Yatta Sushi

Yatta Sushi

Wybierz numer

533-805-544
k...@yatta-sushi.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/4 - Yatta Sushi Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Yatta Sushi Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Yatta Sushi Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Yatta Sushi Gdańsk 1
 

O nas

Autentyczna japońska kuchnia, luźna atmosfera i niepowtarzalny design!
W naszym menu znajdziecie sztandarowe japońskie pozycje wzbogacone o wyobraźnie naszych sushi masterów, którzy zapewnią niezapomniane chwile!

Oceny (6)

Sylwia
Termin usługi: lipiec 2023  

Nigdy nie zdazylo mi się napisac negatywnej opinii ale niestety tym razem P Klaudia podobno Menager sprowokowała mnie do tego!!! Jem w tej restauracja kilka razy w roku z rodzina i zawsze jest ok ale tym razem kupilam ja z aplikacji Finebite czyli za pół ceny i tym razem obsługa była koszmarem!!! Pani Klaudia nie pozwoliła nam połączyć dwóch aplikacji razem i usiąść przy jednym stoliku trzem osoba pomimo że każdy miał zakupiona aplikacje i restauracja byla całkowicie pusta byliśmy jedynymi gośćmi. Następnie kazała nam się wynosić jak nie podoba się i zapakować jedzenie na wynos oraz zaczęła ubliżać mi że jestem w wieku jej matki Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką nie miał obsługa w restauracji jestem zażenowana że tacy ludzie pracują w gastronomii Pani kelnerka która nas obsługiwała szaleni sympatyczna dziewczyna bylo widac ze jest zażenowana tą sytuacją!!! Tj nie dopuszczalne że tacy ludzie pracują w kontakcie z innymi ludźmi!!! Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!!!I jestem zażenowana postawa Pani Menager która mysle ze wiele powinna się nauczyć przede wszystkim manier!!!

Sushi

1.2
m.
Termin usługi: październik 2022  

Wyjątkowo ładne miejsce! wrażenie robi super sufit ze złotej jakby siatki! Sushi całkiem niezłe! Bardzo przyzwoite ceny, zwłaszcza jak na Sopot! Warte uwagi!

Sushi

5.3
Zosia
Termin usługi: sierpień 2022  

Świetne sushi i ciepłe dania, zupa tom yum genialna. Cudny wystrój, jedna z ładniejszych restauracji w Sopocie. Próbowałam także opcji na dowóz, wszystko przyjechało ładnie spakowane i bardzo smaczne.

Sushi

6.0
Aloizy
Termin usługi: listopad 2022  

Totalna topka w trojmiescie. Zamawiane regularnie i zawsze wszystko cacy!

Sushi

6.0
ŁYSY miejscowy
Termin usługi: lipiec 2022  

porażka. zmarnowany czas. W środku w restauracji śmierdziało olejem...starą fryturą. Na zewnątrz mega brudno. Miałem jasne spodnie. Od krzesła pobrudziłem je. Sushi rozpadało się. Mdłe. Słabe. Udon z wołowiną rozgotowany. Mięso mega twarde, suche. zostawiłem je. Fakt dostałem 15% rabatu do rachunku...Ale wyszedłem głodny, wściekły i brudny z pseudo restauracji. Odradzam wizytę tam

Sushi

2.8
Magdalena
Termin usługi: grudzień 2021  

Jakość sushi ok. Udon zdecydowanie na nie. Przy dwóch takich samych daniach otrzymaliśmy dwie różne jakościowo porcje, z czego jedna pływała w sosie sojowym. Do poprawy.

Sushi

4.5