Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku

Wybierz numer

58 341-98-51 58 305-41-13 882-067-770
 

Oceny (36)

rubi
Termin usługi: styczeń 2024 

super wykładowcy

Szkoły wyższe

6.0
Madzia
Termin usługi: luty 2023 

Kończę w tym roku studia (Bezp. wewn.) i na pewno wiele rzeczy mozna by było poprawić ale czy ja wiem jak jest na innych uczelniach? pewnie podobnie. Ja w tych momentach, w których potrzebowałam zawsze uzyskałam potrzebna pomoc od wykładowców, głównie wtedy kiedy był u mnie problem pogodzenia niektórych zaliczeń z pracą i to w sumie było dla mnie najwazniejsze. Tych parę lat spędzonych w WSB uważam za dobrze wykorzystany czas.

Szkoły wyższe

5.2
Ilka
Termin usługi: listopad 2022 

Jestem bardzo zadowolona z uczelni! Wykładowcy do rany przyłóż, zawsze się dogadałam w każdej sprawie. Polecam!

Szkoły wyższe

6.0
Wiktoria
Termin usługi: październik 2022 

Cieszę się, że wybrałam właśnie tą uczelnie, bo wykładowcy naprawdę w przystępny sposób przekazują swoją wiedzę :-)

Szkoły wyższe

5.4
Iza
Termin usługi: wrzesień 2022 

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i naprawdę pozytywnie nastawiona do studentów. Szkoła kładzie nacisk na praktykę, dzięki temu jest się świetnie przygotowanym do zawodu. Szczerze polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za tak pozytywną opinię.

Szkoły wyższe

6.0
Anita Barwicka
Termin usługi: czerwiec 2022 

Rzetelna szkoła, doceniona też przez Polską Komisję Akredytacyjną. Elastyczne podejście do terminów dla studentów pracujących.

Szkoły wyższe

5.6
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2022 

Wspaniali wykładowcy, mnóstwo wiedzy do przyswojenia. Kierunku unikalne, warte uwagi zwłaszcza jeśli ktoś interesuję się bezpieczeństwem. Polecam :-)

Szkoły wyższe

6.0
Krystian W.
Termin usługi: czerwiec 2021 

Kończę tutaj studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe (magisterka), ciekawe wykłady i zajęcia terenowe. Nie żałuję wyboru Uczelni, zastanawiam się jeszcze nad podyplomówką, polecam

Szkoły wyższe

6.0
hanka
Termin usługi: luty 2020 

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę. Tam w dziekanacie zawsze znajdzie się pomocna osoba, to się ceni. Wykładowcy są ok

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za rekomendację!

Szkoły wyższe

6.0
Absolwent
Termin usługi: grudzień 2019 

Po trzech latach studiów oceniam na plus. Zajęcia praktyczne zawsze ciekawie zorganizowane.

Szkoły wyższe

5.6
Iwona
Termin usługi: październik 2019 

Pozytywna atmosfera. Dziekanat nie sprawia problemu w niczym. Można wszystko załatwić w spokoju i bez pośpiechu.

Szkoły wyższe

5.2
J123
Termin usługi: lipiec 2019 

Uczelnia ma swoje plusy i minusy, jak każda. Wszędzie znajdą się niemiłe panie z dziekanatu i wykładowcy, którzy lekceważą studentów i swoją pracę, ale na tej uczelni to w sumie rzadkośc. Jak komuś zależy na czymś więcej niż tylko parpier, to ma możliwosci na tej uczelni - mieliśmy zorganizowane kilka naprawdę fajnych warsztatów, zajęć na strzelnicy, zajęcia w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych na symulatorach, ale to zależy od wybranej specjalności. Płacić trzeba jak na każdej prywatnej uczelni, ale poziom opłat nie jest wyższy niż gdzieś indziej, a .wiele osób dostaje stypendia i opłaty aż tak nie bolą. W sumie ja daje mocny plus.

Szkoły wyższe

5.0
Pracownik
Termin usługi: czerwiec 2019 

Uczelnia tylko i wyłącznie dla papierka!!! Nie dbająca o studentów. Mająca wiele "bonifikat" a co się z tym wiąże też... wiele pułapek zastawionych na studentów i w efekcie wielu z nich traci bardzo szybko te niby świetne "bonifikaty". I w ogóle co to za "Uczelnia", która nie stosuje się do własnych przepisów. Osoba z mgr jest dziekanem i się tak tytułuje w wiadomościach a w Statucie jest jasno napisane, że to stanowisko może zajmować osoba z co najmniej stopniem dr. to kpina a nie Uczlenia!!!

Szkoły wyższe

1.5
Marcin
Termin usługi: maj 2019 

fajne zajęcia terenowe, fajni wykładowcy, atmosfera nawet w dziekanacie spoko :D

Szkoły wyższe

5.6
Pawel
Termin usługi: kwiecień 2016 

ot typowa szkoła w stylu zapłac a dostaniesz papier . Wykladowcow z ktorymi sie ciekawie i rozwojowo pracowało moglbym policzyc na palcach 1 reki. pozdrawiam państwa ktorzy smetnym glosem prowadzili wyklady czytajac gotowe prezentacje z pulpitu komputera, wieczny chaos i balagan w dziekanacie ( jedynym jasnym pktem dziekanatu była mila pani za biurkiem ) czy koniec koncow tak cholernie nie klarowną umowe ze co prawda przez swoje zaniedbanie ale pozwolilem w sposob dość nieuczciwy obciazyc sie bezsensownymi kosztami. zeby bylo smieszniej windykacja sie zaczela upominac po kilku latach kiedy mam juz dom, rodzinie i zupelnie wymazalem epizod z tą szkołą z pamieci. to tak a propos tego balaganu u nich.... polecam tylko jesli komus zalezy na papierze malym nakladem sil. pamietajcie ze to nie uczelnia z prawdziwego zdarzenia tylko prywatne przedsiębiorstwo.

Szkoły wyższe

2.0
Filip
Termin usługi: październik 2017 

Wykładowcy super, bardzo kompetentni. Zajęcia przygotowane rzetelnie, mogę powiedzieć, że wyniosłem dużo informacji życiowych, które byli bardzo ciekawe.

Szkoły wyższe

5.8
sqax88
Termin usługi: maj 2017 

Nie do konca przypomina to uczelnie wyższą. Poziom nauczania jest na średnim poziomie, jeśli chodzi o kadre to zdarzają się kompetentni wykladowcy. Zajęć dodatkowych próżno szukać w tej szkole, ale za to jest dużo fajnych zajęć terenowych. Ceny dość wysokie, uczelnia nastawiona na czysty zysk. Jeśli ktoś chce zrobić tylko papiery to polecam. p.s. brak jakiejkolwiek sprawiedliwości, ci co trzymają sztamę w dziekanacie mają oceny za ładne oczy ;)

Szkoły wyższe

3.0
50+
Termin usługi: 2016-08-03 

widziałem standard w innych prywatnych i państwowych WSB funkcjonuje i rozwija się , pomimo różnych komentarzy - wystąpienia absolwentów na zakończenie studiów przyprawiają o dreszcze i łezkę wzruszenia

Szkoły wyższe

5.2
Mark
Termin usługi: 2015 

Szkoła fajna, świetna kadra, bardzo przyjemne i pomocne panie w administracji. Przystępne ceny!

Szkoły wyższe

4.4
Ruda
Termin usługi: ukończyłam studia w 2016 

Niskie czesne, zjazdy średnio dwa razy w miesiącu (soboty i niedziele). Nigdzie indziej nie spotka się takich wykładowców jak na WSB! Jak najbardziej polecam studia na tej Uczelni

Szkoły wyższe

4.8