Zapoznani Centrum Kojarzenia Par

Zapoznani

Wybierz numer

660-202-135
b...@zapoznani.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Zapoznani Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Zapoznani Gdańsk 3
 

Artykuły o nas

O nas

Misją Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" jest stworzenie optymalnych warunków do nawiązania relacji romantycznej między osobami, które pragną stabilnego związku opierającego się na solidnych filarach, tj, zaufanie, wsparcie, szczerość i bliskość.
Obecnie z całą stanowczością można stwierdzić, że mimo wielu udogodnień technologicznych wielu z nas cierpi na ciągły brak czasu. Zobowiązania zawodowe sprawiają, że brakuje przestrzeni na znalezienie swojej drugiej połowy. Co prawda istnieją prężnie rozwijające się portale randkowe, jednak często stanowią one źródło rozczarowań. Dlaczego? Oszustwa dotyczące wieku, stanu cywilnego czy innych aspektów zdarzają się tam dość często. Z tego właśnie powodu powstało nasze biuro matrymonialne "Zapoznani".

Mieszkasz na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot lub w okolicach Trójmiasta? Jeśli tak to dysponujemy szeroką ofertą profili osób, które są wolne i otwarte na znalezienie swojej drugiej połowy.

- OCZEKUJEMY AKTUALNYCH ZDJĘĆ OD KANDYDATÓW
- SPOTKANIA Z NAMI ZAWSZE ODBYWAJĄ SIĘ „W CZTERY OCZY”
- WYMAGAMY ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI
- W BAZIE MAMY TYLKO OSOBY STANU WOLNEGO
- MINIMALNY WIEK 25 LAT
- MASZ WYBÓR, CZY PRZEKAŻESZ SWÓJ NR PO ZAKOŃCZONEJ RANDCE

OBSZAR DZIAŁANIA: TRÓJMIASTO I OKOLICE (woj. pomorskie)
                                     POWIAT OSTRÓDZKI I OKOLICE (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszam do kontaktu! :)
Czas na miłość <3

Oceny (16)

Monika
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2021

Rzetelny wywiad i rozmowa o moich oczekiwaniach. Profesjonalne podejście Pani Eweliny, która nie szuka partnera na siłe tylko faktycznie stara się dopasowąć drugą osobę. Zaświadczenie o niekaralności na dodatkowy plus.

Biura matrymonialne

6.0
T.
Termin usługi: listopad 2023

Dziękuję Pani Ewelinie za trafne dopasowanie kandydata do moich oczekiwań. Polecam to Biuro.

Biura matrymonialne

5.9
Piotrek S.
Termin usługi: listopad 2023

Do momentu zapłaty wszystko było w należytym porządku a pani Ewelina bardzo miła. Potem bardzo szybko okazało się że opłata za usługę na cały rok kompletnie nie miała sensu i była całkowitą stratą pieniędzy. Szczerze nie polecam.

Odpowiedź obiektu:

Wyszukiwanie partnera/partnerki nie zawsze kończy się powodzeniem, ale daje szansę. Jest to proces, na który biuro nie zawsze ma wpływ.
W przypadku niepowodzenia w znalezieniu odpowiedniej osoby jako jedyne biuro oddajemy 50% wpłaconych pieniędzy.

Rozumiem Pana niezadowolenie, ale nigdy nie obiecujemy, że na 100% się uda. Składa się na to wiele czynników.

Biura matrymonialne

1.0
I.
Termin usługi: luty 2023

Polecam to biuro! Pani, która je prowadzi podchodzi rzetelnie do tematu, słucha oczekiwań, nie umawia spotkań na siłę. Podchodzi też zdroworozsądkowo do relacji, wie, że wiele kwestii jest ważnych i nic na siłę. Jest życzliwa jako osoba, a przy tym zachowuje się profesjonalnie :) Zaświadczenie o niekaralności oczywiście jest na plus :)

Biura matrymonialne

6.0
Barbara
Termin usługi: listopad 2022

Zachęcam do korzystania z usług biura .

Biura matrymonialne

6.0
Robert
Termin usługi: listopad 2022

Miałem ostatnio 1 spotkanie. Wszystko dograne na ostatni guzik. Czas pokaże czy znajomość przerodzi się w coś więcej. Jestem dobrej myśli

Biura matrymonialne

6.0
Jerzy
Termin usługi: wrzesień 2022

Dziękuje Pani Ewelinie za szybkość działania. Za zapoznanie mnie z Panią. Z perspektywą na przyszłość. Pani Ewelina ma dobrą ocenę i ręke. Moja ocena do 10 + Pozdrawiam Jerzy

Biura matrymonialne

6.0
Ada
Termin usługi: wrzesień 2022

Biuro podchodzi do sprawy z duzym profesjonalizmem. Mam porownanie z innymi biurami, na prawde pelna klasa. Polecam

Biura matrymonialne

6.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2022

Mnie się niestety nie udało, ponieważ nie byłam gotowa, dość niedawno straciłam męża, myślałam, że jestem gotowa na poznanie kogoś nowego. Otrzymałam 3 interesujacych kandydatów, wszyscy na poziomie i gdyby nie moje uczucie do byłego męża to pewnie coś by z tego wyszło. Ale osobiście polecam firmę, bardzo się starali. Życzę wszystkim szczęścia w miłości

Biura matrymonialne

6.0
Daria
Termin usługi: kwiecień 2022

Na początku trochę się niecierpliwiłam , pierwszą randkę miałam po miesiącu, a kolejną po 3 miesiącach, ale widać, że firma się stara i nie wciska na siłę kandydatów. Polecam

Biura matrymonialne

6.0
panpewienpan
Termin usługi: marzec 2022

jak narazie jestem zapisany od lutego a jest juz marzec minął miesiąc i nie znalezli dla mnie kandydatki,a jak jakieś były to szukają z wyższym wykształceniem,daje 3 bo narazie jestem rozczarowany jak mi znajdą chociaż 1 kandydatkę co się będzie chciała spotkać to zmienie zdanie.

Biura matrymonialne

3.0
Michał
Termin usługi: luty 2022

Portale randkowe mnie zawiodły, nie spełniły moich oczekiwań, dlatego postanowiłem skorzystać z usług Pani Eweliny. Dzisiaj mija już 2 miesiace, jak spotykam się z moją Kasia . Wielkie dzięki! Ludzie otwórzcie się na miłość bo warto!!!

Biura matrymonialne

6.0
Ola
Termin usługi: listopad 2021

Miło i profesjonalnie :) Miałam 2 spotkania, bardzo dobra "jakość" kandydatów. Mam dylemat, który lepszy :) jestem zadowolona z obsługi

Biura matrymonialne

6.0
Ewa Z.
Termin usługi: listopad 2021

Byłam dość sceptycznie nastawiona do biur matrymonialnych przez moje wczesniejsze doświadczenia. Centrum Kojarzenia Par jako jedyne wymaga zaświadczenia o niekaralności, co jest wielkim plusem dla nich, bo nabrałam dzieki temu ponownej chęci spróbowania. Czekałam około miesiąca na kandydata. Spotykamy się, dzwonimy, jest między nami to "coś". Ta firma wie co robi. Mogę tylko śmiało polecić :)

Biura matrymonialne

6.0
Janek
Termin usługi: październik 2021

Mam bardzo miłe doświadczenia z tą firmą. Po naszym spotkaniu Pani Ewelina juz dobrze wiedziala jakiej kandydatki oczekuję. Nic tylko mogę polecić!

Biura matrymonialne

6.0
Mirek
Termin usługi: październik 2021

Dziękuję Pani Ewelinie z całego serca za pomoc. Zawsze uśmiechnięta, z profesjonalnym podejściem pomogła mi znaleźć miłość. Życzę wszystkiego dobrego!

Biura matrymonialne

6.0