Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody

znajduje się w Galeria Madison

Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody

Wybierz numer

785-005-405
m...@yasumi.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Yasumi Gdańsk Madison Instytut Zdrowia i Urody Gdańsk +11 1
 

TV Filmy

4

Voucher Spa Yasumi Madison Gdańsk

O nas

Zapraszamy do Yasumi Gdańsk Madison, gdzie kompleksowo dbamy o Twoje piękno i relaks, inspirowany japońską pielęgnacją. Oferujemy szeroką gamę usług, zabiegów na twarz i ciało, takich jak depilacja laserowa, kriolipoliza, trychologia, pielęgnacja twarzy i ciała, pedicure, oraz masaże spa, lecznicze i sportowe. Yasumi Madison to idealne miejsce dla osób poszukujących profesjonalnej, kompleksowej pielęgnacji i odprężenia. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w kosmetologii, fizjoterapii i trychologii. Oferujemy również bony podarunkowe - doskonały pomysł na prezent, oraz wysokiej jakości kosmetyki marki Yasumi. Zapraszamy do odwiedzenia Yasumi Madison w Gdańsku i poczucia się pięknie od stóp do głów!

Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na wizytę w gabinecie kosmetycznym Yasumi Madison Gdańsk?
Na wizytę w gabinecie Yasumi Sopot można umówić się telefonicznie (tel. 785 005 405), mailowo: madisongdansk@yasumi.pl, przez messengera YasumiGdanskMadison, on line przez platformę booksy: https://yasumimadison.booksy.com
Na czym polega oferta specjalna Happy Hours w gabinecie Yasumi Madison Gdańsk?
Oferta Happy Hours to oferta specjalna na wybrane zabiegi z oferty Yasumi Madison Gdańsk. Jeśli dysponujesz czasem przed południem możesz wpaść do nas i wykonać zabieg w specjalnej cenie.
Oferta HAPPY HOURS obowiązuje od poniedziałku do piatku w godz 9-14.00 (godzina rozpoczęcia zabiegu)
Oferta HAPPY HOURS obowiązuje do odwołania w danym miesiącu
O zmianach oferty HAPPY HOURS poinformujemy na stronie internetowej w zakładce Nowosci/promocje lub na Facebooku lub na Instaramie
Ofert Happy Hours nie można nabyć w formie vouchera, karnetów ani opłacić z wyprzedzeniem.
Ofert Happy Hours nie można realizować za pomocą voucherów wygenerowanych przez MyBenefit, Katalog Marzeń, Prezent Marzeń, Yasumi Polska
Ofert Happy Hours nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, kodami ranbatowymi
Czy zabieg Kriolipolizy w gabinecie Yasumi Madison Gdańsk trzeba wykonywać w serii?
Kriolipoliza, czyli wymrażanie komórek tłuszczowych jest zabiegiem nie wymagającym serii. W zależności od potrzeby i planowanego efektu można zabieg na ten sam obszar wykonać najwcześniej po 3 miesiącach.
Ile kosztuje depilacjaa laserowa?
Aktualny cennik zabiegowy znajduje się na stronie - kliknij w link https://madison.yasumi.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-laser-diodowy
Możesz zakupić pojedyncze zabiegi lub korzystać z pakietów zabiegowych depilacji, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić.
Jakie obszary ciała można poddać depilacji laserowej w gabinecie Yasumi Madison Gdańsk??
Depilację laserową można zastosować na wielu obszarach ciała, w tym na twarzy (np. wąsy i broda), nogach, bikini, ramionach, plecach i innych miejscach. Ważne jest, aby przed zabiegiem przeprowadzony był przez kosmetologa szczegółowy wywiad wykluczający ewentualne przeciwskazania do depilacji na konkretnym obszarze ciała.
Jak działa depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa poprzez skierowanie impulsów światła laserowego na pigment melaniny, która jest obecna w mieszku włosowym. Światło laserowe zostaje wchłonięte przez melaninę, co prowadzi do uszkodzenia mieszka włosowego i uniemożliwienia dalszego wzrostu włosa. W trakcie serii zabiegów laserowych, włosy stają się coraz cieńsze i słabsze, a niektóre mogą całkowicie przestać rosnąć.

Oceny (1)

Elżbieta
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2021 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej, jak każdy w serii, wykonany przez p. Kaję starannie, profesjonalnie i z wielką dbałością o szczegóły. Do tego piękny wystrój, sympatyczna, relaksująca atmosfera sprawiają, że z przyjemnością wracam do Yasumi w CH Madison.

Salony kosmetyczne

6.0