Ranking I miejsce

Zaufaj Położnej - Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci

Zaufaj Położnej

Wybierz numer

519-754-180
k...@zaufajpoloznej.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Zaufaj Położnej Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - Zaufaj Położnej Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - Zaufaj Położnej Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - Zaufaj Położnej Gdynia +9 1
 

TV Filmy

42

Poznaj Zaufaj Położnej

Artykuły o nas

O nas

Zaufaj Położnej to miejsce, w którym otoczymy cię kompleksową opieką w ciąży i po porodzie!
Szkoła rodzenia, wizyty patronażowe, badania ktg, warsztaty i kursy online, poradnia laktacyjna - znajdziesz nas w Trójmieście i online!
Zaufaj Położnej - to miejsce idealne dla każdych rodziców!

Nasze kursy i warsztaty są na podstawie najnowszych badań i zaleceń, opracowane przez doświadczone położne.
Kursy w szkole rodzenia prowadzone są w języku polskim oraz angielskim, w formie stacjonarnej w Trójmieście i okolicach oraz online - pomożemy Ci niezależnie od tego gdzie mieszkasz! 

Na terenie Trójmiasta nasze położne dodatkowo poprowadzą Twoją ciążę, wykonają badanie KTG, skonsultują Twoje karmienie piersią i odwiedzą Cię w domu po porodzie!

Jeśli jeszcze nas nie obserwujesz, to będziesz miała co nadrabiać! Prężnie działamy w mediach społecznościowych – jesteśmy na FacebookuInstagramie, TikToku, a nawet na YouTubie

Zapraszamy na wycieczkę po naszym Centrum: 
https://youtu.be/hXtm-7l8WP8

Zaufaj Położnej - przestrzeń, dzięki której masz gwarancję pełnego wsparcia i opieki okołoporodowej! Zajrzyj do nas o TU!

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób zapisać się na kurs w szkole rodzenia?
Zajrzyj koniecznie na naszą stronę www.zaufajpoloznej.pl, wybierz zakładkę "szkoła rodzenia" i wybierz kurs skrojony pod Twoje potrzeby. Do wyboru masz opcje stacjonarną, online, w formie nagrań, indywidualną, weekendową i przyspieszoną.
Kiedy zapisać się na szkołę rodzenia i kiedy najlepiej ją rozpocząć?
Kurs najlepiej rozpocząć pomiędzy 21, a 28 tygodniem ciąży. Proponujemy zapisać się jak najwcześniej. Grupy na kursach nie są liczne, a miejsca wyprzedają się nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.
Czy jeśli będę nieobecna na zajęciach, będę mogła je odrobić?
W ramach kursu stacjonarnego możesz/możecie odrobić jedne zajęcia bezpłatnie. Warunkiem odrobienia zajęć jest zgłoszenie nieobecności maksymalnie w dniu opuszczanych zajęć mailowo na adres: kontakt@zaufajpoloznej.pl lub telefonicznie +48 519 754 180
Czy nagrania szkoły rodzenia są dostępne po zakupie?
Kupując szkołę rodzenia w wersji nagrań, od razu otrzymujesz dostęp do pełnego kursu składającego się z 4 obszernych modułów wraz z materiałami dodatkowymi (planszami do wydruku, krótkimi filmami i innymi cennymi materiałami edukacyjnymi). Dostęp do nagrań trwa 6 miesięcy.
Gdzie po zakupie będzie dostępny warsztat?
Warsztat który jest nagraniem dostępny będzie na Twoim koncie na naszej stronie. Po zakupie należy zalogować się na swoje konto (prawy górny róg na www.zaufajpoloznej.pl – jeśli nie pamiętasz hasła – zresetuj je i ustaw nowe). W zakładce „pliki do pobrania” będą znajdywać się wszystkie wykupione przez Ciebie nagrania wraz z informacjami do kiedy są one dostępne.
Czym różni się szkoła online od stacjonarnej?
Przede wszystkim formą: szkoła online dostępna jest w dwóch wersjach (na żywo z dostępem do materiałów przez 3 miesiące, oraz w wersji nagrań -oglądasz kiedy chcesz z dostępem przez 6 miesięcy). Szkoła stacjonarna to kursy w dni robocze (6 spotkań) lub w weekendy (4 spotkania). Na wszystkich kursach (zarówno online jak i stacjonarnych) zakres omawianych tematów jest ten sam. Merytorycznie kursy nie różnią się.
Czym różni się szkoła online na żywo od nagrań?
Szkoła rodzenia online na żywo to 4 spotkania w określone dni w konkretnych godzinach. Spotkania live prowadzone są w grupie maksymalnie 15 par. Kurs trwa 2 tygodnie. Po zakończeniu otrzymujesz materiały przygotowane przez nasze położne w których omawiane są tematy poruszone na szkole rodzenia (spotkania nie są nagrywane). Dostęp do tych materiałów trwa 3 miesiące.

Szkoła rodzenia w formie nagrań to dostęp do powyższych nagrań wraz materiałami dodatkowymi na okres 6 miesięcy. Dostęp do materiałów otrzymujesz od razu po wykupieniu pakietu. W ramach kursu w formie nagrań otrzymujesz także od nas nasze 3 autorskie ebooki oraz dostęp do pomocnej grupy dla rodziców z Zaufaj Położnej.
Czy można płatność z kurs rozłożyć na raty?
Oczywiście! Jeśli chcesz zapłacić za kurs w ratach napisz do nas maila na kontakt@zaufajpoloznej.pl informując który termin kursu wybierasz.
Jak przygotować się na zajęcia w szkole rodzenia?
Zarówno na zajęcia stacjonarne, jak i online obowiązuje wygodny sportowy strój. Na każdych zajęciach ćwiczymy oddychanie – będzie on więc niezbędny do tego, aby wygodnie się poruszać.

Na kurs stacjonarny oprócz wygodnego stroju zabierz ze sobą również obuwie zmienne lub możesz być w skarpetach.

Na kurs online przygotuj dmuchaną piłkę (jeśli posiadasz), albo krzesło. Potrzebny będzie także długi szal, chusta lub guma do ćwiczeń – potrzebne do nauki poprawnego oddychania.
Jak przygotować się do KTG i kiedy najlepiej się zapisać?
Badanie KTG można wykonywać już po skończonym 27 tygodniu ciąży. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy pamiętać jednak o wygodnym stroju.
Jak przygotować się do porady laktacyjnej?
Jeśli wykupiłaś/-eś poradę stacjonarną prosimy, aby na wizytę wziąć ze sobą:

książeczkę zdrowia dziecka, 2 pieluszki tetrowe i jeśli używane są do karmienia akcesoria – smoczki, butelki, nakładki itp. – zabierz je również ze sobą.

W trakcie spotkania będziemy przystawiać maluszka do piersi więc dobrze, żeby nie był bardzo najedzony. Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną proszę pamiętać o maseczce.

Jeśli wykupiłaś/-eś poradę online prosimy, aby przed umówionym terminem spotkania przesłać nam krótki filmik (może ich być kilka) na którym zostanie przedstawione karmienie maluszka (tak jak robicie to zazwyczaj). Po wykupieniu porady laktacyjnej online otrzymasz także ankietę do wypełnienia.

Podczas konsultacji online również będziemy przystawiać maluszka do piersi dlatego dobrze, aby nie był najedzony wcześniej.

Oceny (215)

Marta
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024

Rewelacja. Wiedza, pasja i zaangażowanie położnych z Zaufaj Położnej, jest nieocenione. Szczerze polecam!

Szkoły rodzenia

6.0
Kamila
Termin usługi: czerwiec 2024

Bardzo dziękuję za zajęcia indywidualne szkoły rodzenia.Informacje zostały przedstawione bardzo rzetelnie,szczegółowo i w przemiłej atmosferze.Dziekujemy położnej Oli za świetnie przeprowadzone szkolenie.Mamy też szkolenia on line i również jesteśmy bardzo zadowoleni.Dzieki Wam mój stres jest mniejszy,bo mamy Was.

Szkoły rodzenia

6.0
Patrycja
Termin usługi: czerwiec 2024

Najlepsza z możliwych szkół w Trójmieście, dużo przydatnej wiedzy, jedyny minus to bardzo niewygodne krzesła.

Szkoły rodzenia

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2024

Nie przypuszczałam, że szkoła rodzenia online będzie tak rzetelnie i profesjonalnie wydana. Zdecydowanie jakość tego szkolenia przerosła moja oczekiwania!

Szkoły rodzenia

6.0
Miśka
Termin usługi: maj 2024

Rewelacyjna szkoła rodzenia online. Gorąco polecam.

Szkoły rodzenia

6.0
Danuta
Termin usługi: kwiecień 2024

Dzięki waszej pracy mój porod był lepszy

Szkoły rodzenia

5.5
Justyna
Termin usługi: styczeń 2024

Serdecznie polecam szkołę rodzenia Zaufaj Położnej. Chodziłam na zajęcia na Zaspie. Bardzo merytorycznie, położne dały bardzo dużo praktycznych, z życia wziętych wskazówek o pielęgnacji i opiece nad dzieckiem. Było dużo zajęć praktycznych - ćwiczenia przygotowujące do porodu na każdych zajęciach, ćwiczenia z lalkami itp. Wszystkie panie prowadzące były bardzo miłe i pomocne.

Szkoły rodzenia

6.0
Hanna Lubszczyk
Termin usługi: kwiecień 2024

Zaufaj Położnej to dla mnie najlepsza Szkoła Rodzenia z jakimi miałam do czynienia. Super pogodne dziewczyny, mnóstwo wiedzy, dobre podejście i wszystko dokładnie wytłumaczone! Mają opcję on-line, która mi bardzo odpowiada, może edukować się z każdej części Polski. Pozdrawiam.

Szkoły rodzenia

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo rzeczowo i skrupulatnie przedstawione materiały na temat ciąży i macierzyństwa. Gorąco polecam.

Szkoły rodzenia

6.0
Maria
Termin usługi: styczeń 2024

Cudownie prowadzona szkoła rodzenia online. Był to mój pierwszy poród i czułam się na prawdę świetnie przygotowana. Poród z resztą również przebiegł bezproblemowo. polecam całym sercem

Szkoły rodzenia

6.0
Zuzanna
Termin usługi: styczeń 2024

Ze szkoły rodzenia Zaufaj Położnej wyszliśmy z ogromem wiedzy na temat porodu i opieki nad maluchem. Wszystkie położne są fantastyczne, bardzo miłe i pomocne, można śmiało zadawać nawet najgłupsze pytania :) polecam wszystkim przyszłym rodzicom!

Szkoły rodzenia

6.0
Małgorzata z Belgii
Termin usługi: kwiecień 2024

Dzięki Waszej szkole rodzenia dowiedzieliśmy się wielu rzeczy jak wygląda poród, co też mnie uspokoiło (była to moja pierwsza ciąża więc byłam zielona w tym temacie i po prostu się bałam), dużo przydatnej wiedzy co spakować do szpitala, w jakich ilościach żeby też nie brać "pół domu" ze sobą, techniki odychania i pozycje wertykalne które naprawdę się sprawdziły

Szkoły rodzenia

6.0
Ania Tarkowska
Termin usługi: kwiecień 2024

Bardzo fajne treści i fajnie pokazane

Szkoły rodzenia

6.0
Katarzyna
Termin usługi: styczeń 2024

Dużo rzetelnej wiedzy. Dowiedziałam się więcej o przygotowaniu do zostania mamą niż na tradycyjnej, stacjonarnej szkole rodzenia.

Szkoły rodzenia

6.0
Han
Termin usługi: styczeń 2024

Wykupiłam szkole rodzenia online. Byłam bardzo zadowolona - oszczędność czasu,nie musieliśmy jeździć z mężem i włączaliśmy materiał kiedy mieliśmy na to czas. Zakres materiału w ogóle nie odbiegał od kursu na którym byliśmy w innej szkole rodzenia przy pierwszym dziecku, a wręcz był bardziej satysfakcjonujący (choć pierwsza pomoc mogłaby być troszeczkę bardziej rozbudowana, chociaż tutaj uważam, że każdy powinien odbyć ja "na żywo" ). Dodatkowo na profilach społecznościowych jest bardzo bogata tematyka, która wspiera rodzicielstwo.

Szkoły rodzenia

6.0
Alicja
Termin usługi: styczeń 2024

Najlepsza szkoła rodzenia na świecie. Położne bardzo empatyczne i pomocne w trudnych chwilach.

Szkoły rodzenia

6.0
J.S.
Termin usługi: kwiecień 2024

Super szkoła rodzenia online. Mnóstwo praktycznych wskazówek, o których nigdzie wcześniej i później nie słyszałam. Bardzo dobre przygotowanie do porodu i wczesnego macierzyństwa

Szkoły rodzenia

6.0
Joanna Policht
Termin usługi: kwiecień 2024

W związku z tym, że mieszkam za granicą korzystałam z kursów online szkoły Zaufaj Położnej. Pełen profesjonalizm i szeroka wiedza położnych szkoły rodzenia Zaufaj Położnej bardzo pomogły mi podczas porodu a także zaraz po nim, kiedy rozpoczął się dla mnie bardzo ważny etap wejścia w proces kamienia piersią. Z całego serca polecam wszystkim Kobietom Szkołę Rodzenia Zaufaj Położnej!

Szkoły rodzenia

6.0
Justyna
Termin usługi: marzec 2024

Super! :) Warto skorzystać z proponowanych ofert.

Szkoły rodzenia

6.0
Angelika
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo profesjonalnie przekazana wiedza

Szkoły rodzenia

6.0