Po umówieniu telefonicznym

Yonekawa Nieruchomości

81-717 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 6
(lok. 2 Parter) Mapka

znajduje się w Krzywy Domek

883-626-555
d...@yonekawa.pl pokaż
www.yonekawa.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny.
W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy dostępni telefonicznie oraz mail

Napisali o nas

  • Rynek biurowy. Zaczyna się rynek najemcy
    Rynek biurowy. Zaczyna się rynek najemcy 6 lipca 2020 (133 opinie) O spadających stawkach najmu powierzchni biurowych nikt jeszcze nie chce mówić oficjalnie, ale wiadomo, że wiele firm planuje minimalizację najmowanych powierzchni i wymaga...

O nas

14 lat doświadczenia licencja: 23146 Gdańsk Sopot Gdynia
Najważniejsze jest zaufanie.
Biuro Nieruchomości Pośrednictwo i Apartamenty.

Świadczymy usługi: 
- pośrednictwa sprzedaży 
- pośrednictwa wynajmu 
- zarządzanie najmem krótko ("wakacyjnym") i długo terminowym
- pośrednictwa kupna 
- pośrednictwa najmu 

Dzięki temu, że sami byliśmy „po drugiej stronie” wiemy doskonale czego brakuje w ogólnej ofercie biur nieruchomości. Między innymi Klient nigdy nie zostanie pozbawiony kontaktu do osoby którą zatrudnił.

Nie posiadamy w portfolio dziesiątków ofert, które są sprzedawane miesiącami czy nawet latami. Uważamy, że żaden pośrednik nie jest w stanie skutecznie sprzedawać dziesiątków ofert.

Stanowczo sprzeciwiamy się coraz częstszej praktyce prezentowania ofert przez coraz to innych pracowników biura. Każda oferta to konkretny opiekun, obecny przez cały proces sprzedaży. Co więcej kierujemy się zasadą, że decyzja o współpracy z naszej strony będzie nieprzypadkowa i nastawiona na wynik.

Nasze zaangażowanie bierze się z idei przyświecającej założeniu naszej firmy oraz podejścia, że każdą nieruchomość, nad którą mamy pieczę traktujemy jak swoją własną. Dbamy o nią i dążymy do maksymalizacji zysków ze sprzedaży czy z wynajmu, równocześnie czuwając nad bezpieczeństwem.

Misją naszej firmy jest stworzenie usług na takim poziomie, że gdy Państwo będziecie chcieli sprzedać lub wynająć nieruchomość nie będzie pierwszą czynnością umieszczenie jej w Internecie, czy oddanie jej do bezosobowej korporacji,  ale pierwszym odruchem będzie skontaktowanie się  z Twoim Osobistym Doradcą na Rynku Nieruchomości – Nami.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »