ZR Konstrukcje Sp. z o.o. Wykończenia Wnętrz

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni

ZR Konstrukcje Sp. z o.o.

Wybierz numer

511-093-812
z...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/28 - ZR Konstrukcje Sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - ZR Konstrukcje Sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - ZR Konstrukcje Sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - ZR Konstrukcje Sp. z o.o. Gdańsk +25 1
 

TV Filmy

49

Remont generalny

Artykuły o nas

Oceny (18)

Edyta Szpręgel
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo polecam firme ZR konstrukcje oraz cały zespół, wszystkie detale wykończone na najwyższym poziomie. Podczas całego remontu jak i przed stały kontakt i doradztwo. Całe mieszkanie wykońcozne w zaplanowanym terminie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Kinga N
Termin usługi: styczeń 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Zbyszkiem. Właśnie zakończyliśmy remont mieszkania w wielkiej płycie, co wiązało się z dużą ilością wyzwań. Pan Zbyszek bardzo fajnie rozwiązuje problemy i podsuwa rozwiązania. Wszystko zostało świetnie wykonane. Kolejny plus za świetną komunikację i miłą atmosferę podczas całego remontu. Ponadto ekipa bardzo schludna, cały czas był utrzymany porządek zarówno w mieszkaniu, jak i na klatce schodowej. Bardzo dziękujemy!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Magdalena L.
Termin usługi: październik 2023

O tym, że pracować z ZR Konstrukcje warto, świadczy to, że miałam wielką przyjemność współpracy z chłopakami po raz drugi i z jeszcze większą pewnością polecam usługi Pana Zbyszka i ekipy. Współpraca przebiegała bez żadnych wpadek. Żadnych ukrytych kosztów. Gdy miałam jakiekolwiek wątpliwości, za każdym razem uzyskałam pomoc. Terminowo, dokładnie, na najwyższym poziomie. Polecam tę ekipę profesjonalistów serdecznie każdemu, kto chce przebrnąć przez remont lub wykończenie mieszkania bez stresu i z uśmiechem. Dziękuję jeszcze raz za owocną współpracę!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Adrian Zarzyczny
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo polecam! Zdecydowałem się na ZR Konstrukcje widząc piękne wykończenie mieszkania znajomych. Miałem nadzieję, że moje dopiero co zakupione mieszkanie również będzie wyglądało tak dobrze i starannie wykonane. Nie zawiodłem się, cała ekipa ZR Konstrukcje to super profesjonaliści. Właściciel firmy - Zbyszek dba o każdy detal, podpowiada co usprawnić lub zmienić, jeśli widzi, że projekt aranżacyjny ma błędy lub nieścisłości. Jakość wykonania świetna, wszystkie prace zrealizowane w terminie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Marlena i Dominik
Termin usługi: sierpień 2023

Szukaliśmy sprawdzonego wykonawcy do wykończenia mieszkania i zdecydowaliśmy się z polecenia na firmę Pana Zbigniewa. Nie zawiedliśmy się. Pan Zbyszek doradzał nam przy wyborze materiałów, podpowiadał praktyczne rozwiązania. Nie było problemów z kontaktem, był praktycznie zawsze pod telefonem. Nie było to ekipa, za którą trzeba biegać i co chwilę kontrolować, wręcz przeciwnie, Pan Zbigniew sam zabiegał o kontakt i uzgadniał szczegóły dot. montażu. Termin z umowy dochowany, sposób rozliczenia przejrzysty, nie było żadnych niedomówień na tle finansowym. A po zakończeniu prac... nawet okna umyte ;) Lepszej współpracy nie mogliśmy sobie wyobrazić. Polecamy każdemu, kto chce przebrnąć przez proces wykończenia mieszkania w poczuciu bezpieczeństwa, że nie jest sam z tym problemem :)

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Anna
Termin usługi: maj 2023

Bardzo dobra ekipa remontowa. Wybraliśmy ZR Konstrukcje z pośród wielu innych firm remontowych ze względu na bardzo dobre opinie wykonywanej przez nich pracy. Nie pomyliliśmy się- pan Zbigniew ze swoją ekipą sprawdzili się na piątkę. Wzystko zrobione tak jak chcielismy, zgodnie z umówionym terminem, a mieszkanie oddane czyste jakby się w nim nic nie działo. Bardzo dziękujemy panu Zbigniewowi Roguszowi za fachową usługę i, że tak szybko potrafił znaleźć dla nas termin. Oczywiście w najblizszej przyszłości chcemy skorzystać znów z usług firmy ZR Konstrukcje, a innym, którzy szukają dobrych fachowców naprawdę polecamy tą firmę.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Magda
Termin usługi: maj 2023

Bardzo się bałam zatrudniać nową ekipę, bo miałam średnie doświadczenia z ekipami, z którymi wcześniej miałam do czynienia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że remont może przejść tak gładko, bez mojego doglądania, bo wszystkie postępy dostawałam w wiadomościach, a nawet w filmikach. Pan Zbyszek wraz z ekipą ponaprawiał rzeczy ponoć nienaprawialne. Na odbiór weszłam do wyczyszczonego mieszkania. Cały czas jestem w szoku, że jeszcze są tacy fachowcy. Bardzo serdecznie polecam Pana Zbigniewa i ekipę. Panie Zbyszku- chapeau bas

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Roksana Sawicka
Termin usługi: kwiecień 2023

Jeśli ktoś planuje remont to tylko z ZR Konstrukcje. Panowie zaczynają prace zgodnie z ustalonym harmonogramem i trzymają się wszystkich ustalonych terminów, wszystko jak w szwajcarskim zegarku. Przez cały czas trwania remontu (a nawet i po jego zakończeniu) byliśmy w stałym kontakcie z Panem Zbigniewem. Nie będąc na miejscu budowy dokładnie wiedzieliśmy na jakim etapie są prace (wiadomości, zdjęcia, filmiki). Wykonane prace w 100% pokrywają się z wizualizacjami i projektem technicznym z którym do Panów przyszliśmy. Na próżno szukać niedociągnięć, ciężko się o cokolwiek przyczepić :) Ekipa potrafi podzielić się cennymi spostrzeżeniami jeśli widzą, że coś można zrobić lepiej, pozwala to uniknąć problemów w późniejszym codziennym funkcjonowaniu. Panowie nie zostawili nas samych z żadnym problemem i podejmowali się prac wykraczających poza te wcześniej ustalone. Po ustaleniu prac Pan Zbigniew bardzo precyzyjnie był w stanie określić jakie materiały budowlane będą mu potrzebne, dzięki czemu podczas remontu nie musieliśmy martwić się nieprzewidzianymi wydatkami. Jeśli w przyszłości będziemy planować jakiś remont, nie mam najmniejszych wątpliwości do kogo wykonać telefon. Dziękujemy!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Janusz Gdańsk
Termin usługi: luty 2023

Firma ZR Konstrukcje to profesjonaliści w najwyższym wydaniu. Prace wykonuje właściciel Zbigniew Rogusz i jego współpracownicy. Stanowią bardzo dobry i zgrany zespój, jednocześnie będąc znakomitymi fachowcami. Prace wykonywali przez cztery tygodnie, w mieszkaniu wybudowanym z tzw. wielkiej płyty. Wykonali remont , kuchni, łazienki i WC, wcześniej usuwając starą zabudowę i glazurę. Dokonali cudu którego nikt wcześnie nie odważył się podjąć. Otóż przełożyli rury wodne z opomiarowanie z kuchennej szachty do WC, wstawiając tam tzw. rewizję. Dzięki pomysłowi Pana Zbyszka zyskałem dużo miejsca na zabudowę w kuchni. Nie musiałem się martwić o zakupy związane z tym remontem. Wszystko zakupił Pan Zbyszek i dowiózł na adres, rozliczając się z rachunków. Nie wspomnę o innowacjach w łazience. Efekt końcowy zaskoczył jakością wykonania i dopracowaniem każdego detalu. Już mam listę znajomych oczekujących na odwiedziny, bowiem wysłane im fotki wprawiły ich w oniemienie i chcą to naocznie zobaczyć. Potwierdzam opinie o tej firmie dotyczące wysokiej klasy umiejętności i talencie, poparte fachową wiedzą i dużym doświadczeniem. Dziękując za wykonaną pracę i atmosferę towarzyszącą podczas prac

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Szymon
Termin usługi: grudzień 2022

Nie sądziłem, że kiedyś coś takiego napiszę o ekipie budowlanej: fachowcy, samodzielni, zorientowani (na przykład lepiej od mojego "projektanta"), którzy myślą dwa kroki do przodu. Robota szła terminowo, na hejnał "od-do" na robocie, pełna czystość, profesjonalizm, pomoc. Fachowe sprzęty. Mogłem spokojnie zamówić wszystkie materiały, które zjeżdżały na budowę i otrzymałem pomoc także w innych sprawach (np. usuwanie usterek przez dewelopera). Polecam!

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Aleksandra
Termin usługi: październik 2022

Solidne wykonanie pracy w terminie i zawsze miła atmosfera. Panowie przesympatyczni. Świetny kontakt z właścicielem na każdym etapie prac. Ma się wrażenie jakby Panowie robili dla siebie: dokładnie, starannie, z ogromną cierpliwością i dbałością o szczegóły. Można liczyć na porady w razie potrzeby. Powiem więcej - Pan Zbyszek często jako pierwszy wychodzi z inicjatywą i wynajduje w mieszkaniu rzeczy które wymagają dokończenia/naprawy/udoskonalenia. Jednym słowem - profesjonaliści. Jeszcze raz dziękuję! Śmiało mogę polecać dalej.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Urszula
Termin usługi: październik 2022

Pan Zbyszek dokończył prace remontowe rozgrzebane przez wcześniejszego wykonawcę. Mieszkanie nieduże, w starej kamienicy, ale ze względu na nietypowy rozkład pomieszczeń wymagało dużych umiejętności i sprytnych rozwiązań technicznych. Powiem tak - Pan Zbyszek i jego pracownik, to poprostu świetna, profesjonslna ekipa otwarta na nietypowe pomysły i technologie. Są bardzo przykładni, pracują z wielką precyzją, profesjonalni w każdym calu. Słuchają klienta, doradzają rozwiązania, o których klient nawet by nie pomyślał. Z taką firmą, takimi ludźmi można zrobić każdy nawet najtrudniejszy remont. Pan Zbyszek jest bardzo otwarty i kontaktowy. Życzliwość, terminowość, profesjonalizm i wielka uczciwość. poprostu firma godna polecenia. Dla mnie Pan Zbyszek był lekiem na całe zło po poprzedniej ekipie. Jeśli będę miała potrzebę wykonać kolejny remont to już wiem, że będzie go robić firma Pana Zbyszka

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Alina S
Termin usługi: wrzesień 2022

Firma ZR Konstrukcje wykonała remont mojego mieszkania. Prace obejmowały naprawę przewodów elektrycznych, wymianę kontaktów i gniazdek, wymianę lamp, wyrównanie, szlifowanie i malowanie ścian i sufitów, wymianę listew przypodłogowych, usunięcie starych i położenie nowych podłóg (deski i wykładzina PCV), wymianę obudowy ciągów wentylacyjnych w łazience. Wszystkie prace wykonane profesjonalnie, czysto i przede wszystkim terminowo. Bardzo polecam firmę pana Zbyszka. Jeszcze raz bardzo dziękuję całej ekipie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Bartosz
Termin usługi: sierpień 2022

W lutym 2020 Pan Zbigniew wykonał prace wykończeniowe w mieszkaniu ze stanu deweloperskiego. Po ponad dwóch latach mogę wystawić opinię 100% rzetelności wykonanej pracy. Prace zostały wykonane sprawnie i w uzgodnionym terminie. Każdy etap pracy był uzgadniany, dodatkowo Pan Zbigniew mając duże doświadczenie podpowiada rozwiązania, które teraz z perspektywy czasu, mogę przyznać były doskonałymi rozwiązaniami. Prace zostały wykonane w ramach uzgodnionego budżetu. Firma ZR konstrukcje na pewno godna polecenia.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Asia
Termin usługi: sierpień 2022

Remont mieszkania Z naszej strony pozostaje raz jeszcze podziękować za wykonaną usługę (remont mieszkania). Firma rzetelna, uczciwa, z pomysłem na wszystko, dokładna, terminowa. Polecamy wszystkim którzy planują remonty. Lepiej nie mogliśmy trafić. Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Olga
Termin usługi: marzec 2022

Remont generalny mieszkania 37 m2 Polecam wykowcę. Ekipa wykonała remont generalny mieszkania po babci. Od samego początku Pan Zbyszek służył radą i pakietem rozwiązań do małych pomieszczeń ( jak kuchnia i łazienka). Wysluchal naszych oczekiwan, od razu dając info zwrotne co z naszych pomysłów uda się zrealizować, a z czym mogą być problemy. W trakcie wykonywania prac nic Panow nie zaskoczyło, zmieściliśmy się w budżecie i terminie. Po położeniu nowej elektryki wykonano następujące prace: szlifowanie ścian, przesuwanie drzwi, montaż ościeżnic, malowanie sufitów, gresy na podłodze, nowa instalacja hydrauliczna, przełożenie zlewu, w pełni wykończona łazienka, równanie ścian, gresy, kafelki, imponująca cienka fuga, sufit podwieszany z oswietleniem, montaż armatury itp. W przyszłości, gdy zapragniemy zmian zdecydowanie Ponownie zgłosimy się do ZR Konstrucje

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Ania
Termin usługi: maj 2022

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm, Panowie znają się na fachu bardzo rzetelni, dokładni, pomocni i dotrzymujący terminu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego remontu.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Ania z Hiszpanii
Termin usługi: maj 2022

Pan Zbyszek z ekipą staneli na wysokości zadania. Super wykonanie, współpraca, pełen profesjonalizm, kultura. Zrozumienie potrzeb klienta i wspólna analiza dały satysfakcjonujący efekt. polecam :)

Usługi remontowe i budowlane

6.0