XX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta

XX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

Wybierz numer

58 347-97-12
x...@xxlo.pl pokaż
 

W tym obiekcie znajdują się:

Artykuły o nas

 • Nowy ranking szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl
  Rekrutacja do szkół średnich ruszy za niespełna 3 miesiące. Również w połowie maja uczniowie napiszą egzamin ósmoklasisty 2024 i staną przed ważnym wyborem: jaką szkołę ponadpodstawową wybrać? Jak dostać się do dobrej szkoły średniej? Jakie są progi punktowe i profile klas? Już po raz czwarty stworzyliśmy ranking szkół średnich w Trójmieście, który może ułatwić uczniom podjęcie decyzji. Na podstawie wyników egzaminów maturalnych z 2023 r. wyłoniliśmy te licea ogólnokształcące i technika, w których uczniowie wypadli najlepiej podczas egzaminów końcowych.
  19 lutego 2024 (250 opinii)
 • Ranking Perspektywy 2024. Znamy najlepsze licea ogólnokształcące i technika
  Najlepsze licea ogólnokształcące i technika na Pomorzu, w Trójmieście i w Polsce według Rankingu Perspektywy 2024. Najlepsze pomorskie III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni zajęło w skali kraju 5. miejsce. Z kolei Technikum nr 4 im. Obr. Poczty Polskiej w Gdańsku, które zwyciężyło w regionie w skali kraju, zajmuje 21. pozycję. Zestawienie rankingów Liceów i Techników Perspektywy zostało przygotowane już po raz 26.
  11 stycznia 2024 (82 opinie)
 • Rekrutacja do szkół średnich 2023/24. Listy zakwalifikowanych. Jakie progi punktowe?
  19 lipca, w środę, od godz. 13:00 ogłoszono wyniki tegorocznej rekrutacji do szkół średnich na rok szkolny 2023/24 - szkoły opublikowały listy zakwalifikowanych kandydatów. Od jutra do 26 lipca 2023 r. do godz. 15 uczniowie będą mieli czas na potwierdzenie woli przyjęcia. 1 sierpnia rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca. Wiemy już, ile punktów trzeba było uzyskać, by dostać się do poszczególnych trójmiejskich liceów i techników
  19 lipca 2023 (1053 opinie)

O nas

Zadaniem naszej szkoły jest:
stworzenie liceum o najwyższych standardach edukacyjnych, plasujących szkołę w gronie najlepszych w Gdańsku.

Oceny (2)

Rodzic
Termin usługi: maj 2023 

Nasze dziecko przeniosło się z tej szkoły, bo było źle traktowane przez wychowawcę, nauczycielkę od matematyki, dyrektorkę i psycholog szkolna. W nowej szkole ponadprzeciętne wyniki oraz wiele osiągnięć. Myślę, że tymi osobami powinien się zająć prokurator jeśli jeszcze tego nie robi. Szkoła dno!!! Z 30 osobowej klasy do końca pozostało naście. Aż nie chce się wierzyć, że kuratorium z tym nic nie robi i przymyka oko na takie "metody" nauczania.

Szkoły średnie

1.0
uczeñ
Termin usługi: listopad 2022 

dobra i przyjemna szkoła ale trzeba się przyłożyć do nauki

Szkoły średnie

5.0