Oceny (13)

libenamg
Termin usługi: maj 2023 

Znakomita szkoła tańca. Jestem zachwycona wysokim poziomem kształcenia, sposobem prowadzenia zajęć, dbałością o wygodę i swobodę wszystkich na sali, a przede wszystkim atmosferą - można się tam poczuć tak dobrze, bezpiecznie i swobodnie jak w domu - nawet jeśli dopiero zaczynacie zabawę z tańcem i poczucie rytmu dopiero się w Was kształtuje :) Chodziłam również na stretching i także był świetnie prowadzony. Jedyna moja negatywna uwaga to taka, że chciałabym więcej zajęć tańca w ofercie :D Polecam gorąco, każdemu i każdej!

Kursy tańca

6.0
tancerka
Termin usługi: lipiec 2020 

cudowna atmosfera, świetne i różnorodne zajęcia, wspaniali prowadzący

Kursy tańca

5.8
Adam Zagórski
Termin usługi: grudzień 2018 

Prowadzę zajęcia #PowerUP i ze strony instruktora uważam, że przychodzą tam naprawdę weseli, pozytywni ludzie! Ładują mnie energią, którą oddaję na moich zajęciach. Lokalizacja, ceny, możliwość rozwoju z instruktorami tańca i fitness są idealne! Cieszę się, że tworzę to miejsce :)

Siłownie i fitness kluby

6.0
Karolina
Termin usługi: wrzesień 2018 

Studio o domowej, przyjaznej atmosferze. Zajęcia taneczne dla wszystch - fajna oferta dla dzieci i seniorów. Jedno z najprzyjemniejszych miejsc na mapie Trójmiasta :)

Kursy tańca

6.0
Iza
Termin usługi: wrzesień 2018 

Z-Dance Studio to miejsce pełne tańca, uśmiechu i przyjaznej atmosfery. Kameralny wystrój sprawia, że każdy poczuje się tam jak w domu :). Bogata oferta zajęć na czele z zumbą prowadzoną przez założycielkę studio - Anię Cegłowską. Kto raz spróbuje tych zajęć, nie może już przestać ;) Ania zaraża uśmiechem i pasją do tańca, jest też mega profesjonalnym instruktorem dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie kurstantów. Prowadzi również zajęcia Zumba Toning i Strong by Zumba, które znakomicie wpływają na sylwetkę i kondycję. Z-Dance Studio to też zajęcia dla dzieci i seniorów, także można w nim spędzać czas wraz z całą rodziną. Ceny są bardzo przystępne, a jakość usług na najwyższym poziomie! Polecam najmocniej :)

Siłownie i fitness kluby

6.0
Monika Tonezone
Termin usługi: sierpień 2018 

Ja i Zumba to kompletny przypadek, który pewnie jeszcze przed rokiem nie przyszedłby mi nawet do głowy. Ale cieszę się, że się przytrafił. Cieszę się tym bardziej, że trafiłam na Anię Cegłowską i Z-Dance. Każda kolejna godzina zajęć Zumba i Zumba Toning to nowa porcja endorfin i energii dzięki której latwiej jest zmagać się z codziennością. Serdecznie polecam jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu. Wysoki standard zajęć, przystępna cena.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Marti ;)
Termin usługi: wrzesień 2018 

Piękne klimatyczne i Kameralne Studio z Profesjonalnymi instruktorkami. Bogata oferta zajeć dla każdego zarówno dla Młodych jak i Starszych i oczywiście Dzieci;) Ania Cegłowska założycielka Z dance Studio to najlepsza instruktorka i mentorka dabająca o to aby każdy bedząc w tym miejscu czuł się jak w domu. Bardzo Przytulnie i klimatycznie ;) Polecam Odwiedzić to miejsce ;)

Siłownie i fitness kluby

6.0
Reggaetonera :)
Termin usługi: wrzesień 2018 

Bardzo gorąco polecam!!! Kameralne miejsce, ale za to z bardzo bogatą ofertą kursów tańca. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla pasjonatów ZUMBY w ofercie są najlepsze zajęcia w Trójmieście, dla osób które chcą się rozwinąć tanecznie - Reggaeton, Latn Flow, Latino Solo i taniec towarzyski. Natomiast dla wszystkich, którzy chcą zrobić formę na lata powinni koniecznie spróbować Strong by Zumba oraz Zumba Toning. Jest moc, jest energia, jest zabawa, są wspaniałe chorełki i cała masa endorfinek - jednym słowem fantastyczne zajęcia. polecam wszystkim!!!!

Kursy tańca

6.0
Adam
Termin usługi: wrzesień 2018 

Piękne , kameralne Studio i najlepsza Instruktorka Zumby , która swej pracy oddaje całe swoje serce . Można tutaj poczuć domową atmosferę , która sprawia , że po treningu chce się zostac jak najdłużej . Będę tam wpadał tak często , jak tylko praca i inne okoliczności pozwolą .

Siłownie i fitness kluby

6.0
Ilona
Termin usługi: wrzesień 2018 

Miłe przytulne studio, bogata oferta zajęć, niepowtarzalna atmosfera, Nieoceniona- wyjątkowa Ania Ceglowska. Niesamowite doznania w czasie zajęć. Za każdym razem nie mogę się doczekać następnych spotkań. Dziękuję i Serdecznie polecam!!!

Kursy tańca

6.0
Holikzumbo
Termin usługi: wrzesień 2018 

Ania Cegłowska, założycielka studia, to prefosjanlistka przez duże P. Kocha to, co robi; uwielbia swoich podopiecznych i choć czasami leje się z nich pot, to ilość endorfin produkowanych w trakcie zajęć niweczy wszelkie zakwasy.To ogromna przyjemność uczyć się od Ani i czerpać z atmosfery, jaką stworzyła w studio.Zajęcia polecam, studio polecam ...nie siedź w domu ....wystarczy jeden krok do zakochania się w Studio Tańca Z-Dance.Nie bój się go postawić☺

Kursy tańca

6.0
Jolanta Bednarczyk
Termin usługi: wrzesień 2018 

Klimatyczne miejsce , w którym można poczuć się jak u siebie w domu. Profesjonalne instruktorki, bogata oferta zajęć, przystępne ceny, niesamowita,pozytywna atmosfera. No i wyjątkowa Ania Cegłowska!!! Warto tu przyjść i zostać na dłużej. Zdecydowanie polecam.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Konrad
Termin usługi: wrzesień 2018 

Super kontaktowa instruktorka, polecam :)

Kursy tańca

6.0