godziny, godzinę, lub więcej, przewidywanie przyszłości, oczyszczanie.  Istnieje możliwość wizyty połącznej z przewidywania przyszłosci oraz oczyszczania- wizyty 2 w 1. Jestem dyplomowanym mistrzem reiki i  jasnowidzem, wróżką, a także numerologiem z amerykańskim certyfikatem ukończenia dwuletniej szkoły pod okiem Ireneusza Rybickiego. Stale poszerzam swoje umiejętności,  o czym świadczy szeroka gama dyplomów ezoterycznych w moim gabinecie. Stawiam na jakość i  najwyższe kwalifikacje. Jestem częstym gościem radia i telewizji. Stale udzielam wywiadów dla portali informacyjnych w tym, szczególnie często  dla naszego regionalnego trojmiasto.pl. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo linki do najważniejszych wywiadów ze mną- ale także tutaj, pod prezentacją.
Jestem zdania, że mimo niezwykłej intuicji, jaką posiadam, istotne jest posiadanie  solidnych fundamentów wiedzy  ezoterycznej. Stale się udoskonalam- dla Państwa i dla siebie. Dzięki temu posiadam również wykształcenie mediumistyczne( połączenia z duszami), wykonuję zabiegi ręczne Access Bars( również dyplom), które polegają na wyeliminowaniu z obszaru Państwa głowy trudnej energii i uwolnieniu trudnych emocji odpowiedzialnych za jakość naszej aury i samopoczucie. Istnieje więc możliwość oczyszczenia energetycznego reiki ( praca z samą energią wahadłami) lub oczyszczenia manualnego ( ręcznego w trybie Access Bars).
W trakcie spotkania z Państwem mówię wszystko co widzę- zarówno na podstawie Państwa daty urodzenia, jak i dzieki jasnowidzeniu oraz rozkładom kart. 

UWAGA NOWOŚĆ: Od dziś  posiadam wahadło sprowadzone  z zagranicy typu Mer- Izys. Jest to bardzo trudno dostępne wahadło, które jako jedyne wykorzystuje energię promieniowania kształtów. Posiadam największy rodzaj wahadła, kilkucentymentrowe. Wahadło to powstało na bazie wahadeł egipskich. Mówi się, że wahadło to  tworzy podobne wibracje jak egipskie wahadła Izys. 
Praca z wahadłem doprowadza do  przekazania bardzo dużej dawki energetycznej dla klienta. Zabieg tym wahadłem: uśmierzy Państwa ból konkretnej sfery ciała, jeśli zmagają się Państwo z depresją, czy nerwicą- jestem w stanie pracą z wahadłem pomniejszyć lęki i depresje. Jeśli uważają Państwo z kolei, że mają zbyt mało energii- to zabieg wahadłem podwyższy Państwa siły, moc witalną i energetykę. W zależności od zapotrzebowania: jestem w stanie pomniejszyć Państwa ból, wpłynąć na obniżenie nerwicy, depresji, czy zwyczajnie gorszego nastroju danego dnia, pomniejszyć stany zapalne, wpłynąć na wydajność i odporność. 
 

Oceny (92)

Maria Magdalena
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024

Spotkanie z Panią Magdaleną już od samego początku było wyjątkowe. Wierzę w świat energii, jednak do tego typu spotkań zazwyczaj podchodziłam z dystansem. Kontakt do Pani dostałam od przyjaciółki, która co jakiś czas, znając moją sytuację, wspominała mi o Pani sugerując, abym się do Pani Magdaleny udała. Przez długi czas nie było mi to po drodze - zwlekałam, opierając się na tradycyjnych rozwiązaniach. Musiał upłynąć czas, abym poczuła gotowość - i tak też się stało, bez zastanowienia umówiłam się na wizytę. Nie będę przytaczać tego, co działo się podczas konsultacji. To, co jednak powiem, to fakt, że informacje jakie powiedziała mi Pani Magdalena - usłyszałam już kiedyś od kogoś, zajmującego się również energiami. To byłby zbyt duży zbieg okoliczności. Pani Magdalena również swoją wrodzoną troską i empatią dba o osobę, która spotyka, wierzę też, że ma dar wsparcia, gdzie swoją osobą otula to co trudne, kierując uwagę na to co potrzebne, piękne. Daje nadzieję, jednak z wielką uwagą i ostrożnością odnosi się do aspektów przyszłości. Nie czuję, aby rzucała słowa na wiatr. Czuję jej dar i powołanie oraz to jakim pięknym i wrażliwym człowiekiem jest. Dziękuję i do zobaczenia niebawem.

Wróżka

6.0
Radosław S.
Termin usługi: kwiecień 2024

Wszystko ok. Spotkanie ciekawe dowiedziałem się wszystkiego

Wróżka

6.0
Regina J.
Termin usługi: maj 2024

Z usług tej niesamowitej wróżki skorzystałam w ubiegłym miesiącu i do dziś nie mogę się otrząsnąć... wszystko sprawdziło się w 100%!!! Spotkanie przepełnione magią i ezoteryczną atmosferą, a sama Wróżka przemiła, bardzo otwarta i empatyczna... Serdecznie polecam!!!

Wróżka

6.0
J. Ż.
Termin usługi: maj 2024

Ocena 5,5 na 6 ponieważ za krótki czas od wizyty by odnieść się do kwestii przepowiedni. Zbierałam się dłuższą chwilę żeby napisać tą opinię. W zasadzie byłam pierwszy raz u Pani Magdaleny, ale wiem, że na pewno tam wrócę. Nie była to moja pierwsza wizyta u wróżki. Bywałam u innych. Jednak Pani Magda wydała się być najbardziej wiarygodna. Nie musiałam mówić z czym przyjechałam do Niej. Sama to wiedziała. To niebywałe. Rozłożyła karty i wiedziała. W czasie drogi na wizytę urodziło mi się w głowie pewne zdanie, myśl odnośnie sytuacji, w której się znalazłam. Jakież było moje zaskoczenie, gdy na wizycie Pani Magda wypowiedziała je na głos. To nie mógł być przypadek. Co do przepowiedzi przyszłości . Za wcześnie aby móc się odnieść. Także z tą informacją wrócę tutaj za jakiś czas. Pani Magda ma w sobie coś, co uspakaja człowieka. Na powitanie czekała na mnie pyszna herbatka i uśmiech Pani Magdaleny. Czułam się zaopiekowana, zrozumiana. Dziękuję Pani Magdaleno.

Wróżka

5.5
Damian
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam z całego serca.

Wróżka

5.8
Agnieszka
Termin usługi: luty 2024

Przecudowna osoba o złotym sercu która zawsze stara się doradzić jak najlepiej. Nie narzuca swojego zdania co bardzo mi odpowiada bo ostatecznie to ja decyzuje w jaką stronę to wszystko pójdzie i to bardzo sobie cenię. Korzystałam też z innych wróżek ale jej doświadczenie, umiejętności nie ma równych sobie i nie wyobrażam sobie żebym korzystała z kogoś innego ! Bardzo polecam ️

Wróżka

6.0
Arkadiusz
Termin usługi: marzec 2024

Pani Magdalena to cudowna, empatyczna terapeutka- doskonale oceniła trapiących mnie problem i zaproponowała najlepsze wyjścia. Seanse reiki które prowadziła przyniosły ulgę i uzdrowienie, polecam jeśli poszukujesz pomocy duchowej i prognozy co do przyszłości. Wróżba w pełni się sprawdziła i wiem co robić dalej.Dziękuje.

Wróżka

5.9
Baśka
Termin usługi: styczeń 2024

No cóż ,znamy się już trochę i szczerze mówiąc nigdy się nie zawiodłam zarówno do osoby jaką jest Pani Magda ani do precyzji jej wróżb .Byla pierwsza wróżka do której się zwróciłam w kryzysowej sytuacji na zakręcieżycia .Takze z całego️polecam .

Wróżka

6.0
Rafał
Termin usługi: kwiecień 2024

Sprawdziło mi się na 100%

Wróżka

5.8
Bernadeta
Termin usługi: styczeń 2024

Madzia to naj empatyczniejsza osoba jaką znam Jej dar jest niesamowity Kochani nie wachajcie się korzystajcie z usług tej niesamowitej ciepłej osoby Madzia ma wielkiii dar Madziu dziękuję Ci że jesteś ️

Wróżka

6.0
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2024

Jestem zachwycony doświadczeniem z wróżką Magdaleną! Jej intuicja i wiedza przyniosły mi dużo spokoju i zrozumienia w trudnych chwilach. Jej wyjątkowe umiejętności pomogły mi spojrzeć na sytuację z nowej perspektywy i podejść do niej z większą pewnością siebie. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto szuka wsparcia i jasności w życiu.

Wróżka

6.0
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2024

Od pierwszej wizyty u Pani Magdaleny czułam wyjątkowość tego miejsca. Atmosfera ciepła i pełna empatii sprawia, że spotkania są jak odwiedziny u dobrej znajomej, która rozumie i pomaga. Pani Magdalena to osoba z niezwykłym darem, dla której magia i wróżby to więcej niż zabawa - to prawdziwa pomoc w życiu. Przez lata stała się dla mnie przewodnikiem, oferując trafne przewidywania i mądrą radę. Jej zdolności, intuicja i pozytywna energia sprawiają, że każde spotkanie jest niezapomniane. Wiele osób czuje to samo ciepło i otrzymuje wsparcie, charakterystyczne dla Pani Magdaleny. To niesamowite, jak może wpłynąć na życie ludzi, oferując nie tylko przewidywania, ale coś cenniejszego - zrozumienie i empatię. Polecam wizytę u Pani Magdaleny każdej osobie, która szuka odpowiedzi, wsparcia i pozytywnej energii. To nie tylko wróżka, to przyjaciółka duszy, która swoim darem sprawia, że świat jest lepszy.

Wróżka

6.0
Żaneta
Termin usługi: marzec 2024

Najlepsza Wróżka z jaką jest mi dane współpracować od kilku lat! Wróżby zawsze mi się sprawdzają ! Miła sympatyczna Kobietka , która ma serce Anioła. Z czystym sumieniem polecam !

Wróżka

6.0
Irena
Termin usługi: marzec 2024

Pani Magda nie tylko trafnie wróży, ale także emanuje serdecznością i pozytywną energią. Jej wsparcie sprawia, że nawet najtrudniejsze chwile stają się łatwiejsze do przejścia. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto szuka nie tylko przewidywań, ale także przyjacielskiej dłoni w trudnych momentach życia.

Wróżka

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2024

Regularnie korzystam z usług Pani Magdaleny. Jest to niezwykle mila, ciepła i empatyczna osoba. Wychodzi do człowieka na wprost by dać mu pomocną dłoń w różnych problemach życiowych. Posiada ona profesjonalny warsztat wróżki i zawsze mówi prawdę w związku z pojawiającym się układem kart. Bardzo polecam Panią Magdalenę.

Wróżka

6.0
Maja R
Termin usługi: kwiecień 2024

Wszystko wspaniale, bardzo ciepła, mądra wyważona osoba, chodzę 8 lat do Pani Magdy od lat najlepsza i najbardziej sprawdzalna

Wróżka

6.0
Teresa
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniała osoba, korzystałam z porady w gabinecie Pani Magdaleny i byłam zachwycona!!! Wszystko się sprawdziło, a analiza kart była bardzo szczegółowa i wnikliwa... najlepsza wróżka, z której usług kiedykolwiek korzystałam!!!

Wróżka

6.0
Marta
Termin usługi: styczeń 2024

Jestem zachwycona wizytą u wróżki Magdaleny. Jest to ciepła, empatyczna i bardzo mądra osoba, chodzę od lat, wszystko się sprawdza

Wróżka

6.0
K.P
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo polecam .Cudowna osoba .Czuć dobrą energię .Bardzo mi pomogła

Wróżka

5.7
Irina
Termin usługi: wrzesień 2023

Poleciła mi panią Magdę moja przyjaciółka . Osobiście nie spotkaliśmy ,bo mieszkam w Barcelonę a Pani Magda w trójmieście , wiec cala rozmowa była przeprowadzona przez telefon . Pani Magda jest osobą profesjonalną ciepłą y zaangażowaną w swoją prace . Wszytko mi się sprawdziło za pierwszym razem i dokładnie mi odczytała z kart coś się dzieje w danej sytuacji . Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam !!! Jest wspaniała !!!

Wróżka

6.0