Najlepsze sklepy i serwisy rowerowe Gdynia

Oceny (51)

Macul
Termin usługi: maj 2024 

Chłopaki podchodzą z pasją oraz profesjonalizmem do rowerów. 100 zaufania. Polecam .

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Gienek
Termin usługi: kwiecień 2024 

Szybko ,sprawnie i z uśmiechem . I dużą wiedzą tematu . Polecam i zachęcam do korzystania z ich usług ...

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Rafał
Termin usługi: styczeń 2024 

Rower zrobiony szybko i sprawnie. Polecam wszystkim, szczególnie wygodne godziny odbioru (na telefon).

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
M&Msy
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecamy gdyż ekipa w tym punkcie podchodzi do tego co robi z pasją i zna się na tym co robi.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Lucjan
Termin usługi: maj 2022 

Hejo. Wyobraźcie sobie sytuację. Wpadam do chłopaków za pięć 12 zarobionych po pachy w wiosennym serwisie. Jutro mój syn ma urodziny a ja po kontuzji barku nie jestem w stanie mu przyciąć kiery i sztycy do jego pierwszego prawdziwego bike, by mógł eksplorować Witomińskue leśne szlaki. Pięć minut sprawa zalatwiona. Wielki szacun za serce i zrozumienie dla chłopaków. Polecam. Prawdziwi ludzie, którzy znają się na rowerach. Pozdro. Polecam na setke.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Marek
Termin usługi: październik 2021 

Solidnie, terminowo, zgodnie z ustaleniami, dodatkowe porady techniczne. Firma super i będę tam serwisował swój rower.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Joanna
Termin usługi: marzec 2019 

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam!

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Przemo
Termin usługi: luty 2019 

Bardzo dobry serwis gdzie spokojnie można oddać swoją maszynę. Mikołaj chętnie służy pomocą i radą. Jestem zadowolony z usług w zdrowy rower. Polecam

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Łukasz
Termin usługi: maj 2018 

Świetna obsługa, wszystko zgodnie z umową, na czas, profesjonalnie i miło. Rower jeździ lepiej niż bezpośrednio po zakupie. Bardzo polecam.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Paweł
Termin usługi: wrzesień 2017 

Pełen profesjonalizm.... posiadam złożony rower elektryczny w którym od początku miałem problemy z napędem. Byłem w kilku serwisach i nigdzie mi nie pomogli, oferowane były tylko częściowe rozwiązania w stylu "jakoś jeździć będzie "... Do chłopaków trafiłem przypadkiem , kwadrans przed zamknięciem zakładu. Mało ze zostali po godzinach pracy, nie załatwili mojego problemu "na szybko", ale doprowadzili sprawę do stanu idealnego- wszystko działa płynniej i lepiej niż to sobie wymarzyłem ... przyglądając się ich pracy widać ze to dla nich chleb powszedni... polecam!!! Ja już wiem gdzie będę "leczyć" swój rower:)

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Marta
Termin usługi: wrzesień 2017 

Mój rower zdecydowanie potrzebował pomocy, a teraz jeździ lepiej, niż tuż po zakupie. Panowie są fachowi i uprzejmi. Gdy okazało się, że do naprawy jest więcej niż zakładałam na początku, uzgodnili każdą wymianę i koszty. Żadnych faktów dokonanych. Kontakt na piątkę. Poza wymianą części rower został doczyszczony, nasmarowany i wyregulowany. Nie wszystko da się zrobić w domu, mimo szczerych chęci, no i co fachowiec, to fachowiec. Krótko mówiąc - na pewno wrócę i z czystym sercem polecam.

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Ania
Termin usługi: czerwiec 2017 

Kreatywni fachowcy! Pomogą w każdej sytuacji, doradzą, a rower potraktują jak własny.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Wojciech
Termin usługi: kwiecień 2017 

Dobre podejście do klienta, wymieniają tylko to co trzeba a co najważniejsze zawsze pomogą radą i doradza. Z dostępnością terminów czasami jest ciężko, ale wiadomo jak to w sezonie rowerowym ;)

Sklepy i serwisy rowerowe

5.8
Wiola
Termin usługi: lato 2016 

Najlepszy serwis rowerowy w Trójmieście :) Chłopaki doskonale znają się na swoim fachu, dokładnie wykonują zlecenia i zawsze są pomocni w razie jakichkolwiek problemów z rowerem. Przyjazne miejsce dla wszystkich pasjonatów kolarstwa. Polecam!

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Feliks
Termin usługi: 08.12.2016 

Super ekipa miałem super części które dostałem w prezencie i marzenie by były w moim Kross level B3, a oni zrobili z mojej strzały rakietę bez wątpienia będę tam stałym klientem i będę polecać każdemu komu zależy na genialnej obsłudze i na jego rowerze �Pozdrawiam serdecznie zapraszamy wszystkich do Zdrowego Roweru �

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Michał Ossowski "Ossa"
Termin usługi: Wrzesień 2016 

Do wyjazdu do UK zostały 3 dni, do nadania roweru 2 dni. Na ostatnim treningu popsuł się napęd w mojej szosie. Wszystkie serwisy odmówiły mi pomocy, jednak ekipa ZR nie zostawiła mnie w potrzebie. Gotowy rower odebrałem po 3h od oddania! Nigdy wcześniej nie spotkałem tak profesjonalnego podejścia w serwisie rowerowym. Wszystko działa idealnie. Przemierzam kolejne mile po angielskich szosach. Zdrowy Rower oszczędził mi 50 km wycieczki z rowerem do najbliższego angielskiego miasta. Bardzo bardzo serdecznie polecam. Chłopaki znają się na tym co robią i mają przystępne ceny za wysokiej jakości usługę.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Monika Marciniak
Termin usługi: 16.06.2016 

Mój naprawdę zużyty, 16 letni rower "dostał" kopa i drugie życie. Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, czystością, szybkim czasem obsługi i końcowym efektem. Polecam na pięć gwiazdek ******

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Gosza
Termin usługi: 05-02-2016 

Zdrowy Rower przygotował perfekcyjnie rower do wyprawy rowerowej po Kubie. Serwis wykonany rewelacyjnie. Rower nie sprawił żadnego problemu podczas kilkunastodniowej jazdy. Do tego fachowcy dobrali wszystkie części zamienne (na wypadek awarii). Ponadto spakowali rower w bardzo nietypowy karton do samolotu i zabezpieczyli tak dobrze, że nie doznał żadnego uszczerbku podczas transportu. Szczerze polecam !

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Maciej Rutecki
Termin usługi: 2015.11.16 

Rower oddałem w celu: - wymiany piast na piastę z dynamem (czyli przelecenie koła), - wymianę linki i pancerza od przerzutek (wewnętrznych) - i przy okazji przegląd amortyzatora centralnego czy mu coś nie dolega. Na wstępie chciałbym zwrócić na pewien problem, który zauważyłem z serwisami w Trójmieście gdy ma się rower holenderski: większość podchodzi do niego jak do jeża, albo wręcz odmawiają serwisowania! Na ZdrowyRower trafiłem przypadkiem, gdy ktoś na blogu statekkosmiczny.pl podał mi jego namiary bardzo go chwaląc i miał rację. Podsumowując: rower wykonany w obiecanym terminie, koło po zapleceniu nie sprawia problemów, być może za jakiś czas będzie trzeba podciągnąć szprychy, ale na razie absolutnie nic na to nie wskazuje. Podobnie przerzutki. Jednym słowem: bez uwag. Ceny, odnoszę wrażenie, że chyba wyższe niż średnia w Trójmieście, ale nie znacząco żeby warto było ryzykować inny, mniej pewny serwis; jakość usług ma swoją wartość i oszczędzanie na tym szybko się mści. Nie mam taniego roweru z marketu i drogo by wyszedł tani serwis. Na wiosnę najpewniej udam się ponownie zrobić przegląd po zimowej jeździe.

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0
Rafal
Termin usługi: 10.10.2015 

Od ostatniej wizyty to moj nowy rowerowy serwis. Profesjonalna i mila obsluga, nie ma problemu z ktorym Panowie by sobie nie poradzili

Sklepy i serwisy rowerowe

5.4