Zezowata Flondra

Zezowata Flondra

Wybierz numer

58 380-17-17 577-044-020
r...@zezowataflondra.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/5 - Zezowata Flondra Sopot 4
  • Zdjęcie 2/5 - Zezowata Flondra Sopot 3
  • Zdjęcie 3/5 - Zezowata Flondra Sopot 2
  • Zdjęcie 4/5 - Zezowata Flondra Sopot +2 1
 

Imprezy

O nas

Witajcie w restauracji Zezowata Flondra!

 

Zapraszamy do naszej nowo otwartej restauracji w Sopocie Kamiennym Potoku, gdzie każdy kęs jest podróżą po smakach mórz i oceanów!

 

Zezowata Flondra to miejsce, gdzie tradycyjne rybne klasyki nabierają nowego blasku. Nasze menu rozbrzmiewa od tytułowej flądry, soczystego łososia, aż po delikatnego pstrąga. Nie zabraknie tu również potraw dla naszych małych Gości, bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zlokalizowani zaledwie 200 metrów od Sopockiego Aquaparku w pobliżu plaży, nadmorskich alejek i ścieżek rowerowych łączących całe trójmiasto, jesteśmy idealnym wyborem na pyszny obiad lub kolację.

 

Nasz urokliwy lokal posiada dwie sale utrzymane w stylu marynistycznym, które przeniosą Was na pokład statku gotowego do wyruszenia w morską podróż. A jeśli preferujecie świeże powietrze, zapraszamy do naszego ogrodu, gdzie znajdziecie leżaki, hamaki i przestronne miejsce do spożywania posiłków.

 

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy prawdziwy raj rozrywki! Zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie oraz mini boiska do piłki nożnej i badmintona sprawią, że dziecięca radość będzie nieograniczona, a Wy będziecie mogli spokojnie delektować się smakiem naszych potraw.

 

Zapraszamy Was na niezapomnianą podróż po smakach morza w restauracji Zezowata Flondra!

 

Początek formularza