Wykrzyknik - akademia zabawy i edukacji

Wykrzyknik

Wybierz numer

733-109-080
b...@wykrzyknik.edu.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/19 - Wykrzyknik Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - Wykrzyknik Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - Wykrzyknik Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - Wykrzyknik Gdańsk +16 1
 

TV Filmy

46

Wykrzyknik Promo - zostań w domu, my przyjdziemy do Ciebie

Imprezy

O nas

Mulitifunkcyjne miejsce edukacyjno-rozrywkowe, gdzie nauka zamienia się w zabawę, a niemożliwe nie istnieje! Urodziny, warsztaty, festyny, firmowe zjazdy, eventy, zajęcia dodatkowe, półkolonie i wiele innych. Z pewnością mamy wszystko czego szukasz!
Naszym celem jest edukowanie dzieci w najprzyjemniejszy dla nich sposób - poprzez zabawę. Umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym, gdzie każdy wybawi się i wykrzyczy. Oprócz Sali Zabaw i szaleństwa na 3-piętrowej konstrukcji z basenem z kulkami, trampolinie oraz macie interaktywnej z zasobem 100 gier, oferujemy także szeroki zakres usług językowych, artystycznych i terapeutycznych skierowanych do dzieci w wieku 6 miesięcy do 13 lat. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną oraz niezwykle zaangażowaną kadrę. Korzystamy z najnowszych technologii, stosujemy innowacyjne metody i formy pracy.

Nasza specjalność to także:
- organizacja wyjątkowych, tematycznych i niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci od 4 roku życia. 
- półkolonie tematyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat, z masą atrakcji, ciekawymi wyjazdami i wspaniałą opieką - zarówno dla osób indywidualnych jak i personalizowane oferty dla firm
-organizacja czasu dla dzieci pracowników firm podczas zjazdów, konferencji i delegacji, koordynacja zjazdów również na terenie kraju - zapewnienie rozrywek i opieki dzieciom
-festyny pracownicze, szkolne, osiedlowe
-imprezy integracyjne
-eventy
-warsztaty dla szkół i przedszkoli
-cykle warsztatów dla grup zorganizowanych

Nie znalazłeś dokładnie tego, czego szukasz? Żaden problem. Zadzwoń, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić ;)

Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą ofertą.

Oceny (8)

Marta
Termin usługi: wrzesień 2023

Rewelacyjne miejsce dla dzieci!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Rafał
Termin usługi: wrzesień 2023

Dla mnie TOP! Serdecznie polecam, można by rzec, że satysfakcja gwarantowana. Bardzo kreatywne i profesjonalne podejście do tematyki urodzić. Duży wachlarz proponowanych urodzin, każdy znajdzie temat dla swojej pociechy. Jak urodzinki to tylko z Wykrzyknikiem.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Eliza
Termin usługi: wrzesień 2023

Wykrzyknik to jeden z najlepszych placów zabaw dla dzieci, co prawda samo miejsce nie nastawia się w dużej mierze na zabawę na placu, a przede wszystkim na rozwój dziecka to i tak bez wahania możemy nazwać to miejsce idealnym miejscem na zabawę dziecka w wolnym czasie, czy w trakcie urodzin.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Renata
Termin usługi: lipiec 2023

To nie są zwykle urodziny, to niesamowita przygoda pełna zabaw i aktywności, gdzie cała uwaga i zaangażowanie są w 100% poświęcone dzieciom i ich potrzebom. Uśmiechnięte i kolorowe animatorki, bardzo ciekawe tematy i indywidualne podejście - nie ma problemu aby każdy z programów dostosować pod specjalne życzenia jubilatów ;) córka jeszcze przez miesiac wspominała imprezkę i już wie, gdzie będzie świętować za rok. Polecamy serdecznie!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Ewa K.
Termin usługi: wrzesień 2023 

Rewelacyjna oferta dla każdego dziecka, ciesząca portfel rodzica ;) zaangażowane Panie animatorki pełne pasji i energii, zajęcia dla dzieci wciągające na tyle, że wracamy co roku praktycznie od początku istnienia tego miejsca. Do tego ciągle poszerzająca się oferta zajęć dla szkół - czego chcieć więcej. polecam!

Centra edukacyjne dla dzieci

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2023

Organizacja każdej imprezy jest na najwyższym poziomie. Wszystkie panie animatorki są świetne w tym, co robią. Szefowa Pani Maria jest nieoceniona - dla niej nie ma rzeczy niemożliwych Polecam z całego serca to miejsce!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023 

Profesjonalna kadra. Kreatywne zajęcia. Wspaniała zabawa i edukacja w jednym. Polecam każdemu

Centra edukacyjne dla dzieci

6.0
Monika
Termin usługi: kwiecień 2023

Super zorganizowane urodziny :) Bardzo miłe podejście:) zdrowe przekąski. Było bardzo miło:)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0