Oceny (7)

Zawiedziony

Tragedia, mięso wołowe (świeżych warzyw nie zauważono) czerwona kapusta jedynie,sosy mieszane (nie odczuwalne), mięso kurczaka podobnie. Dla dzieci wziąłem mieszane,nie ruszyły gdzie jedno mięsne a drugie warzywno pitowe, oboje nie ruszyli niczego. Próbowałem dojeść ale mieszane miało posmak tanich perfum,poza tym wyciekł z tego jakiś łój... Także po rekomendacjach z YT pewnego człowieka przyjechałem z Jasienia...i nigdy nie wrócę

Kebaby

2.0
zuo

Najlepszy w Gdańsku. Do niedawna uważałem za top kebab w budzie na dworcu we Wrzeszczu. Yolo jednak przebił.

Kebaby

6.0
Izabela

Już na samym wejściu miejsce robi wrażenie. Klimatyczne, czyste. Obsługa pracuje ze smakiem, szybka i dokładna a przy tym bardzo kontaktowa. Szef Bartek to odpowiedni człowiek w Yolo. Dosłownie pozytywnie trzęsie tym miejscem. A jedzenieooo rany ,,niebo w gębie,,. Wszystkie składniki świeże, mięso smaczne, menu czytelne. Sosy przygotowane autorsko. Można dobrze dobrze zjeść a przy okazji delektować smacznym kebabem w bułce, na talerzu lub w tortilla.

Kebaby

6.0
Maria

Na tą chwilę Nr 1 na mojej liście... Jeeeee...

Kebaby

5.8
Koneser

Na chwilę obecną najlepszy kebab w Gdańsku. Cena może mniej atrakcyjna ale mięso od piripiri to nie są tanie rzeczy.

Kebaby

5.8
Mariusz

Rozumiem, że pierwszy dzień i totalny chaos przekładający się na ponad godzinny czas oczekiwania, ale jakość potrawy pozostawia wiele do życzenia: począwszy na niewyczuwalnych przyprawach i sosie, poprzez zbyt spieczony placek, który potem rozpada się w dłoniach od zbyt mokrych dodatków (aż woda dosłownie z tego cieknie) a na malej ilość mięsa skończywszy. Chłopaki, przyłóżcie się, może nawet delikatnie cena do góry, ale popracujcie nad jakością. A organizacja przyjdzie z czasem. Powodzenia!

Kebaby

4.0
Mieszkaniec

Miejsce na poziomie, z pomysłowym menu w świetnym wykonaniu

Kebaby

6.0