Wróżka Magdalena

Wróżka Magdalena

Wybierz numer

795-978-886
p...@o2.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 

O nas

Profesjonalne sesje wróżebne trwające godzinę, przewidywanie przyszłości, oczyszczanie. Jestem parapsychologiem (dyplom), mistrzem reiki, jasnowidzem, wróżką, numerologiem. Posługuję się kartami tarota, anielskimi, runami, wahadłem.
Dzięki umiejętnościom jasnowidzenia i głębokiej intuicji trafnie przepowiadam Twoją przyszłość, analizując także Twoją sytuację teraźniejszą i przeszłość. Zajmuję się również interpretacją snów i numerologią. W ostatnim czasie jako Mistrz i Nauczyciel Reiki wprowadziłam możliwość porady 2 w 1- połączonej z przepowiadania przyszłości, numerologii i oczyszczania w trakcie jednej wizyty.

W swych poradach posiłkuję się więc głęboką intuicją, kartami (przede wszystkim Tarot Osho, Tarot Cygański, karty Mille Lenormand, Karty cygańskie, runy) jak również podszeptami (Karty Anielskie, Karty Świętych, Karty Jednorożców, Kryształowe Przesłania Aniołów, Wyrocznia Mocy Bogiń).
Spotkanie z Państwem zawsze rozpoczynam od numerologii. Zawsze mówię o wszystkim, co widzę – określam energię ogólną i przechodzę do najważniejszych szczebli. Oprócz kart tarota, run i wyżej wymienionych używam również kart wewnętrznego rozpoznania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie życia się Państwo obecnie znajdują i dlaczego. Istotne są dla mnie radiestezje przy użyciu wahadła – jest ono ważnym narzędziem mojej pracy. Widzę więcej. Prowadzę sesje duchowe, jak i terapie. Posiadam liczne dyplomy, dzięki którym mogą zapoznać się Państwo z wiedzą, którą ciągle poszerzam.
Najważniejszym świadectwem mej edukacji jest dyplom ukończenia nauki z tytułem parapsychologa, który upoważnia mnie do pracy w zawodzie. Posiadam także dyplom ukończenia kursu psychologii psychodynamicznej. Moje doświadczenie składa się więc z bogatego świata duchowego, przeczuć, intuicji, licznych narzędzi pracy (tarot, karty, wahadło, jasnowidzenie), jak i ukończonych kursów.
 
Współpracuję z Twoją duszą i ukazuję najbardziej trafne drogi. Możliwość spotkania u mnie w gabinecie lub porady przez telefon lub Skype dla osób z całej Polski oraz zza granicy. Oprócz przepowiadania przyszłości istnieje również możliwość przekazu Energii Reiki (także na odległość), uzdrowienia Twojej energii, doładowania energetycznego, pracy z Twoimi czakrami poprzez program uzdrawiania czakr.

Istnieje możliwość  zabiegu  REIKI ONLINE( dla osób które nie  mają czasu pojawić się osobiście)
.Zapraszam po więcej bezpośrednich informacji i do zapoznania się z opisem zabiegu na stronie www.wrozkamagdalena.pl, zakładka artykuły.
 

Opinie (5)

Monika
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam z całego serca, wspaniała ciepła szczera osoba o wielkich zdolnościach. Wracałam za każdym razem wszystko co mówi się sprawdza.

Wiktor
Termin usługi: styczeń 2023

Szczerze polecam wizytę u Pani Magdy. Bardzo sympatyczna, otwarta i zaangażowana osoba z prawdziwymi zdolnościami pozazmysłowymi. Na sesji daje z siebie wszystko i wchodzi w głębokie szczegóły bez lania wody. Odczyty Pani Magdy są bardzo dokładne, przyszedłem do niej sceptyczny i zostałem zaskoczony tym jak szerokie spojrzenie ma ta fantastyczna wróżka. Zdecydowanie wrócę na kolejne spotkanie gdy otworzę nowy rozdział w księdze mojego życia.

Wiki
Termin usługi: styczeń 2023

Serdecznie polecam poszukującym pomocy!

Kinga
Termin usługi: styczeń 2022

Usługi Pani Magdaleny poleciła mi koleżanka, która była pod wrażeniem precyzji wróżb. Przejechałam pół Polski, aby spotkać się z Panią Madzią! Już na wejściu czuć niesamowitą atmosferę, Pani Madzia jest wspaniałą, ciepłą i kochaną osobą. Co do usług i wróżb - jestem wprost zachwycona! Dostałam odpowiedź na każde moje zapytanie, problem i inne wątpliwości. Wróżby sprawdziły się nawet co do dnia! :) Pani Madzia z zaangażowaniem rozmawiała ze mną na przeróżne tematy, pomogła w decyzjach trudnych do podjęcia jak i w tych błahych:) Potrafi trafnie pokazać istotę trapiącego dylematu. W dniu wróżby przez myśl przemknęło mi bardzo błahe pytanie, którego podczas wróżby nie zadałam, a co ciekawe - otrzymałam odpowiedź! Niesamowite przeżycie! Podczas pandemii bez żadnego problemu można skontaktować się mailowo lub telefonicznie, co jest ogromnym ułatwieniem w tych ciężkich czasach. Z pewnością po powrocie do "normalności" z wielką przyjemnością kolejny raz odwiedzę Panią Madzię:) Z całego serca polecam wróżby Pani Magdaleny!

Sandra
Termin usługi: wrzesień 2021

Wspaniala osoba, badzo pomogla mi w trudnych sytuacjach zyciowcyh. Podchodzi z sercem i zaangazowaniem. Zalezy jej, zeby pomoc drugiemu czlowiekowi. Wrozby byly trafne i pomogly mi dokonac wlasciwych wyborow. Polecam jako dobrego czlowieka i osobe profesjonalna, wiedzaca co robi.