Wróżka Magdalena

81-715 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 70/12 Mapka
795-978-886
p...@o2.pl pokaż
www.wrozkamagdalena.pl
Wróżka Magdalena Sopot
Godziny otwarcia
pn-ptdo 18:00
sob10:00 - 14:00
Zapisy Poniedziałek- piątek od 9;00-18.00, sobota -10:00-14.00. Urlop w dniach 12.09.2021-17.09.2021. Zapraszam do kontaktu przed urlopem. Jeśli natrafią Państwo na czas urlopowy wówczas kontakt z mojej strony nastąpi tuż po nim

Napisali o nas

O nas

Zapraszam na profesjonalne sesje wróżebne trwające godzinę, jak i indywidualne terapie pracy z Twoją duszą. Jestem parapsychologiem (dyplom), jasnowidzem, wróżką, numerologiem. Posługuję się kartami tarota, anielskimi, runami, wahadłem. Reiki.


*Do tej pory posługiwałam się pseudonimem Izabela, wróciłam jednak do imienia, jakim posługuję się na co dzień. Wciąż jednak Izabela i Magdalena to ta sama osoba (Izabela jest moim drugim imieniem).
 
Dzięki umiejętnościom jasnowidzenia i głębokiej intuicji trafnie przepowiadam Twoją przyszłość, analizując także Twoją sytuację teraźniejszą i przeszłość. Zajmuję się również interpretacją snów i numerologią. W swych poradach posiłkuję się więc głęboką intuicją, kartami (przede wszystkim Tarot Cygański, karty Mille Lenormand, runy) jak również podszeptami (Karty Anielskie, Karty Świętych, Karty Jednorożców, Kryształowe Przesłania Aniołów). Spotkanie z Państwem zawsze rozpoczynam od numerologii. Zawsze mówię o wszystkim, co widzę – określam energię ogólną i przechodzę do najważniejszych szczebli. Oprócz kart tarota, run i wyżej wymienionych używam również kart wewnętrznego rozpoznania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie życia się Państwo obecnie znajdują i dlaczego. Istotne są dla mnie radiestezje przy użyciu wahadła – jest ono ważnym narzędziem mojej pracy. Widzę więcej. Prowadzę sesje duchowe, jak i terapie. Posiadam liczne dyplomy, dzięki którym mogą zapoznać się Państwo z wiedzą, którą ciągle poszerzam.
Najważniejszym świadectwem mej edukacji jest dyplom ukończenia nauki z tytułem parapsychologa, który upoważnia mnie do pracy w zawodzie. Posiadam także dyplom ukończenia kursu psychologii psychodynamicznej. Jestem również uzdrowicielem Reiki. Moje doświadczenie składa się więc z bogatego świata duchowego, przeczuć, intuicji, licznych narzędzi pracy (tarot, karty, wahadło, jasnowidzenie), jak i ukończonych kursów.
 
Współpracuję z Twoją duszą i ukazuję najbardziej trafne drogi. Możliwość spotkania u mnie w gabinecie lub porady przez telefon lub Skype dla osób z całej Polski oraz zza granicy. Oprócz przepowiadania przyszłości istnieje również możliwość przekazu Energii Reiki (także na odległość), uzdrowienia Twojej energii, doładowania energetycznego, pracy z Twoimi czakrami poprzez program uzdrawiania czakr.

Niezwykle skutecznym zabiegiem, który wzmacnia Państwa energię oraz oczyszcza ze wszystkich trudnych przeżyć jest zabieg REIKI ONLINE.Zapraszam po więcej bezpośrednich informacji i do zapoznania się z opisem zabiegu na stronie www.wrozkamagdalena.pl, zakładka artykuły.
 

Opinie + Oceń

opinia

Klaudia L. - opinia

Skorzystałam z usług Wróżki Magdaleny w czerwcu, będąc w totalnej depresji z powodu panującej pandemii, zupełnie pogubiona nie wiedziałam co zrobić ze swoim życiem. Wszystko wokół straciło sens - zamknięta na kwarantannie nie mogłam wychodzić, nie mogłam pracować, nie miałam partnera... Wróżka Magdalena pokazała mi jednak, że czasami warto cierpliwie poczekać na lepsze jutro. Bierne czekanie nie jest wystarczające - w życiu nic nie ma za darmo i czasami trzeba dopomóc szczęściu... nikt nigdy nie wytłumaczył mi tego lepiej niż ta cudowna, otwarta, bardzo uduchowiona osoba. Od czasu tamtej wizyty wróciłam do pracy, poznałam cudownego człowieka, z którym dzielę obecnie swe życie... a wszystko dzięki opartym na rozkładzie kart poradom Wróżki Magdaleny. Ona ma niesamowity dar. Dar przewidywania, umiejętność czytania w duszy drugiego człowieka, wielką empatię... z pewnością nieraz jeszcze powrócę do Wróżki Magdaleny!

 • Klaudia L.
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020
opinia

Sandra - opinia

Wspaniala osoba, badzo pomogla mi w trudnych sytuacjach zyciowcyh. Podchodzi z sercem i zaangazowaniem. Zalezy jej, zeby pomoc drugiemu czlowiekowi. Wrozby byly trafne i pomogly mi dokonac wlasciwych wyborow. Polecam jako dobrego czlowieka i osobe profesjonalna, wiedzaca co robi.

 • Sandra
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021
opinia

dorota - opinia

Nigdy nie podejrzewałam, że kiedykolwiek trafię do wróżki... jednak życie pokierowało mnie w tym kierunku i jestem bardzo wdzięczna losowi, że poznałam Panią Magdę. Ona jest naprawdę niesamowita! Ciepła i serdeczna, z niebywałym darem, czytająca we mnie jak w otwartej księdze, otaczająca przyjacielską opieką... Nie tylko wiedziała wszystko o wyborach, z jakimi się mierzę, ale też potrafiła opisać drogi, którymi mogę podążyć i scenariusze, jakie kryją się za rogiem. To na pewno nie ostatnie nasze spotkanie. Dziękuję!!

 • dorota
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021
opinia

Klaudia O. - opinia

Pierwszy raz skorzystałam z usług Pani Magdaleny około 2 lata temu i już wtedy wiedziałam, że będę do niej wracać. Pani Magdalena jest bardzo ciepłą, empatyczną i pogodną osobą, a przy tym niezwykle trafnie i precyzyjnie odczytuje energię i przekazy duszy. Nie mówi tego, co chce się usłyszeć, tylko to co jest prawdziwe. Jej czytania moją odzwierciedlenie w rzeczywistości, lecz nie zawsze wszystko sprawdza się w krótkim czasie, należy być cierpliwym i uważnym. Warto pamiętać, że to my sami jesteśmy kowalami własnego losu i to my odpowiadamy za nasze wybory. Pani Magda jest tutaj niczym anioł wskazujący nam drogę - wybór należy do nas. Całym sercem polecam usługi Pani Magdaleny i na pewno sama skorzystam z nich jeszcze nie jeden raz.

 • Klaudia O.
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

Wiktoria - opinia

Pani Magda to bardzo ciepła osoba, która wykorzystując swój talent doradza w sposób niezrównany. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto boryka się z problemem. Zostanie potraktowany z pełna uwagą, życzliwością i dobrocią. To nie tylko wróżka ale przede wszystkim świetny psycholog i bardzo dobry człowiek. Skorzystam jeszcze nie raz.

 • Wiktoria
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

Hanna - opinia

Pani Magdalena jest cudowną osobą. Korzystam z jej profesjonalnych usług od wielu lat. To co przekazuje sprawdza się w 100%. Nie tylko przepowiada przyszłość, ale również jest świetnym doradcą. Z pewnością będę wracać do Pani Magdy nie jeden raz.

 • Hanna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Paulina - opinia

Pani Magda jest bardzo miła i sympatyczna osoba szczegółowo podchodzi do sprawy jest w stanie pomóc. Trzeba samemu się przekonać ale na pewno będę korzystać z usług pani Magdy.

 • Paulina
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Rubelit(ka) - opinia

Witajcie poszukiwacze:) Najkrócej mówiąc: warto, warto, warto odwiedzić Panią Magdalenę. To, że coś z przepowiedni się spełnia, to jedno. Dla mnie było to znalezienie dobrej dla siebie pracy, dokładnie po takim czasie, o którym mówiła P. Magdalena i na takich właśnie warunkach, które pokazały Karty! Dodatkowo na seansie można dowiedzieć się wielu ciekawych, inspirujących, często zaskakujących rzeczy o sobie samym i swoim życiu. Wszystko to w miłej, ciepłej atmosferze "rozmowy przy herbacie", jakże jednak rzeczowej!

 • Rubelit(ka)
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Iza - opinia

Bardzo ciepła kobieta. Jestem pod wrażeniem tego co usłyszałam! Jeśli wróżka to tylko Pani Magdalena. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.Mogłabym rozmawiać z tą Panią godzinami . Dziękuję za pyszną herbatkę :)

 • Iza
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Mili - opinia

Polecam z całego serca. Pani Magdalena jest cudowną osobą, na spotkaniu można się wiele dowiedzieć, potrafi doradzić. spotkałyśmy się dwa razy i na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

 • Mili
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Joanna - opinia

Pani Magdalena jest bardzo miłą osobą, która od samego początku umie zbudować ciepłą relację pomiędzy sobą, temu komu wróży oraz pomiędzy wszystkimi duszkami, które fruwają wokół i się nami opiekują. Bardzo cenną rzeczą jest to , że nie tylko widzi nadchodzące zdarzenia i role osób biorących w nich udział ale również umie dobrze doradzić co zrobić aby sytuacja rozwinęła się w pozytywny sposób. U Pani Magdy byłam dziś pierwszy raz ale na pewno wrócę ponownie za jakiś czas aby sprawdzić dalszą swoją sytuację i poznać dalsze kroki, które powinna zrobić. Jeśli ktoś ma trudną sytuację życiową i nie wie co zrobić to na pewno warto skorzystać z rad tej Pani. Gorąco polecam.

 • Joanna
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Joanna - opinia

Wróżka Magdalena zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest nietylko przemiłą osobą, ale przede wszystkim jest bardzo profesjonalna. Na podstawie kart i numerologii była w stanie bardzo dokładnie opisać problemy, z jakimi się zmagam, oraz określić czego mogę spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Wróżka Magdalena ma ogromną wiedzę, wie, co robi, jest przy tym sympatyczną osobą, która potrafi przełamać dystans. Serdecznie polecam!

 • Joanna
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
opinia

Beata - opinia

Wróżby Pani Magdaleny naprawdę się sprawdzają ! Pierwsze rozłożenie jest zawsze ogólne i zależnie od tego co w karty widzą w pierwszej kolejności, od tego zaczynamy wróżenie, bo energia tego zdarzenia jest najsilniejsza. Nie oznacza to wcale, że miesiąc po wyjściu z gabinetu Pani Magdaleny, życie układa mi się tak jak wyczytała w kartach. Na spełnienie jednej z wróżb czekałam rok czasu! Ponadto za każdym razem gdy wracałam, Pani Magdalena wyczytywała w kartach te same kwestie, tylko, że im bliżej było niejako jej spełnienia, tym więcej w kartach było widać na jej temat. To tak jakby energia danego zdarzenia była mocniejsza z chwilą przybliżania się daty jej spełnienia. Interpretacje z kart, które w takiej chwili otrzymywałam od Pani Magdaleny były czytelniejsze, ekspresyjniejsze, mocniejsze. O wielu faktach, które Pani Magda wyczytywała z kart , ona sama nie mogła posiadać wiedzy. Musiała to widzieć w kartach. Nie ma innej możliwości. Ona sama jest przemiłą osobą, ale gdyby nie posiadała daru odpowiedniej interpretacji czy też swoistej intuicji, czy jasnowidzenia, jak kto woli, sama jej empatyczność nie wystarczyłaby abym korzystała z jej wróżb.

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Kasia - opinia

Pani Magdalena jest absolutnie niesamowita. Ogromnie sie ciesze, ze trafilam pod jej skrzydla. Od kilku miesiecy przechodze bardzo trudny etap w swoim zyciu. Pani Magdalena nie tylko wskazuje mi droge, ale dzieki terapii Reiki odzyskuje sily do zycia. Zaufalam Pani Magdalenie i juz czuje, ze decyzje ktore podjelam byly dla mnie najlepsze. Jestem ogromnie wdzieczna, ze moge korzystac z pomocy Pani Magdaleny. Dzieki sile, ktora odzyskalam moge znowu cieszyc sie zyciem. Odzyskalam tez spokoj, ktorego tak bardzo mi brakowalo. Wspolpraca z Pania Magdalena to niesamowite doswiadczenie!

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Ola - opinia

Pani Magda jest wspaniałą, ciępłą kobietą. Mam przyjemność odkrywać z nią przeszłość, teraźniejszość i przyszłość już od ponad roku. Jej dar bardzo mi pomógł przetrwać trudne chwile. Ma niesamowitą intuicję

 • Ola
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
opinia

Dagmara - opinia

Bardzo polecam! Przesympatyczna osoba, która się zna na swoim darze i zawsze pomoże w trudnych sytuacjach i decyzjach!

 • Dagmara
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Natalia - opinia

Z usług Pani Magdaleny korzystam już długi czas i nigdy mnie nie zawiodła. W związku z moją przeprowadzka z Trójmiasta, od roku korzystam z usług online. Świetnie zna karty, wie jak z nich czytać, każdą sytuację interpretuje indywidualnie. Świetna intuicja i umiejętności. A na dodatek jest bardzo serdecznym i ciepłym człowiekiem z niesamowita energią. Serdecznie polecam.

 • Natalia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Sara - opinia

Skorzystałam w ubiegłym miesiącu z usługi tej wspaniałej, ciepłej i magicznej osoby... Muszę przyznać, że mimo mego wcześniejszego sceptycyzmu jestem absolutnie oczarowana i oniemiała! Wróżka Magdalena dokonała dokładnej analizy mej sytuacji życiowej, sprawiała wrażenie, jakby z góry wiedziała, co chcę jej powiedzieć... Sama wróżba również była wielce trafna - już zaczęło się sprawdzać, a tok zdarzeń był dokładnie taki jak Magdalena zapowiedziała! Wszystkim polecam Wróżkę Magdalenę jako doradcę duchowego - ja na pewno nie jestem zawiedziona!

 • Sara
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Mateusz - opinia

Nie polecam, najgorsza wróżka u jakiej byłem, ludzie piszą, że miła atmosfera ale co z tego, skoro poziom usługi mizerny. Na spotkaniu było zwykłe "lanie wody" i gadanie o rzeczach których każdy by się mógł domyśleć nie będąc wróżką. Kilka nietrafnych faktów z dotychczasowego życia a z przyszłości niestety również nic się nie spełniło mimo, że już powinno. Kontakt telefoniczny też słaby, ciężko było się umówić. Pieniądze wydane w błoto.

 • Mateusz
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie Panie Mateuszu. Tak jak wspomniałam w wiadomości prywatnej był Pan u mnie zaledwie osiem tygodni temu. To zdecydowanie za krótko na realizację przepowiedni. Energia to nie zegarek. Można oszacować mniej więcej lecz w dużej mierze pan również musi zrobić coś od siebie by zrealizować to o czym mówiliśmy. Sam fakt że zamieszcza pan opinie po takim czasie świadczy o Pana sceptycyzmie oraz liczeniu na to że wróżba zrealizuje się bez Pana udziału. Czas podaję zawsze od do. Myślę iż sam fakt iż po tak krotkim czasie pisze Pan takie rzeczy daje do myślenia i pokazuje Pana nastawienie. Wskazuje drogę lecz to do Pana należy wzięcie życia w swoje ręce i działanie. Pozdrawiam magicznie.

autor: Wrozka Magdalena

opinia

Klaudia - opinia

Bardzo pozytywna osoba mam wrażenie ze obdarowała mnie częścią swojej dobrej aury. Bo od razu po seansie zrobiło mi się lżej na sercu. Wyczytała wszystko to co chciałam wiedzieć a nawet więcej. Pomogła mi ogromnie. za co bardzo bardzo dziękuje. Ogromnie polecam nie dość ze zna się na rzeczy to jeszcze tak pozytywna ze człowiek uśmiecha się zaraz po seansie bo mimo ze rożne dostaje się wieści od kart to mama wrażenie ze jej energia powoduje ze zaczynamy wierzyć ze można zmienić los

 • Klaudia
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »