Wróżka Emilia - tarot, numerologia, seanse

Wróżka Emilia

Wybierz numer

500-388-955
w...@wp.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/9 - Wróżka Emilia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Wróżka Emilia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Wróżka Emilia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Wróżka Emilia Gdańsk +6 1
 

O nas

Zapraszam na 
​​​​​​Wróżby z Kart Tarota .
Karty kładę od 25 lat  zawodowo
 Ukladam Runy,skrypty, runiczne np. Na sprzedaż, miłość, egzamin 
Oczyszczam osoby,przedmioty,nieruchomości 
Korzystam z wahadełka Do rytuałów używam białej szałwii,ziół 
Sporządzam-Portrety Numerologiczne -Porady psychologiczne
Seansy godz  210zl
Seanse pół godz 120zl
​​​​​​Seanse 1:5 godz  300zl

Pracuję online na aplikacji Meet 
Telefon
Skype 
Zapraszam do wielkiej przygody z Kartami Tarot
 Przeszłości nie możemy zmienić ale przyszłość jest przed nami i możemy pomóc sobie ją uporządkować
Zapraszam Emilia 

Oceny (93)

Zuza
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023

Najwspanialsza osoba jaką znam. Szczera, uczynna, pomocna o każdej porze dnia i nocy:) Posiada niezwykły talent i nadzwyczajną intuicję, które podziwiam od wielu lat. Trafiłam do Emilii w bardzo trudnym momencie życia, tak jak wiele osób, które nie mają już nadziei, że wszystko może się jeszcze zmienić na lepsze. Oczywiście nie usłyszałam tego co chciałam, ale dziś wiem, że jest wiele rozwiązań i dróg do wybrania, a dzięki Emilii i Tarotowi mogę znaleźć najlepsze z nich. Natomiast co do rzeczy, na które nie mam wpływu, nauczyłam się przyjmować je z pokorą. Polecam z całego serca, nawet osobom bardzo sceptycznym i jestem pewna, że na pewno zmienią zdanie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za zaufanie

Wróżka

6.0
M
Termin usługi: kwiecień 2024

Seans z Panią Emilią jest lepszy niż wizyta u terapeuty. Niedość, że jest świetnym psychologiem to jest przede wszystkim ciepła osoba , która rozumie potrzeby i emocje drugiej osoby ️ Ma niesamowitą energię , którą potrafi naprowadzić najbardziej zagubionego człowieka i pomoże rozwiązać każdy problem, motywuje do działania i dodaje sił . Potrafi od razu odczytać i trafnie opisać profil osobowy , jest bardzo wiarygodna. Zdecydowanie polecam .

Wróżka

6.0
Julia
Termin usługi: maj 2024

Serdecznie polecam. Pani Emilia to osoba niezwykle profesjonalna, zaangażowana a przede wszystkim konkretna i rzeczowa. Jestem bardzo wdzięczna za cenne wskazówki i porady. Wróżba przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze.

Wróżka

6.0
Lesulesu
Termin usługi: kwiecień 2024

Super i rzeczowa Emilia

Wróżka

6.0
Luchluch
Termin usługi: kwiecień 2024

Super, konkretnie i miło.Dziękuję

Wróżka

6.0
Paulina
Termin usługi: kwiecień 2024

Super, polecam :)

Wróżka

6.0
Sofia
Termin usługi: kwiecień 2024

Serdecznie polecam

Wróżka

6.0
Ewa
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam z całego serca.Pani Emilia jest wspaniałą i życzliwą osobą,służy dobrą radą,wszystkie wskazówki są trafne i pomocne.Pani Emilio dziekuję i pozdrawiam cieplutko

Wróżka

6.0
Wiola
Termin usługi: kwiecień 2024

P.Emilia jest niezwykle profesjonalną i ciepłą osobą ,na spotkanie z nią zawsze czekam z niecierpliwością .Wszystko się sprawdza a ja że spotkań wychodzę bardzo podbudowana .Dla mnie jest to swojego rodzaju terapia .Z całego serca polecam .

Wróżka

6.0
KrykKryk
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam. Każdy ma swoj powód do wizyty

Wróżka

6.0
Rybapływa8
Termin usługi: kwiecień 2024

Po prostu najlepsza!Mądra,empatyczna. Ma doświadczenie i kwalifikacje. Wiele lat korzystam z usług Emilki i wracam regularnie. Poza tym, że jest świetną wróżką to też wspaniały człowiek który zna życie i ludzi. Polecam

Wróżka

5.9
Monika
Termin usługi: luty 2024

Spotkanie Pani Emilii odmieniło moje dotychczasowe życie. Pokazała mi, że nie ma sytuacji bez wyjścia a także, iż wszystko co mnie spotkało było w jakimś celu. Pani Emilia jest bardzo empatyczną i życzliwą kobietą natomiast interpretacja kart zawsze trafiona. Bardzo dziękuję Pani Emilio...

Wróżka

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniała służy dobrą radą i sercem pomocna same superlatywy️️️️ pełen profesjonalizm. Uwielbiam pozdrawiam serdecznie.

Wróżka

6.0
Beata
Termin usługi: luty 2024

Bardzo trafna interpretacja Tarota, pomocne rady. Serdecznie polecam. Korzystam z usług od kilku lat. Dziękuję P.Emilio:-)

Wróżka

6.0
Sylwia
Termin usługi: luty 2024

Wspaniałąa, ciepła osoba z pozytywną energią. Polecam. :)

Wróżka

6.0
Marysia
Termin usługi: styczeń 2024

Z usług Emilii korzystam od wielu lat i jest absolutnie najlepsza. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie oraz niepowtarzalny dar, jest profesjonalistką, a przy tym ciepłą i empatyczną osobą. Choć nakrzyczeć też potrafi ;) (i słusznie) Spotkania z Emilią mają bardzo kojący klimat, człowiek czuje się zaopiekowany i wie, że otrzyma najbardziej trafną radę i pomoc, której potrzebuje. Wszystkie wskazówki i przepowiednie nie są jedynie słodkimi obietnicami - sprawdzalność to niemal 100%, poza tym Emilia jest całkowicie szczera. Czasem prawda bywa niewygodna lub wręcz trudna, ale Emilia pomaga ją zaakceptować i wspiera człowieka. Podsumowując - dla mnie idealna, wróżby na najwyższym poziomie.

Wróżka

6.0
Marcelina
Termin usługi: styczeń 2024

Pani Emilia to bardzo sympatyczna, przemiła, kochana i ciepła osoba o ogromnym doświadczeniu. Znamy się z Panią Emilia już parę ładnych lat. Zawsze w momentach kryzysu, zwątpienia mogę liczyć na pomoc od P. Emilii. Jest profesjonalistką w tym czym się zajmuje. Ma ogromny dar, który miałam szanse poczuć na własnej skórze. Zawsze podnosi mnie na duchu i uspokaja a mało komu udaje się to osiągnąć. To co mówiła Pani Emilia sprawdziło się. Świetnie rozgryza każdą osobę i jej numerologię. Jest osobą godną zaufania. Szczerze z całego serca polecam i na pewno moja znajomość z Panią Emilia będzie trwała jeszcze długo.

Wróżka

6.0
Darek
Termin usługi: styczeń 2024

Od lat korzystam,z wróżb pani Emilli,każde przewidywania są trafne i się spełniają.To naprawdę niezwykłe,jak nadzwyczajny dar posiada ta kobieta.Jestem w stałym kontakcie z panią Emillią,która zawsze służy mi pomocą,kiedy tego potrzebuje.Jeżeli wciąż zastanawiacie się nad wyborem wróżki,z pełnym przekonaniem polecam panią Emillię :)

Wróżka

6.0
Rafał
Termin usługi: styczeń 2024

Korzystam od Lat , Bardzo sprawdzone wróżby. Polecam z Całego serca. Tarot na najwyższym poziomie.

Wróżka

6.0
Justyna
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo Dziękuję p. Emilio Wskazówki uchroniły mnie przed walką Zadziałałam szybciej Mogę tylko żałować że nie skorzystam szybciej Polecam

Wróżka

6.0