Zdrowe Odkurzanie - odkurzacze centralne

Wejherowo 84-200, Marii Konopnickiej 50A

Zdrowe Odkurzanie

Wybierz numer

504-576-543
b...@odkurzacze-centralne.org pokaż

O nas

Lider na rynku projektowania i wykonywania instalacji centralnego odkurzacza oraz najtańszy sklep internetowy z odkurzaczami centralnymi w sieci.
Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania oraz produkty uznanych światowych marek.

ODKURZACZE-CENTRALNE.ORG – Zdrowe Odkurzanie!

Zajmujemy się także projektowaniem, montażem i konserwacją instalacji i systemów centralnego odkurzania. Świadczymy usługi dla Klientów Indywidualnych, Firm i Spółdzielni Mieszkaniowych, a nasze działania zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferta:
- doradztwo w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań
- projekt instalacji próżniowego systemu odkurzania
- instalacja i rozruch systemu
- dobór jednostki centralnej i odpowiedniego akcesorium
- serwis i konserwacja instalacji
- instalacje z wężem chowanym do rurociągu oraz tradycyjne 
 
Więcej szczegółów dotyczących wykonania instalacji centralnego odkurzacza na naszej stronie:
www.odkurzacze-centralne.org
 
 

SKLEP.ODKURZACZE.CENTRALNE.ORG – Najtańszy sklep z odkurzaczami w sieci!

Oferujemy jednostki centralne największych Polskich i Światowych producentów, m.in.: Cyclo Vac, Beam, Aerovac, Disan, Venton, Borysowski, Profi, Husky, Vacuflo, Aspilusa

Oferta:
Jednostki Centralne, Części Eksploatacyjne Do Jednostek Centralnych,Części Zamienne Do Jednostek Centralnych, Węże, Szczotki, Ssawki, Rury, Lance, Wieszaki, Uchwyty, Pokrowce i Akcesoria, Gniazda, Szufelki Automatyczne, Wyrzutnie, Vroom, Wally Flex, Speed Leo, Leo Twist, Retraflex, Hide-A-Hose, Kitchbox Separatory Popiołu-Wody, Elementy Instalacyjne, Rury, Kształtki, Akcesoria
 
Więcej szczegółów i pełna oferta naszego sklepu na stronie:
www.sklep.odkurzacze-centralne.org
 

SPOSOBY WYKONANIA INSTALACJI – krótka lektura przed podjęciem decyzji.
 
1. Tradycyjna Instalacja Systemu Centralnego Odkurzania
 
Gniazda ścienne obsługują całą powierzchnię domu za pomocą podłączanych węży. Standardowa długość węża wynosi 9m.
Gniazda zajmują bardzo małą powierzchnię ściany, a szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala je dopasować do instalacji elektrycznej. Można używać dowolnej liczby węży uniwersalnych o różnej długości, jednak trzeba się liczyć z koniecznością przechowywania węży gdy nie są potrzebne. Sprzątając dom trzeba przepinać wąż ssący do kolejnych gniazd. Instalacja takiego systemu jest najszybsza, a zarazem najtańsza.
 
 
2. Instalacja Systemu Węża Chowanego w Ścianę
 
Gniazda Hide-A-Hose lub Retraflex obsługują całą powierzchnię domu za pomocą 9-12-15 metrowego chowanego do instalacji węża. Wąż podczas używania wyciąga się z gniazda na żądaną długość. Nie ma konieczności przechowywania węża gdy nie jest potrzebny. Jeśli chcemy odkurzyć małą powierzchnię wystarczy wyciągnąć tylko kilka metrów instalacji. Z reguły jedno gniazdo tego systemu jest w stanie obsłużyć całą kondygnację budynku. Instalacji takiej nie można wykonać w każdym budynku, koszt montażu jest wyższy niż w przypadku instalacji tradycyjnej.
 
3. Kombinacja Instalacji Tradycyjnej i Hide-A-Hose / Retraflex
 
W przypadku gdy instalacja węża chowanego jest niemożliwa (najczęściej na drugiej kondygnacji) można zastosować kombinację obu systemów. Jedna kondygnacja jest obsługiwana za pomocą gniazd Hide-A-Hose lub Retraflex. Druga kondygnacja obsługiwana jest za pomocą tradycyjnego węża podłączanego do gniazd w ścianach.
Takie rozwiązanie to kompromis pomiędzy wygodą użytkowania, a możliwościami instalacyjnymi domu. Najczęściej użytkowana a więc i częściej odkurzana część domu to wygoda użytkowania systemu węża chowanego w ścianę. Na drugiej kondygnacji, zdecydowanie rzadziej sprzątanej można pozwolić sobie na chowanie węża gdy nie jest potrzebny np. do szafy.
 
Opcjonalne rozszerzenia systemu
 
Szufelki automatyczne – aktywowane przyciskiem nożnym, doskonale sprawdzają się w najczęściej użytkowanych miejscach jak: wiatrołap, kuchnia, kominek
 
Wąż zwijany do kasety – np. Vroom, Vroom RV, Kitchbox, LeoTiwst. Pozwalają na bardzo szybkie użycie kilkumetrowego węża. Montowane w szafkach lub szufladach. 
 
Wąż rozciągany – np. WallyFlex, SpeedLeo. Podobnie jak węże rozwijane pozwalają na natychmiastowe korzystanie z odkurzacza. Montowane w szufladach lub na ścianie, na większej, wygodnej wysokości.
 
CHĘTNIE UDZIELIMY WSZELKICH INFORMACJI:
 
telefonicznie:
+48 504 576 543

mailowo:
biuro@odkurzacze-centralne.org
sklep@odkurzacze-centralne.org

na spotkaniu:
ul. Konopnickiej 50A
84-200 Wejherowo

adresy www:
odkurzacze-centralne.org
sklep.odkurzacze-centralne.org

Oceny (18)

Wiesława
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 2010-2017

Szczerze mogę polecić pana Marcina i jego załogę. 1. Zaprojektował i zrobił instalacje w stanie surowym. 2. Dostarczył odkurzacz, gniazda i inne gadżety. 3. Regularnie serwisuje sprzęt Od samego początku bardzo spodobało nam się to, jak pan Marcin nas obsługuje. Spotkania na budowie, problemy z deweloperem, zawsze miał dla nas czas. Podczas pracy wszystko czyściutkie, wysprzątane nie tak jak u innych "fachowców". Ceny jednostek w dobrych cenach, a porównywałam w wielu miejscach ;) Do dziś przywozi nam prosto do domu worki do odkurzacza. Szczerze polecam Zdrowe Odkurzanie wszystkim, którzy szukają naprawdę porządnej obsługi klienta.

Odkurzacze centralne

6.0
Maciej
Termin usługi: maj 2020

Dzień dobry, na Firmę Pana Marcina trafiłem czytając opinię innych użytkowników do których mogę się zaliczyć teraz i ja. Jestem bardzo zadowolony z przedłożonej oferty jak również z jej realizacji. Odkurzacz naprawdę rewelacyjny, Pan Marcin okazał się kontaktowy, życzliwy no i sympatyczny. Polecam wszystkim.

Odkurzacze centralne

6.0
Jacek J
Termin usługi: luty 2020

Firma została wybrana przez nas po dość długim namyśle i poszukiwaniach, robiliśmy wycenę u wielu firm. Po rozmowie z właścicielem (pozdrawiamy panie Marcinie!) decyzję podjęliśmy w ciągu kilku minut i nie żałujemy, mimo że cena instalacji raczej nie była najniższa. Ale coś za coś: nie jest to firma-krzak, przyjechała profesjonalna ekipa, nie siedziała i nie patrzyła się na siebie. Polecamy!

Odkurzacze centralne

6.0
Marcin
Termin usługi: październik 2019

Ta firma jest wzorem do naśladowania, wszystko zrobione dokładnie i terminowo. Ceny przystępne, choć nie najnizsze na rynku

Odkurzacze centralne

5.8
Jacek
Termin usługi: wrzesień 2019

Tą firmę poleciła nam koleżanka, która była zadowolona z usług. Nie możemy w żadnym wypadku narzekać na nikogo kto był u nas na budowie dotychczas, ale pana Marcina wyróżnia jedna rzecz: wszyscy pracują dla pieniędzy, a on oprócz nich także dla ludzi. Było nam bardzo miło gościć pana i pańskich pracowników w naszym domu. Pozdrawiamy, zadowoleni inwestorzy :)

Odkurzacze centralne

6.0
Małgorzata
Termin usługi: maj 2019

Kolejny dowód na to, że wszyscy powinni robić tylko to, na czym się znają! Do wykonania instalacji centralnego odkurzacza wybraliśmy hydraulika, który fakt - zaproponował o wiele niższą cenę niż zdrowe odkurzanie. Wszystko było dobrze dopóki nie trzeba były zamontować jednostki, okazało się że węże chowane w ścianę nie chcą się wciągać :( Pan hydraulik rozłożył ręce a tu już w domu wszystko gotowe, podłogi ściany itp. prawdę mówiąc nie liczyliśmy na zbuyt wiele u pana Marcina skoro wcześniej nie skorzystaliśmy z jego oferty. Ale bardzo miło się zaskoczyliśmy i to właśnie jest powód dla którego piszę tą opinię. Najpierw znalazł przyczynę, naprawił i teraz wszystko działa. Koszt naprawy i poprawek przerósł różnicę w cenie, więc na drugi raz będziemy korzystać tylko z usłóg specjalistów. Dziękujemy panie Marcinie!

Odkurzacze centralne

6.0
Monik Romualda
Termin usługi: grudzień 2018

Zaproponowano mi innowacyjny projekt instalacji odkurzacza centralnego z możliwością wyboru wzoru i koloru. Dostosowano go do moich indywidualnych potrzeb. W pakiecie montaż i konserwacja a cena najniższa na rynku. Polecam.

Odkurzacze centralne

6.0
Marianna
Termin usługi: październik 2018

W ciągu 15 minut rozmowy telefonicznej można się dowiedzieć więcej o odkurzaczach niż na wszystkich forach razem wziętych.

Odkurzacze centralne

6.0
Krystian
Termin usługi: kwiecień 2018

Wiedza sprzedawcy i dobre ceny. Tego właśnie oczekuję od porządnego sklepu. Tutaj jest i to, i to - polecam każdemu kto oczekuje wysokiego poziomu obsługi klienta.

Odkurzacze centralne

6.0
roman1971
Termin usługi: marzec 2018

Wiedza sprzedawcy i dobre ceny. Tego właśnie oczekuję od porządnego sklepu. Tutaj jest i to, i to - polecam każdemu kto oczekuje wysokiego poziomu obsługi klienta.

Odkurzacze centralne

6.0
Nina
Termin usługi: marzec 2018

Fachowe doradztwo na naprawdę wysokim poziomie.

Odkurzacze centralne

6.0
Krysia
Termin usługi: styczeń 2018

Zdecydowaliśmy się na usługi tej firmy po przeczytaniu pozytywnych opiniii w internecie, bo wcześniej nikt z poleconych nam fachowców nie podjał się instalacji centralnego odkurzacza w zamieszkanym już domu. Jedni mówili że to niemożliwe, inni nagle zaczeli kręcić z terminami - widać było że ich to przerasta. Właściciel Zdrowego Odkurzania przyjechał pomierzył i za pół godziny mieliśmy gotowy plan działania - co gdzie jak poprowadzić. Sama robota przebiegla bez żadnych komplikacji nie musieliśmy się o nic martwić, nie było zadnych nieplanowanych kosztów. Polecamy

Odkurzacze centralne

6.0
Agata
Termin usługi: grudzień 2017

Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak szczerym i rzeczowym człowiekiem na budowie. Między innymi z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą mimo tego, że nie była to najtańsza oferta którą dostaliśmy. Dowiedzieliśmy się o rozwiązaniach, o których nikt inny nam nie wspominał - dzięki temu dziś możemy powiedzieć że inwestycja w odkurzacz centralny była najlepszą decyzją w czasie budowy całego domu.

Odkurzacze centralne

6.0
Rafi7
Termin usługi: listopad 2017

Bardzo dobra obsługa klienta. Wybraliśmy odkurzacz Cyclo Vac i jesteśmy bardzo zadowoleni, uzyskaliśmy rabat na odkurzacz, gniazda itp i cena finalnie była o wiele wiele niższa niż np na allegro. Polecamy

Odkurzacze centralne

6.0
Adam Orzeł
Termin usługi: maj 2017

Na firmę natknełem się przypadkiem szukając odkurzacza centralnego do swojego domu, po przejżeniu oferty, która była jadną z najlepszych, postanowiłem zadzwonić. Po krótkiej chwili odebrał Marcin, już po kilku sekundach wiedziałem, ze rozmawiam z osobą która jest na odpowiednim miejscu. Fachowe doradztwo od pierwszych sekund, aż po dzień dzisiejszy!

Odkurzacze centralne

6.0
AniaJ
Termin usługi: lipiec 2017

Zdecydowaliśmy się na usługi Pana Marcina po przeczytaniu wielu opinii - teraz czas na naszą. Najbardziej profesjonalna obsługa z jaką mieliśmy do czynienia w czasie całej budowy. Nieszablonowe rozwiązania o których nie można przeczytać nigdzie w Internecie to jedna z wielu rzeczy którymi zostaliśmy mile zaskoczeni. Nie wspominając o takich drobnostkach jak utrzymanie porządku czy kultura pracy. Będziemy polecać!

Odkurzacze centralne

6.0
Magdakowalczyk
Termin usługi: maj 2017

Faktycznie najtańszy sklep, po porównaniu kilkunastu miejsc zdecydowanie najkorzystniejsza oferta. Polecam​

Odkurzacze centralne

6.0
Michał
Termin usługi: 10-01-2017

W pełni mogę polecić, wszystko tak jak powinno być czyli solidnie. Instalacja wykonana w terminie bez ukrytych kosztów. Dobre ceny w sklepie to duży plus, można wszystko załatwić w jednym miejscu.

Odkurzacze centralne

6.0